Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Out AF grow 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Paphi
Nový Člen

Karma uživatele Paphi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 2  

Organika Out AF grow 2013 Příspěvek č. 1



Zdravim,
tak zacina nova sezona a nikde jsem tu doposud nenasel zadnej vetsi grow s AF tak se o to pokusim.
Budu pestovat dohromady neco okolo 50 kousku na dvakrat, tak snad se vse vydari ( hlavne to pocasi) a dojdu do zdarneho konce. Osazenstvo bude na obe dve kola stejne genetiky, akorat to musim rozdelit do dvou varek. Na poprve jsem dal klicit 24 seminek, tak doufam ze bude dobra klicivost, pokud neco nevyjede tak doplnim pocet.

Odrudy a pocty 1. kolo:
-Magnum od budhy: 1x
-Auto blue amnesia od MoC: 2x
-Auto silver bullet od MoC: 2x
-Purple kush od budhy: 2x
-Auto wappa od paradise seeds: 2x -> pred 2 roky jsem mel wappu jen fem. a byl jsem s ni nad miru spokojen.
-Critical + auto od dinafem: 2x -> minuli rok jedna z nej kytek, vynos 50 a vice g na kytku.
-Amnesia auto od dinafem: 1x
-Pandora od paradise seeds: 1x
-green poison auto od sweet seeds: 1x -> minuli rok klasika nestihla poradne dozrat.
-Blue mammoth od barney's farm: 1x
-Malana bomb od barney's farm: 1x
-Sweet tooth od barney's farm: 1x
-Star ryder od dutch pasion: 2x
-Auto mazar od dutch pasion: 1x -> v predchozich letech vynos az 100g rostlina.
-Auto extreme od dutch pasion: 1x
-Budha mix auto: 3x -> mam jen 5 seminek z 10 a minuli rok byla horsi klicivost, jen 6ks z 10 vylezlo ale za to kytky paradni kvality...

Substrat: pro vyklicena seminka, pujde do raselinikovejch kelimku royalty mix od plagronu a takto budou ulozena do zahradnickeho substratu od florie, ktery bude smichan s kompostem a perlitem.

Hnojiva: na zacatek pouze korenak od AH, nasledne alga growe a bloom od plagronu a jedna zalivka PKckem.

obr.1: 23.4.2013 kliceni
obr.2: 23.4.2013 kliceni
obr.3: seminka v obalech
obr.4: seminka v obalech
obr.5: substrat jeste zabalen

Naposledy upravil Paphi 24-04-2013 v 21:55 PM

Old Post 23-04-2013 v 15:53 PM
Paphi je offline   Profil uživatele Paphi   Find more posts by Paphi   Foto galerie člena Paphi   Click here to Send Paphi a Private Message   Add Paphi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paphi
Nový Člen

Karma uživatele Paphi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 2


Tak tu mame na prvni rundu 100% klicivost, uz si jen pockat jestli vsechno vyjede z hliny kdyz ted vyslo take nic moc pocasi jinak je vse pripravene uz na zasazeni do finalnich nadob, tak uz se tesim az to zacne rust pred ocima

ps: jinak u predchoziho prispevku mi nejak nejdou pridat fotky, je to foceny ve vysokej kvalite, takze mi to asi notasek nespolkne, uvidim az budu na normal kompu, tak kdyz tak fotky doplnim;-)

obr.:ty nejrychlejsi, usazeny v raselinikovejch kvetinaccich a vlozeny do pareniste...

Old Post 28-04-2013 v 21:53 PM
Paphi je offline   Profil uživatele Paphi   Find more posts by Paphi   Foto galerie člena Paphi   Click here to Send Paphi a Private Message   Add Paphi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazzi22
Nový Člen

Karma uživatele Mazzi22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3

Vsetko mas pekne len nechapem preco si to daval do tak malich kvetinacoch? Inak to sa tu riesi v kazdom AF treade tak ta nechapem... A este obrazok 3.4.5. tu nemas, ale to je menej podstatne ako tvoje male kvetinace.

Old Post 28-04-2013 v 23:43 PM
Mazzi22 je offline   Profil uživatele Mazzi22   Find more posts by Mazzi22   Foto galerie člena Mazzi22   Click here to Send Mazzi22 a Private Message   Add Mazzi22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 4

Tipnu si: Protoze jsou to raselinovy kvetinacky, takze jakmile poporostou, pujde to i s nima do neceho vetsiho (nepresazuje se)...

Old Post 29-04-2013 v 06:22 AM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paphi
Nový Člen

Karma uživatele Paphi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5

mazzi22: indican ti odpovedel za me rostliny timto stylem nemaji sok z presazeni a neznam lepsi zpusob jak si je predpestovat, jiffy se mi neosvedcili jako dobrej prostredek, pac koreny zacnou zacnou prorustat moc brzo, finalovej prostor pro kytku bude od 11litrovejch kvetinacu u tech rychlejsich odrud a az 30litru substratu pro jednu rostlinu u tech ktery mi jeste neukazaly maximalni potencial...a k obrazkum mas odpoved u druheho prispevku je lepsi si prvni neco precist a pak se ptat;-)

Old Post 29-04-2013 v 09:26 AM
Paphi je offline   Profil uživatele Paphi   Find more posts by Paphi   Foto galerie člena Paphi   Click here to Send Paphi a Private Message   Add Paphi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazzi22
Nový Člen

Karma uživatele Mazzi22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6

Sorry Paphi moja chyba mal som si to skor priblizit no ale nenapadlo ma to sorry

Old Post 29-04-2013 v 16:42 PM
Mazzi22 je offline   Profil uživatele Mazzi22   Find more posts by Mazzi22   Foto galerie člena Mazzi22   Click here to Send Mazzi22 a Private Message   Add Mazzi22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2013 - Out 2013 - 22 odpovědí
16-12-2012 - první AF grow 2012 - 135 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7917000 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív