Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Jsem Dneska Hulil...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5

JAK NEJČASTĚJI KOUŘÍTE MARIHUANU?
This poll is closed.
SKLENĚNKA 18 15.38%
BRČKO 67 57.26%
BONG 19 16.24%
VODNICE 4 3.42%
JINÝ ZPŮSOB 9 7.69%
Total: 117 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 49


..tady detail.. (co můj objektiv zvládne)

carpe diem

Old Post 11-06-2013 v 18:47 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Pohodička Příspěvek č. 50


Tady mám Durbana od DP.
A brčko na půlnoc....

Old Post 15-06-2013 v 22:53 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 51


GWS...ten starej, poctivej shark od shantibabi...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 17-06-2013 v 18:31 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 52


Lidi řeknu vám že včera jsem měl pocit že snad doteď jsem hulil špatnou trávu
Abych to teda trochu rozepsal: Včera jsem si koupil uplně náhodou od dlouhoneviděného kámoše 1g indooru fakt pěkný pálky jantarově až žlutě zapryskyřicovaný a je to zatím ten nejlepší model který jsem kdy měl, po vykouření přichází totálně čistý,energický high, nejspíš nějaká dobrá sativka, brka se dali hulit stále,klidně bych si jakožto slabší kuřák ubalil pár osobáčků a výsledek by byl stejný totálně super stav bez fyzických účinků, jenom jakési šimrání na mysli ve smyslu radování se ze všech a všeho musím zjistit co to bylo za model

Tady je pokus o fotku, ale mobilem to moc nešlo no :/

Old Post 29-06-2013 v 09:05 AM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 53


včera/dneska kouřim venkovní magicbud, nějakej kros JH a blueberry ,

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 03-07-2013 v 17:23 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 54


Og kush - Dinafem

Slunce 250w HPS
Médium Plagron Light Mix
Hnojiva: Plagron Alga grow - Alga bloom, Phytamin , Power roots, Green sensation, občas Enzymes, a posledních 16 dní Final solution a čistá H20.

Vůně je těžko definovatelná, řekl bych že je hodně ovocná ale zároveň taková těžká a trochu jakoby hořká, něco mezi ovocným kompotem a krabicí doutníků

Chuť je naopak poměrně svěží, neřekl bych že je něják výrazně ovocná ale rozhodně to není takový ten těžký kašlavý dým. Pro maximální požitek se rozhodně vyplatí nepřidávat tabák.

Rauš, to má přesně takový jako jsem čekal. Přirovnal bych to k výstřelu z brokovnice přímo do ksychtu. Ačkoli už po pár šlucích cítíte pocit otupění, tak při vyšších dávkách se začnou dít věci. Absolutní uzemňovák. Proto je dobré užívat ho v menších dávkách po delší dobu, protože jak to jednou přeženete už není úniku. Prostě srostete s gaučem jako já dnes

Old Post 23-07-2013 v 15:34 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55


Orange Bud Diesel od growshop seeds

Sklizena brzy, takze po vykoureni jednoho osobacka je to jako vypit 10 energy drinku, takovy mam energie. Uplne krasnej energickej high, zadnej couch lock.

Chut uz se taky zlepsila oproti tyden susenym palickam. Uz to neskrabe, chutna to lepe... curing zabira :-)

Old Post 23-07-2013 v 21:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 56


Mixik...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 12-09-2013 v 15:23 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 57


Oživíme téma!
Maroco.

Old Post 20-05-2014 v 19:45 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 58


tak zas po době to taky oživim
moje sklizeň. pálil sem to do nedávna, než mi z toho zbylo 8g. teď se už krotim a šetřim si to - řízek cheese

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 17-01-2017 v 21:33 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 59


Posledni palicka Marmalate (vic nez 8 mesicu stara) porad to ma grady!

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 07-05-2020 v 19:21 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 60


Trocha hashe a Sugar Black Rose, co vy?

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 17-05-2020 v 19:23 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benefit
Stálý Člen

Karma uživatele Benefit - 88% PěstitelskáKarma uživatele Benefit - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 61


OG KUSH.

Old Post 06-06-2020 v 16:55 PM
Benefit je offline   Profil uživatele Benefit   Find more posts by Benefit   Foto galerie člena Benefit   Click here to Send Benefit a Private Message   Add Benefit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 62


Strawberry Glue, po zhruba 5mesicnim curingu. Pecka jaxvin

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 12-09-2020 v 12:19 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 63

Dnes som si dal Space Journey Bx3 - strain hodný svojho mena, neskutočné kurivo

Old Post 12-09-2020 v 20:57 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darf
Stálý Člen

Karma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 64


Dnes jsem hulil brko S.A.D. - venek z minulého roku

Fakt dobré kouření. Jeden osobáček a pohoda high

Nejlepší je pěstovat si sví
.........................................................................
Baví mě pěstovat a sledovat jak to roste - je to krásná rostlina

outdoor grow zahrada 2019

Darfův první indoor 125w cfl

Autoflower zahrádka 2020

Zahrádka 2021 - Special queen

Old Post 03-10-2020 v 16:54 PM
Darf je offline   Profil uživatele Darf   Find more posts by Darf   Foto galerie člena Darf   Click here to Send Darf a Private Message   Add Darf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2004 - Dostal jsem dneska kytku!! - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1778120 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív