Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Cream Caramel Auto -Sweet seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Cream Caramel Auto -Sweet seeds Příspěvek č. 1




Čus lidi , tak vám ukažu, jak se mi povedl cream od super banky sweet seeds :-) růst byl pod 125w naturlite a květ 600w gib. fotky z cca 15.dnu květu

Old Post 08-03-2013 v 22:50 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Obecné C.C.A.-28.day flowering Příspěvek č. 2






další fotečky

Old Post 08-03-2013 v 22:58 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Cream Caramel auto 38.day květu Příspěvek č. 3






poslední fotky, boužel, pak jsem byl bez netu, tak jsem nefotil.

Old Post 08-03-2013 v 23:39 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adameen
Nový Člen

Karma uživatele adameen - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 4

Moc pěkné, v jakých jsi to měl květináčích a jakou měly výšku.Já je letos plánuji taky, ale nevím jak velký květináč je nejvhodnější.

Old Post 04-04-2013 v 23:34 PM
adameen je offline   Profil uživatele adameen   Find more posts by adameen   Foto galerie člena adameen   Click here to Send adameen a Private Message   Add adameen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmwe36
Nový Člen

Karma uživatele bmwe36 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

Zdravím IcanLearnUgRow máš to fakt luxusní kolik g?Chtěl bych se tě zeptat podivej se prosimtě na muj profil jestli bys mi nemoh poradit jak se sklizni a jak řizkovat dik jinak kdybys měl zajem o nakej byz jo neco semena mam dalo by se dohodnout na naky vyměně vybaveni i dik

Old Post 05-04-2013 v 00:21 AM
bmwe36 je offline   Profil uživatele bmwe36   Find more posts by bmwe36   Foto galerie člena bmwe36   Click here to Send bmwe36 a Private Message   Add bmwe36 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 6

čau chlapy , díky za chválu, byla to dobrota a když to uschlo vypadalo to ještě líp, než na fotkách. boužel foto nemám.
Měl jsem to v 6.5 L květníkách, ale stačily by jim podle mě menší.
Ta nejvyšší měla lehce přes 50cm, ty další měli asi 35cm typuju podle fotky, na metru to nejde přečíst. ale udělal jsem chybu že jsem to zastřihnul, tim pádem mohli bejt vyšší a moh sem sklidit víc, což jsem si přečetl až po tom. Z ty největší bylo kolem 30-35g z těch menších kolem 20g. už si to přesně nepamatuju.

bmwe: mrknu se později, pak napíšu.
Adameen: no podle mě by stačil 3.5l, aby je to nebrzdilo, ale je lepší mít rezervu :-)

Old Post 05-04-2013 v 08:53 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7767730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív