Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Natural seeds - zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14
Autor
Téma 
Jaby
Nový Člen

Karma uživatele Jaby - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 193

Tak jsem si od od natural seeds objednal pár vzorků. 12x White widow, 12x Afghan power, 12x Critical XXL. K tomu jsem ještě dostal 6 bonusových seeds Mother of Buds.. 42 semen za 2300 korun, no nekup to.Hned na první pohled mě překvapila krásná uniformita semen. Od každého modelu vypadají trochu jinak, WW hodně žíhané, AP šedé a lesklé, Critical něco mezi tím.. Všechny seeds přibližně stejně velké a vyzrálé. Už jen na pohled bylo znát, že si někdo dal práci je vytřídit, abych já jako zákazník dostal co možná nejlepší kvalitu.
Nakoupil jsem už hodně seeds od Dinafemu, DP, Barneys, Sweet seeds, Buddha a jiných a můžu s klidem říct, že rozdíl je jako nebe a dudy.. Jaký mrzáky si za těžký prachy dovolí tyhle "renomované" firmy prodávat, to by jeden blil. Půlka semínek malá, nedozrálá, klíčivost v nejlepších případech tak 80%.
A teď zpět k Natural seeds. Dneska po týdnu vyklíčili poslední opozdilci, kterým už jsem nedával moc naději, byly to 2 největší seeds od WW. Byly fakt krásně zralý, takže měli asi silnou šlupku a trvalo dlouho než se dovnitř dostala voda. Klíčivost neuvěřitelných 100%. 36 semen z 36ti, MOB jsem nesázel, protože je to sativa a má výrazně delší dobu květu než ostatní modely, ale předpokládám, že výsledek bude podobný..
Teď jsem jenom zvědav, jak budou kytky vypadat, každopádně jsem zatím dost nadšenej a jestli budu s modelama spokojenej, už těm holandským vydřiduchům nedám v životě vydělat ani korunu...
PS: ne, fakt tu nedělám reklamu

Had you ever wonder, that your mommy had a blowjob right before she kissed you goodnight?

Old Post 28-10-2018 v 13:17 PM
Jaby je offline   Profil uživatele Jaby   Find more posts by Jaby   Foto galerie člena Jaby   Click here to Send Jaby a Private Message   Add Jaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 194

jj máš recht..už sem to tu kdysi psal..tyhlety echt banky už nejsou tak kvalitní...serou na to..a toho "kupodivu" využila spousta ruznejch překupníků a lidí schopnech sehnat poměrně dost slušný pheno a to prosím za zlomek ceny..viz výše..at si to odpwstuje každej sam..já jedu od natural modely už 4rokem. máme a pěstujeme i jiný banky ale ......poměr cena/výkon(výnos) jednoznačně říká ano....radši oželim 3kytky z 6ti semen za cca350...než za 1500 a bohužel fakt s nevalnym vysledkem....
...co mam odpěstováno od Naturu a s e skvělym výsledkem..super skunk,chocolope.og kush.orange sweet.afghani.chees.w.russ...a estě náky..nepamatuju..tak zkuste sami

Old Post 29-10-2018 v 18:33 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 195

Ahoj pridavam taky svuj nazor na Natural seeds.
Letos jsem.je.zkousel na out. Musim potvrdit, ze opravdu pecka v kombinaci s letosnim pocasim neskutecne. Pomer cena vykon, vrele doporucuji. Jel jsem Early skunk, Black domina, BigBudXxl, Matanushka Gold. Top palice velke jak dlane, krasne. Kamos jel Afghan Power a 2 metrova kytka s palicema jak lahve od dobry vody. Nikdy v zivote jsem nic takoveho nevidel. Nadchlo me to tak, ze jsem na Cannafestu koupil za 50 % off dalsi modely a chci je zkusit indoor.
Jsem na severu cca v 650 n.m a udavana doba konec zari nesedela ani u jednoho modelu. Zminene modely jsem resil po dlouhem vyberu a doporuceni na Out od mistnich borcu. Hledal jsem samozrejme nejake odrudy, ktere dojdou v nasich podminkach. Na severu chteli jeste tak 2-3 tydny, kosil jsem je posledni tyden v rijnu. Doporucuji dat do kvetinacu 30l a v polovine srpna zakryt = prepnout. Pak myslim budou max 1.tyden v rijnu.

Old Post 15-11-2018 v 09:00 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 196

Ahoj pridavam taky svuj nazor na Natural seeds.
Letos jsem.je.zkousel na out. Musim potvrdit, ze opravdu pecka v kombinaci s letosnim pocasim neskutecne. Pomer cena vykon, vrele doporucuji. Jel jsem Early skunk, Black domina, BigBudXxl, Matanushka Gold. Top palice velke jak dlane, krasne. Kamos jel Afghan Power a 2 metrova kytka s palicema jak lahve od dobry vody. Nikdy v zivote jsem nic takoveho nevidel. Nadchlo me to tak, ze jsem na Cannafestu koupil za 50 % off dalsi modely a chci je zkusit indoor.
Jsem na severu cca v 650 n.m a udavana doba konec zari nesedela ani u jednoho modelu. Zminene modely jsem resil po dlouhem vyberu a doporuceni na Out od mistnich borcu. Hledal jsem samozrejme nejake odrudy, ktere dojdou v nasich podminkach. Na severu chteli jeste tak 2-3 tydny, kosil jsem je posledni tyden v rijnu. Doporucuji dat do kvetinacu 30l a v polovine srpna zakryt = prepnout. Pak myslim budou max 1.tyden v rijnu.

Old Post 15-11-2018 v 09:14 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romanos
Nový Člen

Karma uživatele Romanos - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 197

CAu a zkousel jste nekdo od naturalseeds CBD modely? u kterych pridavaji i grafy z testů, kde je THC nižší než 0,3...

Old Post 10-03-2019 v 10:21 AM
Romanos je offline   Profil uživatele Romanos   Find more posts by Romanos   Foto galerie člena Romanos   Click here to Send Romanos a Private Message   Add Romanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 198

Semenej business je plnej parazitů a Natural Seeds nejsou vyjímkou!
Kde jsou časy, kdy prodejci semen šlechtili a stabilozovali vlastní linie. Když kouknu na nabídku Natural Seeds, tak bych blil. Samý zvučný jména holandskejch modelů. Jinými slovy, koupim pakl G.W.S. sprcám to dohromady a mám G.W.S. F2 a to prodám to a řikám si seedbanka?
Tohle je ojeb nejvyššího kalibru. Kdyby tomu alespon po vzoru čongů řikali místo Great White Shark třeba Gay White Shark
Podporovat takovýdle zmetky, no way!!!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 23-03-2019 v 10:20 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 199

Gay White Shark... made my day

to je furt dokola, lidi si chválí fair - natural a podobný. Už i mě napadlo když sem viděl nabídku bulk seedbank jak jednoduchý to musí bejt, koupit plácnout nakusovat do novejch obalů a byznys jede Já věřim že z toho vyrostou i pěkný kytky, ale když sem viděl jak ustálený to maj, chce se mi plakat.

Pět semínek, pět uplně jinejch kytek... jako jiný jsou vždy, žádnej semenáč neni identickej, ale alespoň základní charakteristický znaky kvalitní ustálená genetika musí mít. A to nemaj. Že z toho vyleze i pěkná kytka neni argument, to může vylézt z kdejakýho noname přeprcu. Ale cena pro ně hraje... to je jak s jídlem, vždycky se najdou lidi co si koupí junior salám za 15kč a že tam neni žádný maso je už nezajímá, hlavně že maj salám a byl levnej.

Nutno podotknout že takovejch seedbank je víc a víc a nejen natural - fair. Dělaj to už i v holandu a jinde. často čtu jak i kdysi kvalitní šlechtitelé jdou s kvalitou dolu a i já se minimálně dvakrát hodně zklamal, takže zas na druhou stranu u koho tu jistotu máš??

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 23-03-2019 v 10:55 AM

Old Post 23-03-2019 v 10:44 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 200

Víš jak, celkově je vyrobit 10 tis. semen výjde, se všim všudy, tak na 4000 Kč (v tom počítám i s paklem origo semen ).
Šest semen maj cca za 4 stovky. Takže 10 000 / 6 = 1666 (paklů). 1666 x 400 = 666400 Kč. Tohle je business, kterej tyhle rychlokvašky láká. Ono taky, aby ne, kdo by nechtěl investovat 4 tis. a shrábnout víc jak půl mega...
Bohužel lidi vidí jen, že to má zvučný jméno a stojí to pakatel, tak jim to kupujou a podporujou tenhle ojeb.

Se svym genetickym arzenálem bych si mohl založit seedbanku s mnohonásobně kavlitnějším osivem, ale osobně je mi blbý použít něčí práci a profitovat z toho. Fuck off parasites!!!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 23-03-2019 v 11:05 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 201

jo sou to strašný čísla, tobě je to blbý a to máš genetiku skvělou, všichni sme viděli vlákno za to by ti utrhali ruce lidi jim ne a to žádnej zázrak nemaj... to je o nátuře, bohužel vždycky se najdou na světě takový lidi. Bez vztahu ke konopí, za to se vztahem k penězum.

Aspoň ty jména by fakt mohli měnit... dneska jedno jméno najdeš u dvaceti seedbank a pokaždý je to něco trochu jinýho pak se vyznej když neznáš pořádně historii

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-03-2019 v 11:25 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 202

hosi, co tady pisete za nesmysly? Kdo z vas tady odjel aspon 4 kola od naturalu? rekl bych ze ani jeden z vas a nesnazte se mi tvrdit opak. ja od nich jedu cca 4 roky a musim rict, ze pomer cena vs kvalita je lepsi nez od jinych radoby renomovanych seed bank.a ze sem zkusil hodne. Je videt, ze kritizujete neco, o cem nemate paru, s cim nemate zkusenosti, ale chytracite tady. Sory, ale trochu zdravyho rozumu by neuskodilo...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 23-03-2019 v 23:17 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 203

nemusis se hned rozcilovat

mas pravdu ze 4x kola sem neodjel. Koupil sem od nich dvakrat a ani s tim jak sou levny mi to za to nestalo (ani zadarmo vlastne, promo semena z cannafestu sem rozdal)

Ja si kvalitu zkratka predstavuju jinak, netreba se rozcilovat za opacnej nazor... Oni si tu cenu muzou dovolit prave protoze se z zadnym slechtenim vlastniho modelu neserou (trva to roky a miliony investice), ne... jim se behem par let objevi v nabidce vsechny legendarni jmena... za par korun.

Dalsi vec co me maximalne odrazuje. Nejde o nich pomalu nic najit... jejich stranky tvori obrazek a jeden odstavec s odkazem na dealera seminek (vypada to amatersky a jeste jim ten odkaz nefunguje) uz to na me pusobi dost neprofesionalne. O tom jak kde co slechti se nikde nic nedoctes. U velkejch jmen pisou neco o vyhercich cannabis cupu... wtf? natural snad s necim vyhral cannabis cup?! Nee... akorat se chlubi cizim perim, coz delaj uz jen tema jmenama ktery tomu davaj.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-03-2019 v 09:07 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 204

Ani jeden z nás nemluvil o kvalitě. Kvalita je abstraktní pojem, každej z nás ji vnímá jinak.
Já osobně bych nejel ani origo geny, který natural seeds a fair seeds a jim podobní vykradaj (WW, GWS, Super Skunk, Mazar atd.). Ani kdyby to bylo zadarmo.

Třeba takovej Sannie's Seeds "šlechtí" z poměrně malýho množství kytek, ale většinu práce má zdokumentovanou a snaží se poskytnout o své činnosti co nejvíc infa. Natural Seeds? Netušíš z kolika kytek selektovali rodiče pro ty svoje F2, zda je to hromadnej oprc, zda testujou potomstvo různejch samců atd. Nic, prostě nic!

Nicméně my se tu bavíme o tom, že to co dělaj je pouze a jen zlodějna. Když si koupim pakl semen, udělám F2 a prodávám to pod stejnym názvem jako originál, tak je to hodne nefér jednání, navíc naprosto bez respektu!
Jinými slovy ojebávaj ty lidi, který se tomu šlechtění opravdu věnujou!

Ted koukám a už neojebávaj jen starý holandský klasiky, ale už tam figuruje i OG a GSC

Název: Girl Scout OG
Typ: Feminizovaná
Genetika: Girl Scout Cookies X OG X Fire Kush
Sativa/Indica: 45% / 55%
In: 56 - 63 dní
Out: konec září

Tady je krásně vidět, že nemaj tuchu o čem je řeč. Ty poměry sativa a indika jsou výsměch. Nikdo netuší jakej je poměr v těhle origo genech. Doba zrání je taky nesmysl, GSC má cca 65 dní, OG 70 (myslim, že si to trochu spletli co vykrádaj - Fire OG Kush). Out konec září? Kdyby měli rodiče, který uváděj, tak vědi, že ani GSC, ani OG Kush v ČR prostě nedozraje. Tudíž je šance, že by kříženec dozrál do konce září je 1/1000.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 24-03-2019 v 13:15 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 205

Taky přidám neco k natural.... Od nich jedu asi od roku 2014. Pravě me zaujala ta cena a myslím ze jeden z prvních modelu jsem mel somango. Celou dobu jsem střídal modely co jsem odzkoušel a to critical +, early skank a somango. Early skank jsem mel i ve skleníku a pecka... Vim ze jsem byl spokojen po celou tu dobu az do ted!!! Předchozí kolo skříně jsem zkusil i jiné modely nebula a ak47. Klíčovost 100% fajn ale to finále?? Uz na začátku než jsem vůbec přepnul na květ jsem zjistil ze vlastně ze 6 semen AKcka je nejakej automat. Rikam si no tak dobře omylem jim tam spadlo nejaky semeno. AK47 58-64 dní nebula In: 56-63 dní ani v 80 den to nebylo hotové... Tak jsem si rikal no asi jsem neco posr..... Tak zkusím znovu a to jsem teda koupil Odrůdy : VANILLA DREAM, SOMANGO, WHITE JACK, OG KUSH L.A. ,ORIGINAL WHITE WIDOW, BUD FORTY5, GREAT WHITE SHARK. Nebudem zacházet nějak do detailu vše zatím kvete ale White Jack 6 semen vyklicilo jen jedno zbytek vše.... White Widow tak uvádí in 40-45 nevím kde to zvali ale mam 2 boxy Jeden kde je 250w druhej 600w... 250w mam od přepnutí téměř 40 dni a jeste minimálně 20 to pojede u 600w je 20 dni a tam nejrychlejší ww nema skoro ještě nic... No a aby toho nebylo málo treba u ww pisou sativa 10% indica 90% u Vanilla Dream sativa 90% indica 10% a můžu říct že to je úplně naopak ww kytka vysoká hodně řídká a vd zato mala a sama větev.... Hodně se to zhoršilo, neni to co bylo dřív... Bohužel.... Od nich uz NE!!!!!! ... Jo a ještě abych nezapomněl vsechny ww jsou hermousi sice neni to tak rozsáhlé takže trham koule ale i tak za me tamhle banka uz rozhodně ne!

Old Post 24-04-2019 v 17:23 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 206

Taky přidám neco k natural.... Od nich jedu asi od roku 2014. Pravě me zaujala ta cena a myslím ze jeden z prvních modelu jsem mel somango. Celou dobu jsem střídal modely co jsem odzkoušel a to critical +, early skank a somango. Early skank jsem mel i ve skleníku a pecka... Vim ze jsem byl spokojen po celou tu dobu az do ted!!! Předchozí kolo skříně jsem zkusil i jiné modely nebula a ak47. Klíčovost 100% fajn ale to finále?? Uz na začátku než jsem vůbec přepnul na květ jsem zjistil ze vlastně ze 6 semen AKcka je nejakej automat. Rikam si no tak dobře omylem jim tam spadlo nejaky semeno. AK47 58-64 dní nebula In: 56-63 dní ani v 80 den to nebylo hotové... Tak jsem si rikal no asi jsem neco posr..... Tak zkusím znovu a to jsem teda koupil Odrůdy : VANILLA DREAM, SOMANGO, WHITE JACK, OG KUSH L.A. ,ORIGINAL WHITE WIDOW, BUD FORTY5, GREAT WHITE SHARK. Nebudem zacházet nějak do detailu vše zatím kvete ale White Jack 6 semen vyklicilo jen jedno zbytek vše.... White Widow tak uvádí in 40-45 nevím kde to zvali ale mam 2 boxy Jeden kde je 250w druhej 600w... 250w mam od přepnutí téměř 40 dni a jeste minimálně 20 to pojede u 600w je 20 dni a tam nejrychlejší ww nema skoro ještě nic... No a aby toho nebylo málo treba u ww pisou sativa 10% indica 90% u Vanilla Dream sativa 90% indica 10% a můžu říct že to je úplně naopak ww kytka vysoká hodně řídká a vd zato mala a sama větev.... Hodně se to zhoršilo, neni to co bylo dřív... Bohužel.... Od nich uz NE!!!!!! ... Jo a ještě abych nezapomněl vsechny ww jsou hermousi sice neni to tak rozsáhlé takže trham koule ale i tak za me tamhle banka uz rozhodně ne!

Old Post 24-04-2019 v 17:23 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaby
Nový Člen

Karma uživatele Jaby - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 207

Ta white widow se fakt nepovedla, každá kytka jiná ves, pár kousků super vůně a tvrdost, zbytek vypadá jak náhodnej mix semínek, co se vyklíčili za lavičkou v parku, bez chuti, bez vůně. Navíc fakt 2/3 kytek hermáči, s tímhle modelem si nikdo moc práce nedal.
Na druhou stranu Afghan Power se fakt povedl, super chuť vůně výnos, stabilní model. Toxic hulk taky super,
Genetika: tajný cross našeho breedera
Sativa: 30 %
Indica: 70 %
tajný cross to bude, roste to teda jak 100% sativa, ale kytky jsou mega silný a slibujou hodně..
White Jack opravdu neklíčí, mě vyšly 2 z 6 a jedno chcíplo potom, co vylezlo z hlíny.. Dostal jsem je jako bonusový, ale jestli je to nakřížený z jejich WW, tak abych to radši vyhodil

Had you ever wonder, that your mommy had a blowjob right before she kissed you goodnight?

Old Post 02-05-2019 v 21:11 PM
Jaby je offline   Profil uživatele Jaby   Find more posts by Jaby   Foto galerie člena Jaby   Click here to Send Jaby a Private Message   Add Jaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 208

Za mě venku super! Do skříně to nedávejte.. Sám sem to chválil ale když pěkně ke konci květu se ukáže, že je celej grow namrdanej bylo mi do pláče. Od ty doby jen a pouze řezivo! Ven? Klidně..

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 03-05-2019 v 12:27 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2017 - Crystal Candy zkušenosti - 8 odpovědí
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8771120 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív