Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Lekařský benzin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
extrem112
Nový Člen

Karma uživatele extrem112 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 24  

Lekařský benzin Příspěvek č. 1

Dobrý den chci se zeptat jestli mate problemi pri koupi Lek.benzinu na vytazek??..Uz se mi 2x stalo ze mi ho nechteli prodat,vzdy na mne koukali jak na fetaka a vic jak 1l nemeli...Lze ho koupit nekde ve vetsim mnozstvi(5-10l)..Dekuji za zkusenosti

Old Post 30-03-2013 v 07:44 AM
extrem112 je offline   Profil uživatele extrem112   Find more posts by extrem112   Foto galerie člena extrem112   Click here to Send extrem112 a Private Message   Add extrem112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VaCZlav
Nový Člen

Karma uživatele VaCZlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

měl jsem stejný problém... až mi v jedné lékárně poradili, že mám zkusit nemocniční lékárnu, protože bývají lépe zásobené... tak jsem to zkusil... sice se na mě taky dívali jako na blázna, ale měli ho a prodali bez problémů... lékárna Městské nemocnice Ostrava

Old Post 30-03-2013 v 13:11 PM
VaCZlav je offline   Profil uživatele VaCZlav   Find more posts by VaCZlav   Foto galerie člena VaCZlav   Click here to Send VaCZlav a Private Message   Add VaCZlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

Já jsem brouzdal na netu a nakonec jsem našel stárnku,kde ho měli fakt levněji - 10 litrů myslím, ale muselo to jít přes právnickou osobu kvůli IČO jinak to nešlo objednat, tak jsem to vzal přes tetu - mají autodopravu - a do tří dnů jsem to měl doma...objednal jsem i nějaké kádinky, potom stříkačky,...prostě všechno a no problem. v lékarnách mají malé množství a předražené hlavně. zkusím najít odkaz

Old Post 30-03-2013 v 13:37 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 4

yes... http://www.verkon.cz/laboratorni-ch...%BD+benz%C3%ADn mají tam tři druhy benzínu,tak jsem jim psal,ale už nevím jsitě který mi řekli, ale myslím že ten první, bez označení...jinak tam máš i sklo,porcelán,stříkačky,.........a kdyby jsi náhoduo neměl nikoho s ičem,tak normálně mrkni na net a někoho najdi

Old Post 30-03-2013 v 13:41 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 5

Protože už mě místní lékárnice zná, nemá problém mi to objednat na druhý den. V okresním městě je lékárna kde se dá koupit vše.
Jinak čas od času jedu do krajského města a tam je to vůbec bez problémů a ještě k tomu lacino. To samé se týká i vazelíny.

Old Post 30-03-2013 v 22:01 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 6

tak to buď rád ty jo...to v mém okolí je všechno totálně předražené, takže objednávám všechno z netu.

Old Post 30-03-2013 v 22:10 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 7

Tady:http://www.lekarna-bona.cz/zbozi/85...4-10000ml-penta

Ale asi so proto budeš muset přijet nebo ti to musí dovézt.poštou to nejde.

Old Post 31-03-2013 v 08:33 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 8

to High : mrkni na odkaz výše, má to tam skoro o polovinu levněji a přišlo mi to normal ppl nebo tak něčím.

Old Post 31-03-2013 v 15:46 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0773420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív