Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Natural seeds - zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
psycho-marley
Nový Člen

Karma uživatele psycho-marley - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 81

letos jsem bral ak47/Critical klícivost 100% 4kytky uz sli na kosu 1 stale zraje 1seminko sem nesazel.. sazeno bylo koncem dubna prvni sklizena 16.7 a zatim spokojenost vynos 41 g na nejvetsim keriku trosku ridsí sisky potom 30g pekne tvrde sisky - 3 af bylo v zemi taky pekne tvrdaky 36g orosene jak cukrkandl chut i zhul paradni a jedna jeste schne a jedna dozrava
dalsi od naturalu mam chocolope a og kush taky vyklicilo to co sme nasadil og kush jsem dal do zeme a je z neho pekny 3 metry vysoky keřísko, chocolope sme nasadil do 30 l kvetinacu zastipoval a nadherne vetveny 1.8m keřík takze zatim spokojenost

decriminalize it for everyone


PEACE

Old Post 29-07-2014 v 17:09 PM
psycho-marley je offline   Profil uživatele psycho-marley   Find more posts by psycho-marley   Foto galerie člena psycho-marley   Click here to Send psycho-marley a Private Message   Add psycho-marley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 82


Dnes jsem si koupil v Eidhovenu toto.Mate s tim někdo zkušenosti.Kořen mi řikal že je to Best,tak jsem zvědav.

Old Post 29-07-2014 v 21:03 PM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grim
Nový Člen

Karma uživatele Grim - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 83

Já jel AK-47 a Skunk, oboje AF v 6,5l květináčích. Substrát jsem si míchal sám (zahr. sub., kokos, pre mix od BioBizzu, perlit). Hnojeno jen na květ BioBizzem.

3x Skunk mi dohromady hodil 17 kousků a 2x AK-47 30 gé.
AK-47 hulilo víc. Ze skla mi nedalo moc ani jedno, z kýblu ok.
Za ty koruny paráda.

Kytky byly pěkný. Všechny si podobný, až na jedno vytáhlý Skunkácký koště.

Teď jedu druhý kolo to stejný. 2x Skunk + 4x AK-47. Teď jenom 1x Skunk + 2x AK-47. Tři semena odešly, ale mojí blbostí.

Za mě NS ano, hlavně když nechcete moc investovat. Jinak mě láká něco od DP. Zatím jsem odjel 3 sezony outu.
:-)

Old Post 02-08-2014 v 20:11 PM
Grim je offline   Profil uživatele Grim   Find more posts by Grim   Foto galerie člena Grim   Click here to Send Grim a Private Message   Add Grim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 84

já od nich jel somango - klíčivost 100% 12 semen
chocolope - klíčivost 100% 12 semen
white russian - klíčivost 100% 12 semen
og kush - klíčivost 100% 12 semen
ak47 AF - klíčivost 100% 6 semen

za mě banka super... cena výborná, modely všechny v poměru cena - výnos - chuť, taky na výbornou...
mám zkušenosti ještě s barneysfarm, dinafem, sensiseeds a seriousseeds a musím říct, že nemám důvod opouštět naturalseeds a vracet se k jiným bankám :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 03-08-2014 v 09:44 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho-marley
Nový Člen

Karma uživatele psycho-marley - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Pohodička Příspěvek č. 85

fedousek
prosimte nemas nejake fotky chocolope a
og kush? ad vím co mam letos cekat

decriminalize it for everyone


PEACE

Old Post 10-08-2014 v 17:04 PM
psycho-marley je offline   Profil uživatele psycho-marley   Find more posts by psycho-marley   Foto galerie člena psycho-marley   Click here to Send psycho-marley a Private Message   Add psycho-marley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od psycho-marley
fedousek
prosimte nemas nejake fotky chocolope a
og kush? ad vím co mam letos cekat


ahoj... fotky mám pouze pro soukromé účely, nezlob se.
každopádně obě odrůdy byly pro mě nad očekávání dobré...

chocolope výnos hodně dobrý, chuť výborná, struktura palic dobrá, odolné vůči přehnojení, dával sem jim pěkně zahulit a vydržely hodně moc :-) akorát to mělo na můj vkus docela dost listí, ale to je jen otázka práce, než to člověk obere :-) každopádně kdyby ještě naturalseeds prodávali chocolope, tak bych do toho šel znovu a věřím, že po předešlé zkušenosti bych z toho vycucal ještě o dost víc... jinak zhulovalo to parádně, super aktiv stavy :-)

ogkush výnos nic moc (ale měl sem přeplněnou skříň a svítil pouze 400w a moc se o to nestaral, jelikož nebyl moc čas) chuť hodně dobrá, palice tvrdé jako šutr, ale spíš menší, což samozřejmě není mínus. hnojiva snesly hodně, jelikož chvílema sem musel i dávat větší podíly složek do vody, páč kytky na konci růstu a na začátku květu opravdu hodně papali a bylo znát na listech, že potřebují přikrmit. zkuřovalo to na můj vkus až moc, ale já nejsem bůh ví jakej hulič :-) takže sem z toho byl mimo hned, hodně a dlouho :-)
možná ještě ozkouším jedno kolo ogkushe, jelikož na podruhé věřím, že bych to vypiplal do dokonalosti, stejně jako u chocolope...

kdyby ses na něco chtěl zeptat, tak napiš, není problém...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 11-08-2014 v 11:35 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 87

AK-47 Finále

No tak jsem tu po sto letech abych to tu dokončil.

Takže ač sem bojoval s nepřízní matky přírody (plíseň) tak to nakonec nedopadlo uplně nejhuř. Z třech kytek nakonec bylo okolo 140g největší rostlina boužel nejvíc zlikvidovaná z té bylo okolo 60g a zbyvající gramáž ze zbylích dvou rostlinek (foto sušiny je z nejmenší poslední sklizené) FOTO A SMOKE REPORTS V AUTOFLOWER GALERII TADY NA GROWER.CZ LINK:http://grower.cz/forum/showthread.p...253#post1123253

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 12-08-2014 v 22:48 PM

Old Post 12-08-2014 v 13:13 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ramiš
Nový Člen

Karma uživatele Ramiš - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 88

Tak letos musím automaty od naturalu pochválit jel jsem ak 47,ak47/critical a blue auto a 90% už je sklizeno a za ty prachy je to bez konkurence, plný sklenice palic, na kouření mi nejvíce vyhovuje to blue auto ty akačka jsou hodně silný po tom jsem vždycky mrtvej.

Old Post 13-08-2014 v 20:03 PM
Ramiš je offline   Profil uživatele Ramiš   Find more posts by Ramiš   Foto galerie člena Ramiš   Click here to Send Ramiš a Private Message   Add Ramiš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho-marley
Nový Člen

Karma uživatele psycho-marley - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 89


chocolope 15x zastrizena luxusní keřík už aby byly banány

Naposledy upravil psycho-marley 31-08-2014 v 23:38 PM

Old Post 31-08-2014 v 23:23 PM
psycho-marley je offline   Profil uživatele psycho-marley   Find more posts by psycho-marley   Foto galerie člena psycho-marley   Click here to Send psycho-marley a Private Message   Add psycho-marley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho-marley
Nový Člen

Karma uživatele psycho-marley - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 90


Og kush uz je jen poloviční par bouřek udelalo sve

Old Post 31-08-2014 v 23:26 PM
psycho-marley je offline   Profil uživatele psycho-marley   Find more posts by psycho-marley   Foto galerie člena psycho-marley   Click here to Send psycho-marley a Private Message   Add psycho-marley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho-marley
Nový Člen

Karma uživatele psycho-marley - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 91


1x Ak47/critical

decriminalize it for everyone


PEACE

Old Post 31-08-2014 v 23:29 PM
psycho-marley je offline   Profil uživatele psycho-marley   Find more posts by psycho-marley   Foto galerie člena psycho-marley   Click here to Send psycho-marley a Private Message   Add psycho-marley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 92



AK=47 od naturalu (out)

Old Post 07-09-2014 v 13:16 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 93



Já mohu jen chválit, vše od Naturalu i letos v pohodě např. BlueAuto

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 08-09-2014 v 19:26 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Ak47 Příspěvek č. 94


Ahoj chlapi, niekolkokrat som pisal na semena-marihuany.cz a 5semen.cz, ci bude k dispozicii Ak47 od natural seeds. Odpovedali mi, ze semena ak47 sa uz neprodukuju a uz nikdy nebudu. Ale asi 2 tyzdne dozadu banka 5 semen naskladnila Auto ak47 v baleniach 6, 12 a 36. To ale nie je dovod preco sem pisem. Banka totiz stiahla z predaja semena Auto ak47/critical a tak sa pytam, nemyslite si ze terajsie ,,ak47'' su len prebalene semena ak47/critical? Mal som tento rok velmi slusnu kytku, a tak by som chcel aby mi z tych semien vyrastlo priblizne to iste :-).

Inak za mna je natural seeds super banka, 100% klicivost, mal som 3ks ak47. Dve za mna skosil niekto iny, a jedna co prezila na balkone bola super. Bola v 12litroch substratu, hnojil som to iba na kvet a to Plagrom Alga Bloom. Na vychodnom balkone mala iba par hodin svetlo, no aj tak som z nej dostal 16g super paliva. Celkova doba zivota bola asi 70 dni, aj ked to chcelo urcite viac, musel som ju skosit kvoli plesni.

Bast

Old Post 25-01-2015 v 08:18 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 95

Já teda pozitivní zkušenost nemám. Koupil jsem na 5semen.cz 12x OG Kush a vyklíčili mi 4. Už je to týden co jsem jim psal zpátky že mi to nevyklicilo ale pořád žádná odpověď.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 21-02-2015 v 13:37 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
Já teda pozitivní zkušenost nemám. Koupil jsem na 5semen.cz 12x OG Kush a vyklíčili mi 4. Už je to týden co jsem jim psal zpátky že mi to nevyklicilo ale pořád žádná odpověď.


kámoš měl ten samý problém s Whitewidow...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 22-02-2015 v 11:06 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2017 - Crystal Candy zkušenosti - 8 odpovědí
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7007810 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív