Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » The first gro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 19 

Obecné First grow under 250w Příspěvek č. 1




Ahoj, chtěl bych se tu s Váma podělit o muj první indoor.


SETUP: šatní skřín o rozměrech cca 70x50x150 (DxHxV)
vylepená bílou folii,2x pasivní přítah časem možná aktivní, na odtah http://www.cannasutra.cz/cz-detail-...tor-tt-125.html


SLUNCE: bude dělat 250w http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=517904 + na odraz nějaký stínidlo z G shopu


SUBSTRÁT : zahradnicky substrát B + worm humus + perlit neměřil jsem to nějak přesně čeho kolik snažil jsem se tak 40%+40%+20%
hnojky od plagronu : alga grow+alga bloom 100% BIO


OSAZENSTVO: no původně to mělo bejt 6 nějakejch řezů ale za boha se mi je nepodařilo sehnat tak tu mam nejakejch 5 the bulldog haze O.Z.+ jeden automat ( Buddha Deimos) kterej sem dostal k časáku
zatim je mam v malejch květináčích, až to trochu prokoření mám pro ně 6,5 l květníky do kterých dam na dno keramzit


VLHKOST: o tu by se měla starat zhlčovačka což se jí ale nevede jelikož většina ne li všechna vlhkost jde do odtahu


OFUK: dělá nějakej klipsnák od tescomi ale je namířenej na výbojku bez toho mi leze teplota přes 30 stupnů
nevim co víc ted napsat budu postupne obahacovat tento topic o nějaké fotky a informace
Od Vás rád přijmu nějakou radu či kritiku

Naposledy upravil poolys 12-06-2013 v 10:09 AM

Old Post 11-06-2013 v 20:28 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Pri pestovani ze seminek tu vlhkost nejak moc resit nemusis, to je relevantni hlavne pro klony :-)

Tak at to roste, hodne stesti :-)

Old Post 11-06-2013 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 3

Díky, tu zvlhčovačku mam zapnutou taky kvuli tomu že trochu srazí teplotu ktery se v lete hodne bojim proto jsem se taky rozhodl svitit přes noc, mel bych rovnou dotaz kytky jsem přivezl v 20:00 což mi rovnou vychází na rozvícení, kytky ale byli celej den na svetle za oknem tak nevim ejstli sem jim nemel dat nejakej odpocinek ve tme? ale četl jsem že takle malé kytky se dávaji i na 24/0 tak by to meli přežít ne? A kdy začit hnojit tak za tejden? díky

Old Post 11-06-2013 v 20:45 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

to zvladnou, normalne jim hned rozsvit :-)

Old Post 11-06-2013 v 20:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 5

když maj noc mam nechat zaplej odtah? radeji bych mo mel vyplej zaprví abych ho neutavil za druhy abych ušetřil a za třetí aby tu taky chvíli bylo ticho

Můj první INDOOR 250w

Old Post 12-06-2013 v 14:05 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

odtah musi bejt tak, aby se ti v pestirne minimalne 6x za hodinu kompletne vymenil vzduch :-) mas to ve FAQ

Ja (a asi vetsina lidi) ho mam pustenej nonstop. Vypinam jenom, kdyz oteviram skrin a du tam delat neco s kytkama.

Naposledy upravil 12-06-2013 v 20:11 PM

Old Post 12-06-2013 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 7

díky za radu

Můj první INDOOR 250w

Old Post 12-06-2013 v 22:11 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 8

bohužel musim z osobních důvodů grow přerušit tak vše prodávám kdyby někdo něco chtěl pište

Můj první INDOOR 250w

Old Post 23-06-2013 v 12:17 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2016 - The Little grower - 4 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4820970 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív