Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Chceme like na odpovědi :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Chceme like na odpovědi :D Příspěvek č. 1

Nevím kam to napsat a kontakt na nějákýho admina sem nenašel, tak se chci jenom zeptat jestli by nechtěli udělat like jako na fb když někdo odpoví na téma tak třeba pod to jak je napsaný "příspěvek č..." tak pod to dat jakože like na odpověď. Myslím, že by to bylo dobrý

Abych třeba věděl jestli mu odpověď pomohla

Edit by The Worst:
Dal som ti tie dva za sebou nasledujúce príspevky dokopy.

Old Post 18-03-2013 v 15:04 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

Nerad bych se mýlil, ale není tu od toho KARMA?

Old Post 18-03-2013 v 15:14 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Zdar, topic jsem ti přesunul tam kam patří. Komplet grower team máš zde:

http://grower.cz/forum/showgroups.php?

Mám za to, že už se to tady někde řešilo a jako nejvíc vypovídající fakt se dá brát v potaz zkušenost místního člena (počet příspěvků, karma, vyplývající skill, apod) z čehož můžeš usoudit věrohodnost a odpovídající úroveň (jakýsi like) odpovědi, což by ti mělo dostatečně pomoci.

Měj se a ať se daří!

Old Post 18-03-2013 v 15:19 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Karma není veřejná a není vidět, za co ji uživatel dostal.

Tohle forum je strašně zastaralý (technicky) a nejspíš se takových fíčur nedočkáme. Mně by se třeba líbilo, kdyby mi chodily notifikace, že někdo přispěl do mého threadu - nebo do threadu, kam jsem přispěl já. To lajkování taky neni špatnej nápad.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 18-03-2013 v 15:25 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od koles
Karma není veřejná a není vidět, za co ji uživatel dostal.

Tohle forum je strašně zastaralý (technicky) a nejspíš se takových fíčur nedočkáme. Mně by se třeba líbilo, kdyby mi chodily notifikace, že někdo přispěl do mého threadu - nebo do threadu, kam jsem přispěl já. To lajkování taky neni špatnej nápad.



Nemáš tak ůplně pravdu s tou karmou. když podržíš ukazatel myši nad kostkama karmy tak se ti ůkáže kolik % z toho je obdrženo za znalosti týkající se pěstování. Třeba ty máš čtyři kostky a z toho je 58% pěstitelská. Technická zastaralost je na delší debatu, ale mě osobně to vyhovuje daleko víc než zmatený, přeobrázkovaný free-grower a to same icmag.

show must go on

Old Post 18-03-2013 v 15:41 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od koles
Mně by se třeba líbilo, kdyby mi chodily notifikace, že někdo přispěl do mého threadu - nebo do threadu, kam jsem přispěl já.


K té notifikaci je docela šikovná volba dole pod textem "Pohlídej mi téma" o které určitě víš a splní to co vyžaduješ a volba vedle tvé odpovědi k tématu "Notifikace Emailem" (dostaneš email kdykoliv někdo odpoví k tématu) je tam taky.

Old Post 18-03-2013 v 15:50 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: Chceme like na odpovědi :D Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od CiGi
jestli by nechtěli udělat like jako na fb když někdo odpoví na téma tak třeba pod to jak je napsaný "příspěvek č..." tak pod to dat jakože like na odpověď. Myslím, že by to bylo dobrý

Karma je svyho druhu predchudce modernich Like buttonu... Nezobrazuje se sice u jednotlivych prispevku (tam by to nemelo ani prilis smysl), nicmene chystame jeji zobrazeni u prehledu temat v kategorii.

Potiz s Like tlacitkem ktery vidim je, ze pokud bychom zavedli dalsi moznost jak lajknout nebo podekovat za prispevek, vedlo by to k mensimu vyuzivani karmy. A ta je podstatne chytreji vymyslena (viz tema o karme), protoze u ni hraje roli i reputace toho kdo karmu udeluje.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-03-2013 v 15:57 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Morgan



Nemáš tak ůplně pravdu s tou karmou. když podržíš ukazatel myši nad kostkama karmy tak se ti ůkáže kolik % z toho je obdrženo za znalosti týkající se pěstování. Třeba ty máš čtyři kostky a z toho je 58% pěstitelská. Technická zastaralost je na delší debatu, ale mě osobně to vyhovuje daleko víc než zmatený, přeobrázkovaný free-grower a to same icmag.


No, tak o free-groweru mi tady ani nemluv.Byl jsem tam novej člen, když jsem chtěl přidat příspěvek tak mi to admin musel schválit. Konkrétně to byl micro grow měl to celkem hezký, ale nikdo mu to nehodnotil, tak jsem mu chtěl napsat ať si založí účet tady, že mu lidi víc ocení než tam admini mi to zamítli že je to nepovolenej obsah... od té doby jsem tam nebyl. Tady je to dobrý akorát mě tady vadí ten zmatek

Old Post 18-03-2013 v 16:17 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 9

Neboj na ten zmatek si zvykneš, ale to se časem poddá.Taky jsem v tom ze začátku lítal.

Spíš bych vylepšil způsob psaní příspěvků v HTML tagu (snad se to tak nějak jmenuje) pokud by to šlo.

Když chci např.tučné písmo musím text komplikovaně vložit do nějakého okénka a změněný text se uloží na konci příspěvku, takže ho zase musím vyjmout a potom uložit na správné místo.
A nebo to neumím správně používat.

Na jiných fórech se označí text, který chci změnit, kliknu na "B" pro tučné písmo a je to hotový.

Old Post 18-03-2013 v 17:02 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od yara
Neboj na ten zmatek si zvykneš, ale to se časem poddá.Taky jsem v tom ze začátku lítal.

Spíš bych vylepšil způsob psaní příspěvků v HTML tagu (snad se to tak nějak jmenuje) pokud by to šlo.

Když chci např.tučné písmo musím text komplikovaně vložit do nějakého okénka a změněný text se uloží na konci příspěvku, takže ho zase musím vyjmout a potom uložit na správné místo.
A nebo to neumím správně používat.

Na jiných fórech se označí text, který chci změnit, kliknu na "B" pro tučné písmo a je to hotový.


Pokud máš problém s úpravou textu, je dobré mrknout se na těchto pár zkratek -> vB Kódy, které se rychle naučíš. Až ti padnou do ruky, budeš vysmátej

Old Post 18-03-2013 v 17:09 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 11

Tu stránku už jsem předtím několikrát studoval, jako obyčejný uživatel jsem to pochopil, ale to psaní Vb kódů je na mě složitý ( a můj mozkový HDD už je zcela zaplněn a nyní už data z dlouhodobé paměti přepisují prostor, který je určen pro krátkodou paměť ) a nikde jinde na netu to už nevyužiju. Nicméně jsem se s tím už dávno popral, ale navrhl jsem to spíše jako uživatelské zlepšení ( i pro ostatní kteří v tom také nejsou zběhlý) pokud by to šlo.

Old Post 18-03-2013 v 17:45 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 12

Ne zadný fišbuk tlačitko ....to si nechte

citace:
Původní příspěvek od koles
Mně by se třeba líbilo, kdyby mi chodily notifikace, že někdo přispěl do mého threadu - nebo do threadu, kam jsem přispěl já.


No tohle snad normalně funguje , pokud to máš zaplé ,tak ti to chodí do emailu , přispevky i pmka nebo oboje .


Je on uz to napsal Zedy , no víme ze to jde

Old Post 18-03-2013 v 19:49 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 13

Zastaralej engine máme my newskooleři rádi a za ten ''lajk si ten, co se smolí s tou odpovědí, která je bezpochyby někde na internetu snadněji, či obtížněji nalezitelná si stejně prd koupí.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 18-03-2013 v 20:55 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 14

jo kurwa ještě tu s toho facebook udělat ne ? NE!!!

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 18-03-2013 v 21:07 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 15

[účet odstraněn]

Old Post 18-03-2013 v 21:38 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 16

to by s toho mohlo být příště . .kdo má víc přátel na groweru ?? . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 18-03-2013 v 22:53 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8645650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív