Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Kaktus s poruchou erekce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Co s ním udělat?
Zkusit "provázkovou" viagru. Přivázat, zavěsit a dopřát mu dostatek světla.
Nedělat s ním nic, schopí se sám.
Šoupnout ho do boxu.
Je to plazivý druh.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Kaktus s poruchou erekce Příspěvek č. 1


Zdravím zahrádkáři. Takto dopadl můj dlouhodobě zanedbávaný kaktus se kterým sem se rozhodl už konečně něco udělat, jenže co? Natáčel se tak dlouho za světlem až si úplně lehl a já teď nevím jak ho mám přimět se postavit.
Je to můj nejstarší exemplář, mám ho už dobrých 12 let a několikrát do roka krásně kvete růžovými květy. Kdyby někdo věděl co se s ním dá dělat, nebo třeba co je to za druh, prosím pište. Díky


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-03-2013 v 18:44 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 2

pic já bych řek že to je mammilaria a takhle blbě ti roste proto že ji máš v zimě v teple a ona se vytahuje máš 2 možnosti bud ji necháš být a nebo ji odřízneš třeba 10cm od vrchu vezmeš stimulátor a zaprášíš nech ji pár dní zaschnout řez a pak dej do tepla vem třeba talíř perlit nebo písek a zvlhčuj podle podmínektak do měsíce pustí kořeny pak ji zasad nasucho a tak za 14 dní zalej a uvidíš jak pojede a ten spodek nevyhazuj podle fotky to nepoznám ,ale mohl by to bejt tip co odnožuje .tady múžeš kounout na mý kaktusy.http://grower.cz/forum/showthread.p...3782#post913782

Old Post 24-03-2013 v 19:29 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Čauky, Tvou nádhernou sbírku kaktusů sem už viděl, fakt krása. I když kaktusy patří k těm méně časově náročným rostlinám, při takovým množství to musí dát dost práce se o to všechno postarat. Dřív sem měl taky dost různých kaktusů, barevných i roubovaných, ale když zaplnily celý parapet a už je nebylo kam dávat, tak sem většinu porozdával. Zbyl mi pouze tento a ještě jeden takovej chlupáč.
První možností něco vyřeším? Řezat se mi teda fakt dvakrát nechce.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-03-2013 v 20:02 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Hmm, víc toho z tebe asi nedostanu. Má ještě někdo nějaké návrhy jak by se mu dalo pomoct?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 28-03-2013 v 10:55 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 5

já bych ho nechal tak jak je a přes zimu ho dej do chladu at se netáhne a nezalejvej ideál 12 stupnů jinak nevím řezat nechceš tak ti moc neporadím určo už se nezvedne celej jen vrcholek se stočí nahoru a bude vypadat dobře ono to není jen tak s tím něco udělat když je blbě rostlej .

Old Post 28-03-2013 v 11:14 AM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4297760 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív