Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Larger Multi Duck NFT - GWS 2x600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 17

kdyz bude vysoky EC tak to znamena co ?

Old Post 25-03-2013 v 13:31 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 18

jako ze se system proplachnul a nebudes tam mit nic usazene + ty enzymy ale psal jsem ze s nema nemam zadnou zkusenost...pak tak dej vodu s ec 1,2 jak jsi psal na ten tyden a pak jen proplachuj 4-5 dni ;-) a pak good luck

Old Post 25-03-2013 v 14:18 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 19

Včera jsem vyměnil roztok za vodu + enzymy výsledný EC 0,9 . Pak dám vědět o kolil se zvedlo. Doufám, že tahle snaha za něco bude stát i když si myslím, že to už nic moc nepřidá. Nechám to do večera a pak vyměním za slabší roztok cca. ještě na týden. Musel jsem ještě pár kytek uvázat kytky a stonky se bortí a různě naklápý. Bude to boj

Naposledy upravil LonGermaX 26-03-2013 v 14:05 PM

Old Post 26-03-2013 v 05:26 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 20

no boj to bude a pak po kose jeste vetsi :-D pak pisni

Old Post 26-03-2013 v 09:41 AM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 21

Zdar,
tak jak to řešíš s těmi enzymy? Tuším že jsi na 50dni jestli dobře počítám.
Kdy chceš začít s finál čištěním? a kdy sklízet?
Jak víš jsem o pár dní za tebou a řeším to samé. A navic s hendikepem utopení ECmetru!
Dnes jim přileju do zálivky namíchané s hnojivy ve vaně, je tam dva dny, 10l vody s enzymy, zítra zálivku komplet ven, a dám jim max dle tabulky + PKčko a budu dolévat už asi jen vodu s enzymy a 50den vyměním zálivku už jen za vodu s enzymy a tak 57den už jen vodu.
Tím chci říct jestli budeš sklízet třeba v 65 dnu tak jim ješte dej napapat tak 2-3 dny a pak už jen enzym

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 26-03-2013 v 15:40 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 22

zdarec,ja si myslim,ze cakat do 58.dna na hnojivach ked chces v 65.dni kosit,tak je dost hlupost,jak dobre pocitam tak si v 51.dni to je akurat na preplach pod 10 dni cistej vody by sem nesel,nech si to kiticky krasne vyzeru z listu,si zober,ze este ich nechas 48h po tme,a to klidne mozes odpocitat od preplachu,takze uz teraz ti ostava 12 dni na preplach,ja by sem im dal dnes poslednu davku hnojek,a zacal to preplachovat...

Old Post 26-03-2013 v 18:04 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Hopík44

Tím chci říct jestli budeš sklízet třeba v 65 dnu tak jim ješte dej napapat tak 2-3 dny a pak už jen enzym


a já tam asi píšu co? Špatně jsi to pochopil

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 26-03-2013 v 18:13 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkyCapitan
Stálý Člen

Karma uživatele SkyCapitan - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 24

sailinder 10-14 dny fluschovat na hydru to máš odkud ?

Old Post 26-03-2013 v 18:17 PM
SkyCapitan je offline   Profil uživatele SkyCapitan   Find more posts by SkyCapitan   Foto galerie člena SkyCapitan   Click here to Send SkyCapitan a Private Message   Add SkyCapitan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 25

Zdravim, kamaradi koukam jak se to tady rozjelo.Tak to jsem i docela råd ze se tu takova diskuze rozjela pac ja sam si nejsem jist. Ale podle rad a cteni staci 5 dni max 7 navode, tim myslim final.Jestli nekdo zkusenejsi potvrdi,nebo vyvrati budu rad.Ted jsem po 24 hod.dal slabou davku hnojiv vysledny ec 1.05 vstupni voda 0,6 ec, takze jen slaby oder.Stejne uz nebudou zrat, ale zkusim to a pisnu jestli pujde ec dolu.Pokud ne zacnu cistit.Jinak plan je to 58 na hnoji a 7 dni final.Ale 65 kdo vi jestli to je den D. V hline matkar seka 65..

Hopiku myslim si ze Jim jeste dat muzes i dyl hodnotil bych podle zvhledu.zitra se vic rozepisu na mobilu to je hrozny datlovani.

Old Post 26-03-2013 v 19:18 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 26

No jestli matkař kosí v 65 dnu v hlíně tak v hydru by to mohlo být o něco dřív a 58den den přestat hnojit a začít čistit by už mohlo být málo.
Já to risknu do 55 dne na hnojkách s tím že 60 - 65 seknu, podle toho jak budou vypadat.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 26-03-2013 v 19:30 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 27

Dobré ráno, tak včera na mobilu se mi moc dobře nepsalo. Jinak, abych doplnil po proplachu se zvedlo ec z 0,9 na 1,3. Takže to bylo docela slušně zasolený. Všechno jsem vylil a dal slabší dávku o ec 1,05. Dneska jsem si všiml, že vybumbaly min. 10L ani ne za 12 hodin a výsledný ec se zvedlo 1,10, takže podle mě moc chuť jíst už nemají. Ale zas musím připomenout, že se hodně vody mohlo odpařit, protože zespoda mi fouká teplý vzduch na udržení teploty zálivky a ta dneska měla 23°C, takže dle mě to EC je akorát vyvážený. Jinak jsem to celý přehodnotil a nechám to do neděle pravděpodobně na hnojivu což je 56 den. Budu to řešit dolívání vody i s trochou enzymů, pak finál.

Naposledy upravil LonGermaX 28-03-2013 v 12:48 PM

Old Post 27-03-2013 v 05:34 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Obecné Příspěvek č. 28






Při té příležitosti přidám pár foteček z mobilu . Snad se dostanu ještě na zrcadlovku . Je vidět jak jsem pracně přivázal šišky provázkama, někde to pomohlo a drží a někde zas padly na druhou stranu. Různě jsou popadaný, ale už nemám sílu s tím něco dělat jen pokuď se uplně nezlomí . Začíná mi vadit smrad z rukou, který nejde ani dolu .

Den 52 na květu.

Naposledy upravil LonGermaX 27-03-2013 v 07:17 AM

Old Post 27-03-2013 v 07:01 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 29




Jinak co sleduji zabarvení pestíků tak je podle mě zhruba 10% hnědých což se mi zdá hodně málo na to že se blíží konec, pryskyřice je krásně bílá. Bude to lahůdka. Jen to pořádně pročistit nechci kouřit hnojivo

Naposledy upravil LonGermaX 27-03-2013 v 07:15 AM

Old Post 27-03-2013 v 07:02 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 30





Zdravím, přidám foto mých favoritů z dnešního rána. Jinak ec se zvedlo na 1,2 dneska doleji 20L vody+ enzymy srazím ec na 1. A nechám to do soboty. V sobotu už dám jen vody + e. Šoupnu to o jeden den, aby mi sklizeň vyšla na neděli, takže flush je plánovaný na 8 dní.



foto č.1 - favorit všech žraloků v mým moři. Z boku vypadá
ještě líp, ale nemohl jsem se šikovněji k němu dostat.


foto č.2, 3 - druhý favorit v mým moři.


foto č.4 - jen tak


furt nevidím, že by pestíky hnědly ... do konce cesty je hodně daleko kapitáne a žraloci kolem nás kam se podívám

Naposledy upravil LonGermaX 28-03-2013 v 06:29 AM

Old Post 28-03-2013 v 06:15 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Palec nahoru Příspěvek č. 31

[QUOTE]Původní příspěvek od SkyCapitan
sailinder 10-14 dny fluschovat na hydru to máš odkud ? [/QUOTE

no to je uplně normální jaflushoval někdy i 20 a nestačilo to samozdřejmě čím min toho tam člověk lije tí víc toho bude muset vyflushovat . . .

jinak kytky vypadají že by fakt ještě nejakej tyden snesly ale líp by to šlo vidět kdybys to nefotil pod zaplym sodíkem ale po tmě z bleskem . . .)

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 29-03-2013 v 06:23 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 32

Pod tím sodíkem se to blbě hodnotí i když na to jen koukám, nevím sám jestli mám hodnotit zbarvení pod sodíkem, nebo po tmě. Ale jak píšeš nevypadá to na brzký konec.

Teď otázka mam už flushovat a dojet to už do konce i popřípadě 14 dní., nebo mam ještě hnojit?

K večeru udělám foto s bleskem a hodím to sem tak snad mi pak řekneš víc..

Old Post 29-03-2013 v 07:29 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5472330 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív