Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 250W Magic Bud in coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Obecné 250W Magic Bud in coco Příspěvek č. 1






Zdravim zahradníky,
a předevšim microgalerku.Dlouho jsem nic neprezentoval tak je načase
to změnit.Prozměnu jsem opustil svoji oblíbenou wattáž 150w a přesunul
jsem se konečně na 250w.

Tak o co tentokrát pujde, posádku tvoří osm řezů od místního člena a
to Magic bud myslim od Paradise seeds.Holky si budou hovět v čistým
coco a to 6 prcků bude v 6,5L hranatých květníkách a 2 slečny ve3,6L.
To vše bude v Darkstreet 90 a sluníčko jak už jsem víše psal
250w MH na růst a 250w HPS na květ.Odvětrávat to bude TT100
s pasivním přítahem a dvouma ofukama(jeden na výbojku a druhý na květiny)

Výživu co se jim budu snažit dávat jsem zvolil od Hesi, a nějaký ten
doplněk od Biobizz.Podrobný dávkování rozepíši později.Samosebou
zálivka bude ruční, jak jinak

Teplota přes den je krásných 26.3C ale v noci je to horší, pouhých 17C.
Jelikož je box umístěn ve špajzce s dvouma odvětrávacími okénky se
modlim aby se už oteplilo a přes noc si v boxu holky mohly udržet těch
20C.Vlhkost je dobrá, 60% bez zvlhčovačky tam je a odtah je zregul.
na polovinu což mi v květu usnadní držet dobré klima.

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 10-04-2013 v 09:34 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 2





jednotlivě

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 10-04-2013 v 09:36 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3

Ahoj, nejsem naky profik, jedu prvni kolo ae rek bych ze ten cocos bys mel prolivat vic a nenechat ho takhle vyscnout.

Old Post 10-04-2013 v 13:39 PM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 4






UP...
tak už se po dlouhým vytváření nových kořínků konečně rozjely,
počítam že holky necham na růstu přibližně tak 10 dní a přepnu.
Mezitim je plánuju naohýbat provázkama aby udělaly pěkný keříky
a nemusel jsem přitom zaštipovat, tak zachránim top a pár dní
světla než by po záštipu znova naplno rozjely růst.

pro massiwe_P:zdravim, to se jen zdá, hodně to taky dělá ofuk jinak
tak půl centimetru pod je už krásně tmavý, ale přiznam se že ze
začátku kola jsem je zapoměl víc prolít ale už je vše napraveno.

Hnojení je prozatim strohý 2,5ml root complex(hesi) a 2,5ml Algamic(biobizz)-vše na 2 litry.+supervit
Od zítra plánuju přidat TNT complex(hesi) ale nejspíš vynecham algamic,
myslim si že by to nedělalo dobrotu

Teplota/vlhkost:
den 27.2C/68%
noc 19.6/59%

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 13-04-2013 v 19:14 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Zdar,máš to pěkný,ale já osobně bych je víc zaléval,neber to jako radu nejsem nějak zkušený,ale jedu taky cocos a takhle vyschlé jsem to snad neměl nikdy.. Nebo mi to aspoň tak připadá.. Ať se daří..

Old Post 13-04-2013 v 23:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 6

Zdravim ALCAPONE,
věř tomu že se ti jen zdá, kokos je už zalitý dobře deně to hlídam.Ta suchá
vrstvička je čistě jen od ofuku dokavaď jsou takhle malí tak na ně fouká
od zhora a tim pádem prosichá i kokos.
Mam kamaráda co taky jede v čistým kokosu, bohužel tu nemá účet, a ten
zalívá jedíně od spoda do podmisky, kokos má nahoře dobrý 2cm proschlý
do hloubky a vůbec to nemá vliv na rostliny a celkový výnos(dává si na
250w 258g jako fík což je hoodně slušný podle mě).

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 14-04-2013 v 17:31 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od vendiz
Zdravim ALCAPONE,
věř tomu že se ti jen zdá, kokos je už zalitý dobře deně to hlídam.Ta suchá
vrstvička je čistě jen od ofuku dokavaď jsou takhle malí tak na ně fouká
od zhora a tim pádem prosichá i kokos.
Mam kamaráda co taky jede v čistým kokosu, bohužel tu nemá účet, a ten
zalívá jedíně od spoda do podmisky, kokos má nahoře dobrý 2cm proschlý
do hloubky a vůbec to nemá vliv na rostliny a celkový výnos(dává si na
250w 258g jako fík což je hoodně slušný podle mě).


čau vendiz, je zvláštní, že moje zkušenost je opačná. Tím chci říct, že se mi osvědčilo kokos opravdu hodně prolívat. Žádnou suchou vrstvu u mých kytiček nestrpím(to raději z mostu skočím a nohy si zpřelámu). Zalévání do podmisek... mno... to jsem nedělal ani jako začátečník, takže nemůžu soudit, ale logika mi říká, že ten substrát asi bude pěknej slaneček, takže o výnosu větším než g/w si myslím svoje.
Na závěr takový výpich ,,Ta suchá vrstvička je čistě jen od ofuku dokavaď jsou takhle malí tak na ně fouká od zhora a tim pádem prosichá i kokos.''.... IMHO suchý kokos = nic, nula, hovno, nic v suchým kokosu neroste, takže ta tvoje suchá vrstvička ti jen zabírá místo v květináči, kde by jinak mohl býz pěkně nahnojený a vlhký kokos, v kterém by si rochnila pěkná partička kořínků.

Ber to jako konstruktivní kritiku a ne jako rýpání prosím. Budu sledovat.

PS: Ber to tak, že když kokos mění barvu na světlou(suchou), tak to už je poslední fáze sušení... pak ten kokos spíš zabíjí, než by tam něco rostlo.

Old Post 15-04-2013 v 16:49 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

růst 18/6 hod Příspěvek č. 8






Up...
přinášim další malý up v podobě ohýbání a ohýbání.Musim teda říct
že je to hrozná piplanice u takhle malých rostlinek je vyvázat a přitom
nic neponičit

Hnojení:
2ml TNT complex
2ml Root complex
2ml Enzyme
kapka Supervit
Supervit byl rozmíchán ve 4,5L a ostatní hnojky jsem rozředil do 2L.

Teplota/vlhkost:
den 26.9C/70%
noc 20.1/63%

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 17-04-2013 v 15:58 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 9






.

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 17-04-2013 v 16:00 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 10

Tohle je mikro?? Pod 250W?

Old Post 17-04-2013 v 20:22 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 11

Ty jim teda dáváš chlape,nech je ještě minimálně týden rozrůst a až potem aplikuj ten supercroping bo co to je za zloducha.

Old Post 17-04-2013 v 21:43 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 12

Pěkná mučírna

Se zeptám... jak často ten kokos zalejváš? Respektive, jaký je nejdelší možný interval pod touhle watáží?

Mam doma nějaký kostky a furt váhám, jestli je použiju, nechce se mi totiž zalejvat každej den

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 18-04-2013 v 10:21 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 13

Zdravim koles, kokos zalévam každý druhý den čistou vodou s upraveným
PH a do toho dvakrát do týdne zálivka hnojek ale jak se můžeš dočíst víše
tak každý má ty skušenosti jiný.Já jedu kolo v kokosu poprvé tak jen
teprv skoušim co toto médium má za vlastnosti.
Jak jsem se ale dočetl v jiných thredech tak třeba dávají větší zálivku jednou
za tři dni pod mnohem větší wattaží a stačí.

pro marw,
nedávam nevim proč, supercroping to rozhodně neni na to jsou moc malé
jen jsem je přetáhnul provázkem pod květináčem, z jedný strany drží
pevně stonek a protější konec ohýbá vršek.Čistě jen na prosvětlení
spodních větviček.Vůbec jim to neuškodilo ba naopak jak jsem dnes
pozoroval.

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 18-04-2013 v 15:42 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

17.den růst 18/6hod Příspěvek č. 14






Up...
další up je tu, sice mi tohle kolo moc nepřeje ani ohlasy nejsou moc
pozitivní a ty negativní karmy co dostávam od neregistrovaných
členů neboli hostů jsou doopravdy fajn ale ja to nevzdávam.
Bohužel mě v pátek navštívily svilušky sv..ně jedny tak jsem zrovna
neměl nic moc poruce a jediný co mě napadlo že nesnesou vlhko,
tak holky občas skropim vodou a algamic od biobizz.V týdnu dorazí
posila v podobě GT- SMC (Spidermite Control) tak doufam že zabere.

Teplota/vlhkost:
den 26.1C/68%
noc 19.1/58%

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 21-04-2013 v 13:29 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 15






.

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 21-04-2013 v 13:31 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Ahoj, mas to pekny, sam sem tenhle model odjel a byl suprovej, jenom par postrehu, palicky ma ridky, a spodky skoro nepouzitelny takze bud to vic ohni a nebo driv prepni...

Old Post 21-04-2013 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8914300 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív