Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mr Nice: SSH;9x; prvni kolo; 400w CoCo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Upozornění Mr Nice: SSH;9x; prvni kolo; 400w CoCo Příspěvek č. 1






Zdravim. Kolegove


jak jste se docetly v popisku, je to prvni kolo, z rezu.

Pridavam fota cca z tydne kvetu.

Pred par dny takhle orezane spodky, neni to prehnany?:/

Jinak prosim - do mě, rad vylepšim mouchy atp..

-----momentalne hnojim :

na dvou litrovku- ---------zalivam sesti litry

cannabost 4ml
a,b 2x 5,6ml
enzymy 4ml
rhyzotonic 5ml
algamic 5ml

jeste chci dokoupit hesi super vit. co vy na to?


fotky nic moc priznavam. zase sem tamm lezl za tmy:/ este s bleskem xD



predem dekuji za rady a různý poznammky, majte sa growerZ!

Old Post 07-04-2013 v 13:20 PM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2

pic hele podle me to foceni s bleskem kdyz maj tmu neni dobrej napad mas to sice teprv tejden na kvetu ale fakt bych tam s fotakem v noci nelez.tak zatim se mej

Old Post 07-04-2013 v 14:57 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 3

No, za mě je to trochu víc ostříhaný, myslím, že u tohoto modelu zbytečně moc. SSH má díky uzkým listům celkem pěkné prosvětlení i spodků a vůbec netrpí na plísně atd., je to nezmar.
Máš je , ale jinak pěkné.

Grow Max 150W

Old Post 07-04-2013 v 15:06 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 4

mas pravdu, ale tyden sem si kupoval baterky do fotaku tak jsem to odfotil hhed.

Jinak ted se budu snazit aby nemely uz zadny stess at se mi to nevymsti



citace:
Původní příspěvek od Bárt
No, za mě je to trochu víc ostříhaný, myslím, že u tohoto modelu zbytečně moc. SSH má díky uzkým listům celkem pěkné prosvětlení i spodků a vůbec netrpí na plísně atd., je to nezmar.
Máš je , ale jinak pěkné.



Ahoj Barte, dekuji ti. Ano je to dost prostrihany:/

nejdriv jsem chtel oddelat jen spodky,nejak sem se do toho zhulenej zažral. A nakonec sem odsekaval vice vetvicek. :/

Mam to tak tyden na rustu, tipoval jsem se znamym ze to poroste jeste tak dva tydny, snad to jeste prořídne no, chtel jsem at do jde do vetsich vrcholovek, snad sem to neprehnal uvidime.




Diky za odpovedi

Old Post 07-04-2013 v 15:27 PM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od manastohovado
pic hele podle me to foceni s bleskem kdyz maj tmu neni dobrej napad mas to sice teprv tejden na kvetu ale fakt bych tam s fotakem v noci nelez.tak zatim se mej


tak z toho bych strach opravdu nemel... i kdybys svitil v kuse treba 10 minut tak ta kytka stejne funguje tak pomalu, ze nez by vubec zaregistrovala, ze na ni neco sviti, tak by byla tma.. o záblesku blesku, trvajícím zlomek sekundy ani nemluvě...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 07-04-2013 v 16:27 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

hele a muzu je porad ohybat? nebo at narostou do vysky jeste maji metr misto prave:/



+edit


co rikate na laktobacila? docetll jsem se navod s rize a mleka, ma to nejaky vliv?

Naposledy upravil massiwe_P 07-04-2013 v 20:45 PM

Old Post 07-04-2013 v 19:27 PM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 7

ja nekde cet ze staci fakt par vterin a kytka prepina zpatky na rust zdroj-mr.jose jak pestovat indoor tak ten mozna o tomn neco vi ale co grower to názor

Old Post 08-04-2013 v 12:26 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 8

Ahaa, no i kdyby tak treba tyden rustu bych jeste skousl jESTLi se to neodrazi pak jinde...

no kazdopadne za tmy tam uz nelozim, ani nic fotit nebudu

Old Post 08-04-2013 v 12:58 PM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 9

Čau, jaké máš PH, když smícháš pouze věci od Canny? Protože jejich Rhizotonic na rozdíl od jiných výrobců PH zvyšuje. Třeba u Canny do hydra ( Aqua), tam samotné hnojiva i při nízkém EC strašně táhnou PH dolů a i když se přidá Rhizotonic, tak PH se musí ještě upravit, jinak by bylo nízké. Tyto hnojiva bych chtěl zkusit, ale nechce se mi upravovat PH pokaždé.

Grow Max 150W

Old Post 08-04-2013 v 18:22 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 10

Zdarek, no ph nahoru davam jen kdyz pretahnu pH down

Jdu chystat lektvar, namerim to


voda 7,1
vse od cana az na rhyzo 6,4
s 6,6 takze to zveda, musim valit ven pak kdyztak edit

dnesni hnojeni /2l
7ml ab
,4rhyzo,
3ml boost
,3ml enzym
,pak jeste tak 4ml alga mic ale ten jsem uz nemeril, jen pak automaticky ph downoval jak pes

Naposledy upravil massiwe_P 09-04-2013 v 20:53 PM

Old Post 09-04-2013 v 18:04 PM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 11


za svetla. akorat nevim porad, jesi to nechat rust, nebo davat pod sit a ohybat, ted jsem to totiz udelal

Naposledy upravil massiwe_P 09-04-2013 v 21:04 PM

Old Post 09-04-2013 v 20:53 PM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1351580 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív