Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » stres automatů vlivem změny světelného cyklu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

stres automatů vlivem změny světelného cyklu Příspěvek č. 1

Ahoj. Že samonakvítačky nereagují na změnu světelného cyklu a jedou si svůj režim všichni víme. Ale jak to funguje, zajdeme-li ještě dál? Nechá se automatka vystresovat častou změnou délky sviceni? Nebo je imunní i vůči tomuhle a různé délky dne ji vůbec neovlivnuji v růstu? Předpoklad je takový, že samonakvítačky reagují stejně jako běžné strainy a světlo ignorují jen ve spojitosti s nástupem květu ? Otázka má své opodstatnění. Během růstu jsem byl donucen několikrát posunout cyklus (teploty, bezpečnost) a navíc odešly spínací hodiny (zjištěno po 2 dnech) Dokáže mi někdo říct, jestli to zvládnou, nebo můžu čekat hermy či mutace? Jak je to s citlivosti na světlo v těchto případech? Děkuji za odpověď.

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 23-04-2013 v 05:04 AM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 2

Podle mne je vše v poho, automatky jedou na čas, ne na fotoperiodu. Ber to tak že čím více světla jim dáš, tím lépe se jim bude dařit.
Já stresoval automatky před kosou 24h světlem a pak zase tmou....mám to v podpisu tak koukni

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 23-04-2013 v 08:48 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 3

Nepravidelnú periódu som mal pri mojom microgrowe tiež a žiaden problém

Old Post 25-04-2013 v 06:45 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tutohentam
Stálý Člen

Karma uživatele tutohentam - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 4

ja som mojmu svietil 24 hodin v kuse aj po zacati kvitnutia dobre dva tizne a prezil to kazdopadne ale moj osobny nazor je zesa im najviac paci 20/4 skratka tych 24 hodin ju len spalilo a vycerpalo neviem kazdopadne im to nic strasne nespravi

let it grow
let it grow
let it grow

Old Post 27-04-2013 v 10:54 AM
tutohentam je offline   Profil uživatele tutohentam   Find more posts by tutohentam   Foto galerie člena tutohentam   Click here to Send tutohentam a Private Message   Add tutohentam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Pepe666
Podle mne je vše v poho, automatky jedou na čas, ne na fotoperiodu. Ber to tak že čím více světla jim dáš, tím lépe se jim bude dařit.
Já stresoval automatky před kosou 24h světlem a pak zase tmou....mám to v podpisu tak koukni



Koukal jsem, ale asi jsme si nerozuměli. Za celou dobu pěstu jsi periodu změnil 1x v průběhu a pak 1x pár dní před koncem, kdy už se vlastně nestihne nic stát. To není ten stres, který jsem měl na mysli. Zkus jim svítit prvních 14 nějak, pak to na týden změň, pak (z důvodů bezpečnosti) každý den posouvej o hodinu, aby se svítilo přes den a ne v noci (týdenní proces) a ve finále (těsně před počátkem nakvítání) sviť 2 dny v kuse ( rozbitý hodiny) abys pak najel zase na 18/6. Tomu říkám stres. A ptám se, je TOHLE automatkám jedno, nebo můžou zhermit, jako klasický strainy bez genu Ruderalis ?

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 29-04-2013 v 16:37 PM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0292880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív