Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Model pro začátečníka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
čtyřistadvacet
Nový Člen

Karma uživatele čtyřistadvacet - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 6  

Model pro začátečníka Příspěvek č. 1

Zdravím přátelé Chtěl bych si zkusit vypěstovat květinku za oknem a přišlo na mě dilema s výběrem modelu. Vybral jsem si Sweet Mango http://growmart.cz/zbozi/sweet-mang...opi-autoflower/ Zajímalo by mě jestli je to dobrý výběr pro začátečníka jako jsem já Je tam také napsáno že tento model má být odonlnější vůči plísním ap. Máte nějaký lepší typ?

Old Post 16-01-2017 v 12:59 PM
čtyřistadvacet je offline   Profil uživatele čtyřistadvacet   Find more posts by čtyřistadvacet   Foto galerie člena čtyřistadvacet   Click here to Send čtyřistadvacet a Private Message   Add čtyřistadvacet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Zdary. pokud nemáš za oknem podmínky jak ve skleníku,tak se na auto vykasli. Potřebuji top podmínky, aby z toho něco bylo. Zkusil bych spíš nějakou klasickou odrůdu. Peace

Old Post 16-01-2017 v 14:14 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čtyřistadvacet
Nový Člen

Karma uživatele čtyřistadvacet - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

Mám okno na jihu.. Tím pádem skoro celý den mi tam svítí hezky sluníčko

Old Post 19-01-2017 v 09:46 AM
čtyřistadvacet je offline   Profil uživatele čtyřistadvacet   Find more posts by čtyřistadvacet   Foto galerie člena čtyřistadvacet   Click here to Send čtyřistadvacet a Private Message   Add čtyřistadvacet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Pokud dáš autoflower do malého sadbovacího květináče, tak z toho bude jen tyčka s vrcholovkou. Počkej si na květen/červen a v tom nejlepším počasí to vysaď. Ale věř, že za oknem to nebude nikdy ono...nicméně na naučení klidně. Tak i tak ale nepočítej s nějakou výnosností. Držim palce..nějak se začít musí ;-)

Thomas V.

Old Post 19-01-2017 v 17:01 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čtyřistadvacet
Nový Člen

Karma uživatele čtyřistadvacet - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

Myslíte že ty semínka budou vklidu nebo si mám radši vybrat někde jinde? Neznám totiž nikoho kdo by měl zkušenost s tím webem. Jinak děkuji za odpověď

Old Post 23-01-2017 v 08:32 AM
čtyřistadvacet je offline   Profil uživatele čtyřistadvacet   Find more posts by čtyřistadvacet   Foto galerie člena čtyřistadvacet   Click here to Send čtyřistadvacet a Private Message   Add čtyřistadvacet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

Zkušenost mám pozitivní s: Semena-marihuany.cz, Zasad.to, Semena-ostrava.cz. V klidu na začátek budou určitě ačkoliv greenhouse seeds šli s kvalitou co vím hodně dolu. Zkus a uvidíš ;-)

Thomas V.

Old Post 24-01-2017 v 17:04 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-05-2010 - model pro vozickare - 13 odpovědí
21-01-2005 - vhodny model Indoor pro zacatecnika - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5010660 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív