Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jednoduché, laciné, nenáročné zavlažování kytiček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vuuu
Nový Člen

Karma uživatele vuuu - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 3  

Obecné Jednoduché, laciné, nenáročné zavlažování kytiček Příspěvek č. 1


Zdravím kamrádi zahradníci Pořád jsem uvažoval nad tím jak si trochu usnadnit a zjednodušit zalévaní( jsem totiž trochu lenivý a zkrátka mě nebavilo pořád lítat sem a tam s konvicí), a tak mě napadlo že využiju zákon gravitace a trochu si to zautomatizuju. Napadlo mě že se s váma o to podělím a snad i trochu inspiruju začátečníky při stavbě boxů atd.... znáte to.
Fotky jsou v galerii tak kyžtak jukněte.
Tak ať se daří a Growu zdar! Peace.

Naposledy upravil vuuu 11-08-2012 v 13:06 PM

Old Post 11-08-2012 v 12:54 PM
vuuu je offline   Profil uživatele vuuu   Find more posts by vuuu   Foto galerie člena vuuu   Click here to Send vuuu a Private Message   Add vuuu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 2

Lidská lenivost nezná hranic a tak vynálézá čím dál tím zajímavější nápady dobrá idea, jen jak se dívám,tak tam máš víčko? ti tam musí vzniknout podtlak,ne? jsem tak měl kdysi 5 litrový kanystr,tak jsem to taky zkoušel,pak se mi to vylilo a vy*sral jsem se na to

Old Post 11-08-2012 v 13:55 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrávaBětka
Stálý Člen

Karma uživatele KrávaBětka - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 3

nebo koupit v intersparu zavlazovaci koliky, 2kusy tam staly 15,- a funguje to taky suprove skoda ze je uz nemaji....

Domov je tam, kde máš kytky...
Zubatá si už brousí kosu!

Old Post 16-08-2012 v 13:25 PM
KrávaBětka je offline   Profil uživatele KrávaBětka   Find more posts by KrávaBětka   Foto galerie člena KrávaBětka   Click here to Send KrávaBětka a Private Message   Add KrávaBětka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od trichom
právě mě mladá přinesla z práce(je sestra zdravotní)asik 20 těch setů infůzních i s vakama na 1000ml tak jdu na to
díky za inspiraci


Tak už je mi jasny, proč nemocnice nemaj pořád prachy

Old Post 16-08-2012 v 13:28 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od trichom
právě mě mladá přinesla z práce(je sestra zdravotní)asik 20 těch setů infůzních i s vakama na 1000ml tak jdu na to
díky za inspiraci


ouuuu od kradeni kapacek neni moc daleko ke kradeni pomerancu a mobilu pacientum.... hlavne mi nedekuj za inspiraci....

Old Post 20-08-2012 v 16:52 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 6

sory za ot..
to zewl
myslys ze kdyz kuhar bere domu maso z prace tak okrada zakazniky o mobily nebo jim da prazdnej talir a stahne to? lol
To vuuu
a kde ma vzit obycejnej lovek infuzni sety?

Old Post 20-08-2012 v 21:59 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Já mám přístup k infůzním setům... so PM ;D

Old Post 22-08-2012 v 21:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 8

Astronaut: potrefena... kdyz si kuchar bere maso domu tak ho krade... jestli v tom spatrujes neco jinyho nez kradez tak budiz.... ja osobne nevidim rozdil v ukradeni 1kg svickovy dejme tomu za 500kc a ukradeni starsiho telefonu taky za 500.... proste je to o svedomi ale u toho kuchtika se to da tak nejak prominout... tam se nepocita s nejakejma buhvi jakejma osobnostma ale v tom zdravotnictvi tam bych kurva cekal ze tomu bude trochu jinak...


http://www.lekarna.cz/souprava-infuzni-chiraplus-p-set/

12kc!!!

Old Post 24-08-2012 v 10:38 AM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 9

ja vidim podstatnej rozdil v tom jestli obyras jedince nebo vetsi firmu malej kramek nebo cloveka bych neobral za to v tesku klido akorat ze nekradh ale kdyz nikdo vybere kaufland nepride mi to tak spatny a v praci jrade 95% naroda .. jen ty hloupi sou poctivy... (ja take) ale chapu to... a to zavlazovani da ae to nejak stelovat?? ps zajed do rican do nemocnice a uvidia co je ve zdravotnictvy za xindly.. a dik za odkaz

Old Post 24-08-2012 v 11:02 AM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 10

infusni sety se daj koupit v lekarne, anebo tady:

http://zdravotnicke-materialy.cz/infusni-set-p-789.html

za tu cenu to snad ani nema cenu krast

jinak s tema kapatkama mam taky zkusenost, mel sem takhle na kybl napichlych deset infuzi, kybl mimo box, a funguje to bez problemu. jen to chce ty vpichy oblepit lepidlem, jistota je jistota. podle me to plnohodnotne nenahradi zalevani, ale myslim ze to prubezny kapani se rostlinam libi. zabrani to uplnemu vyschnuti rostlin a zaroven to prodluzuju dobu nutnou mezi dvema zalivkama.

2 Astronaut: Souhlas s tim okradanim..Stelovat se to da pomoci skrticiho kolecka na ty hadicce. Interval je neco mezi 2 kapkami za sekundu az po kapku za cca 15 sekund.

live fast, die young

Old Post 24-08-2012 v 11:28 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trichom
Nový Člen

Karma uživatele trichom - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11

To Zewl
Taak abysme si to ujasnili o kradeni a nekradení ve zdravotnictvi
Ty infuzní sety mají určitou dobu expirace, po této době jsou už nesterilní, což znamená, že se přes takovýto set nemůže podávat žádná infuze, to znamená že set je již nepoužitelný a vyřazuje se, většinou se vyhazujou, pokud natrefíte na šarži, kde zbylo infůzních setů cca 50 můžete si je vzít a v klidu a legálně s něma odejít z nemocnice občas je dobré mít někoho známého ve zdravotnictžví, a nejedná se jen o infůzní sety

To Astronaut, infůzní set se dá štelovat pomocí tzv tlačky, v odkaze od Zewl je ta tlačka oranžová

Byl jsem velice znepokojen po pročtení příspěvků a dedukcí o okrádání kuchařem a spol.....

Old Post 24-08-2012 v 11:38 AM
trichom je offline   Profil uživatele trichom   Find more posts by trichom   Foto galerie člena trichom   Click here to Send trichom a Private Message   Add trichom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 12

trichom: to je jina, sorry jestli sem se dotkl tvoji stary...


a otazka na ostatni: a co rath? to vam prijde jako kradez? jenom ze ten byl zamestnanej u nejvetsi "firmy" - statu a taky si domu svym zpusobem neco odnesl... a co si budem povidat pro stat je 7 milionu asi jako kdyz kuchar v restauraci ochutna z jedny porce... nechapu proc teda tich 95% zamestnanejch co kradou pak rvou ze politici kradou kdyz kradou taky...

Naposledy upravil Zewl 24-08-2012 v 16:38 PM

Old Post 24-08-2012 v 16:28 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 13

Zewl: S tim Rathem souhlasim, par milionu sem, par tam, to tam sou vetsi ryby, kterym uz to nikdo nikdy nesebere...Sorry za OT

live fast, die young

Old Post 25-08-2012 v 09:35 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vuuu
Nový Člen

Karma uživatele vuuu - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 14

Hoši dá se koupit v klídku ve zdravotnických potřebách za cca 15Kč 1ks

Old Post 29-08-2012 v 16:25 PM
vuuu je offline   Profil uživatele vuuu   Find more posts by vuuu   Foto galerie člena vuuu   Click here to Send vuuu a Private Message   Add vuuu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 15

Hmm 2 dny jsem schanel po okresnim meste, 20 lekaren asi 10 zdravotnickejch porteb a 3 laboratorni, v jedný mi nabidli objednavku takža tak jednoduchy to sehnat nebude, na naetu to moc objednavat nechci kvuli overeni funkce ale budu muset jinak jesli mate nekdo doma tohle : http://www.zelenahvezda.cz/zdravotn...treby/exadrop-r beru hnedka , vypada to selice slibne takze kdyztak PM

Old Post 21-03-2013 v 16:15 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1775550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív