Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » First Box 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad First Box 150W Příspěvek č. 1

Čauves rád bych začal s prvním indoorem a byl bych rád kdyby ste mi stim pomohli díky

Osvětlení : philips master son-t pia plus 150w (na květ i na růst)
Box : DS 60x60x140
Sazeničky: myslel sem nějaky automaty nebo klasiku indoor ale nevim jestli se dostanu k nějakym řezům a viděl bych to tak na 4 rostlinky, jestli poradíte něco jednoduchýho budu rád

Květináče: něco kolem 5l

Půda: to sem zatím uplně nevyřešil, rád bych zvolil něco jednoduchého s jednoduchym hnojenim : ) , ale mam doma kokosovej substrát od Plagronu tak možná ho mixnu s nějakou kvalitní půdou na ten kokos mam i hnojení tak bych hnojil nejradši tim ale moc se v tom nevyznam co by to dělalo jestliže ten kokos tam bude tak z 30%. Skusim nejprve venku a pak uvidim.

Odtah: Ventilátor TT 125–220/280m3/h , odtah pude rovnou ven mam akorát místnůstku připravenou na vývod tak si myslim, že pacháč by byl zbytečný. Chtěl jsem se zeptat jestli ten ventilátor je lepší mít v potrubí co nejblíž k lampě nebo venku u zdi : )

Problém: v místnosti je cca 15°C :/ Tak aby v boxu nebyla zima

Na vlhkost ofuk a přitah eště něco vyberu nebo když doporučíte dle vlastních skušeností budu rád

Uvidim jak to pujdem v budoucnu bych možná svítil 250w
Snad sem nanic nezapoměl
Budu rád za všechny dotazy rady připomínky

Naposledy upravil 04-04-2013 v 10:07 AM

Old Post 04-04-2013 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 2

čau když si ten větrák zreguluješ, tak si myslim, že jim zima nebude 150w sem sice neměl, ale 250w už dokáže docela vytopit malou místnost a větrák máš ideální na 250w podle mě :-) ale zkus a uvidíš. Každopádně i v 15 °C vyrostou kytky .
Jinak já ti doporučim řízky,je to nejrychlejší a určitě bys sehnal někoho kdo by ti je byl ochotnej poslat poštou, pokud nemáš nikoho blízko.
S kokosem zkušenost nemám to neporadím, ale myslim že by nebyl problem hnojit čimkoliv co máš, akorát, kokos neobsahuje živiny, tim pádem , kdybys to mixnul, tak bys o těch 30% podle mě musel zvyšit koncentraci. větrák na odtah máš dobrej, problem s teplotou mít nebudeš, takže bych neviděl důvod proč pořizovat další větrák na přítah, akorát bys tam udělal větší průvan a to nemáš zapotřebí.

Old Post 04-04-2013 v 12:05 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 3

nazdar, ja by som do autoflower nesiel, ked mas mat v boxe. Autoflower daj von nie do boxu. Ked nechces matku, tak radsej skus feminized semena. Ja mam mimo boxu 5 stupnov. V noci prikurujem, cez den vykuri sodik 150w, 125 UFO ide na takych 40%. Mam ventik od PC, ktory fuka na vybojku aby som dostal to teplo lepsie do boxu. Cez vikend hodim foto, ked tak potom kukni.

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 11-04-2013 v 22:21 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hero
Stálý Člen

Karma uživatele Hero - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 4

cawes, ja som pestoval pri nocnej teplote 16 stupnov a v pohode vyrastli bez problemov..

Old Post 17-04-2013 v 23:06 PM
Hero je offline   Profil uživatele Hero   Find more posts by Hero   Foto galerie člena Hero   Click here to Send Hero a Private Message   Add Hero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boogie
Nový Člen

Karma uživatele Boogie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 5

Čuzz? Hele vůbec bych se toho nebál. Já mám doma nějakej tan pátek něco podobnýho, taky 150tku na 60x70x130 a spokojenost ikdyz uvazuju taky o 250.
Klíďo tam můžeš dát víc kytek oni Tí zase tolik nevylítnou, ja mám od 9-16KS (semínka-řezy)..
A jestli máš ty hnojky do kokosu tak bych použil ten kokos a řídil se podle navodu na hnojkách už od 1. dne. Jinak kokos bych namíchal spíš s keramzitem min těch 30%. Kokos sám osobě zadržuje hodně vody, tak se to aspoň trochu zředí a hlavně to bude vzdušnější.
Vzduch je lepší táhnout, než tlačit. Takže ven u zdi. Pomůcka 1W=1m3/h (lampa=odtah).
Jinak na ten ofuk kup obič pokojovej 15-20cm v průměru a máš po starostech.
A stou teplotou to je úplně v poho, po čase se v místnosti vytvoří stejně vlastní klima..

Old Post 18-04-2013 v 09:23 AM
Boogie je offline   Profil uživatele Boogie   Find more posts by Boogie   Foto galerie člena Boogie   Click here to Send Boogie a Private Message   Add Boogie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-01-2011 - first grow - 16 odpovědí
18-06-2009 - 1st. grow- 150w - 83 odpovědí
15-11-2009 - First IN 100 W - 61 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6183190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív