Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Natural seeds - zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 97

já mám s natural seeds libovou skušenost. sice sem jel jenom ak 47 ale to co vyrostlo bylo luxusní a rovnalo se to podlampoovce.tenhle rok kupuiju 100ˇ% zase.



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 01-03-2015 v 14:39 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shiva166
Nový Člen

Karma uživatele shiva166 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 98

Ted jsem si koupil od Naturalu critical baleni 36semen zasadil sem 16 a do 5dnu vylezlo všech 16.A před rokem jsem měl 6ks somango vykličily všechny,za ty prachy luxus..

Old Post 21-03-2015 v 21:02 PM
shiva166 je offline   Profil uživatele shiva166   Find more posts by shiva166   Foto galerie člena shiva166   Click here to Send shiva166 a Private Message   Add shiva166 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jauvajs
Nový Člen

Karma uživatele jauvajs - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 99



Já jel předloni od NAtural seeds AK47(auto), Cinderelu 99 a byl sem velice spokojenej. Klíčivost snad 95%, cena super. Můžu jen doporučit.

Old Post 23-04-2015 v 11:18 AM
jauvajs je offline   Profil uživatele jauvajs   Find more posts by jauvajs   Foto galerie člena jauvajs   Click here to Send jauvajs a Private Message   Add jauvajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 100

6krát critical+(25ltr kýble)..od natural seeds..600w....a je to necelý týden co jsem sklidil 564g...co dodat?
..myslim že za ty prachy super a to sem se s tím ale vůůbec nesral..tak pěstu zdar

Old Post 11-01-2016 v 08:35 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 101

9 chroniku pod 400 W 387g stejného kouření jako od ser. Seds za mě luxus !!!!

Old Post 11-01-2016 v 19:03 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 102


Jel jsem venku Somango (na fotce) a Sweet orange
Somango mělo sice horší klíčivost-některé lezly pomalu, jiné vůbec (možná starší semínka?), ale kytička parádní-chtela nechat tak minimálně do 15. Října, ale kvůli počasí zkosena 13.

Sweet orange-spokojenost po všech stránkách-bezúdržbová rostlina, vcelku odolná-pěkný veneček-(trochu koštátko) dozrává taky v půlce Řijna, výnos i kvalita průměrný-za ty peníze výborné

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Naposledy upravil Apartman 21-03-2016 v 17:56 PM

Old Post 21-03-2016 v 16:41 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 103

...zdar...tak jsem pokoupil ten CHRonic a SUPer skunk...tak jsem zvědav ale od naturalu uz jsem jel Diesel,Critical,GWS a vždycky mě překvapila kompaktnost a potažmo kvali ta kytek a kouře..myslim si že se muže srovnávat s mnohem dražšíma seed bankama..jejichž kvalita semen je alespon dle mé zkušenosti dost mizerná...buldog,ghs,dp...hrůza a děs poslední dobou

To mumuk: chronic (inspiroval si mě) nemáš náky foto jak to vypadalo..díky

Old Post 08-09-2016 v 12:03 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Greensch
Nový Člen

Karma uživatele Greensch - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 104

Po delsim vahani jsem si nakonec koupil chronica a uz je ve skrini,zatim se mu dari dobre klicivost 42/44 zatim ho mam 3 tyden na rustu ted budu zastipovat uvidim jak to dopadne.

Old Post 17-11-2016 v 19:12 PM
Greensch je offline   Profil uživatele Greensch   Find more posts by Greensch   Foto galerie člena Greensch   Click here to Send Greensch a Private Message   Add Greensch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 105

no my meli AK47 auto a NL auto , palice sice ridsi ale je to tak dva prdy a nazdar

Old Post 17-11-2016 v 20:59 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 106

Zdravím. Zrovna jedu také chronic. Klíčivost 100℅ , po 24 h na vlhkém papírovem kapesniku a neprůsvitné dóze. Po třech týdnech pod 200w Red cfl se krásně větví a to rostou v obyc agro substrátu 50/50 s perlitem. Dám vědět, jak dopadnu. Pěstu zdar

Old Post 18-11-2016 v 22:59 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 107



Zdravím koukám že se tu řeší Natural Seed
Jel jsem od nich Somango a za mě dobrý kytky zdraví všechny vypadali podobně takže jen jedno pheno už si ale nepamatuji konečný výsledek ale myslím že jich bylo pod 600w dark room hlína 20 kytek kolem 550 g sušiny .

Old Post 06-12-2016 v 14:28 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 108



..

Old Post 06-12-2016 v 15:01 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 109

zdar tak ja sem jel letos early skunk a u babky ve skleniku to taky komplet zplesnivelo ale z mich skusenosti zplesnivy ve skleniku vsechno...proste jak tou kytkou neprofukuje tak se plisni nevyhnes....jednoho early skunka sem mel aj v zemi volne a to byl zas zaseklej mrzacek s dvaceti gramama a tretina stejne plesniva...nijak zvlast neprselo a ostatni druhy bez plisne tak nevim ten Early skunk asi nebude nic moc v odolnosti plisnim....ale materyal zas dobrej to nerikam nic pekne orosenej a hezky voni ale kdyz ti 90procent zežere plisen tak je to k hovnu.

Old Post 08-12-2016 v 11:57 AM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 110

...to somango vypadá libově...pěkná práce...taky se na něj chystám

Old Post 10-02-2017 v 10:45 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trip2603
Stálý Člen

Karma uživatele Trip2603 - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 111

Jel sem minulý rok out Ak47 36 kusů a můžu říct že mazec,klicivost cca95% kytky víc jak metr vysoký a stav byl brutus kdo kouřil tak jen chválil ;-)

Old Post 19-02-2017 v 12:38 PM
Trip2603 je offline   Profil uživatele Trip2603   Find more posts by Trip2603   Foto galerie člena Trip2603   Click here to Send Trip2603 a Private Message   Add Trip2603 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyhigh
Nový Člen

Karma uživatele flyhigh - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 112

Natural Seeds pack je spis pro zlost.. co kytka to jina odruda, jinej pes jina ves..

https://overgrow.com/t/my-second-flowering-room/1235

Old Post 19-02-2017 v 20:11 PM
flyhigh je offline   Profil uživatele flyhigh   Find more posts by flyhigh   Foto galerie člena flyhigh     Add flyhigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flyhigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2017 - Crystal Candy zkušenosti - 8 odpovědí
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6177740 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív