Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » osram quicktronic qt fit8
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
NaprcanyKacer
Nový Člen

Karma uživatele NaprcanyKacer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 14  

osram quicktronic qt fit8 Příspěvek č. 1

Chlapi asi jsem uplny kokot, ale nemuzu zaboha prijit (ani nikde najit) jaky kablik strcit do ktere dirky. Chapu ze doprostred (2) prijde zluto-zeleny. Ale pak je to 50/50. Takze kam strcit modry a kam hnedy? muj osobni typ je dat modry nahoru (zdirka c.1).
Dikes moc za radu


tady je ten predradnik
http://www.elstila.lt/out/pictures/...-qt-fit8_z1.jpg

(lepsi kvalita bohuzel nebyla )

Old Post 04-03-2013 v 14:10 PM
NaprcanyKacer je offline   Profil uživatele NaprcanyKacer   Find more posts by NaprcanyKacer   Foto galerie člena NaprcanyKacer   Click here to Send NaprcanyKacer a Private Message   Add NaprcanyKacer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Zdravim , treba te to pomuze

Naposledy upravil 07-03-2013 v 12:28 PM

Old Post 04-03-2013 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 3

čau,

ten obrázek je k h... , o tom není pochyb, takže můžu tak věštit, ale je to v podstatě jedno, zapoj to a bude to fungovat, hlavně ten zel. žl. aby byl na kostře. Já mám takovou fintu, když něco zapojím, konečkem prstu to zkusím osahat, jestli to neprobíjí. Zní to amatérsky, ale mám jistotu, že si nesáhnu nikde náhodou na živou část.
neboj se toho, 230V kope míň než vdova z bonga.
GL

Old Post 07-03-2013 v 09:36 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NaprcanyKacer
Nový Člen

Karma uživatele NaprcanyKacer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4

tak uz se mi to podarilo zapojit, dovolal jsem se do osramu a tam mi rekli ze je uplne jak to zapojim, hlavne ze zluto-zeleny bude uprostred ale diky moc chlapy

Old Post 08-03-2013 v 09:05 AM
NaprcanyKacer je offline   Profil uživatele NaprcanyKacer   Find more posts by NaprcanyKacer   Foto galerie člena NaprcanyKacer   Click here to Send NaprcanyKacer a Private Message   Add NaprcanyKacer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 5

citace:

neboj se toho, 230V kope míň než vdova z bonga.

Radši se toho trochu a měj gumovou podrážku

Old Post 08-03-2013 v 10:43 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5194450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív