Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Gavita PRO Line 1000W Complete Fixture
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

lampa Gavita Příspěvek č. 1

Zdravím
Co říkáte/Slyšeli jste o nových lampách Gavita 600W a 1000W?
http://www.gavita-holland.com/index...pro-600-eu.html
http://www.gavita-holland.com/index...1000-de-eu.html
Ja to pochopil jako set předřadníku s převodníkem na napájení philips výbojky 600W 400V

Hodně vysoká efektivita, vyšší výkon, a zpracování údajně perfektní, reflektor velice snadný na výměnu (jenom ten plech samotný). Stojí to v českých shopech okolo 9000, což mi přijde jako adekvátní, jen o něco méně pěnez dám za set klasického el.předřadníku,reflektoru a lampy.

Teď uvažuju, chtěl bych postavit box, no a otázkou zůstává jestli 150x150(120x120?) a tohle řešení, nebo rovnou 240x120 a pojezd, stál by ten výnos za to? i vzhledem k době celkového pěstu, není investice 7000 do pojezdu zbytečná? Díval jsem se tady na zkušenosti lidí na fóru, moc moudrý jsem z toho nebyl. Do te Gavity 600 pujdu urcite, z te jsem nadseny, ani poradne zadna recenze nevysla, co na ten system rikate?

Old Post 23-03-2012 v 19:33 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čau, díval jsem se na nějaká videa na youtube a něco jsem si přečetl a myslím, že by gavita stála za to, ale nenašel jsem žádné recenze. Já mít ty peníze a využití pro tak velkou wattáž, tak neváhám a beru to. Otázka ten box. Kdyby jsi si udělal 240x240 není zbytečné dávat dalších 7k do pojezdu a svařit si ho doma?

Old Post 29-03-2012 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

Gavita sety jsou udajne momentalne nejlepsi domaci sety na trhu, hodne se o nich pise jak na opengrow tak i na icmagu, kde je primo clen Whatssup, ktery zastupuje firmu gavita, ale zaroven je grower i breeder, prodava u sanniho..
jinak ja kdybych jel horizontalne, tak kdyz uz chces 150cm box, tak bych tam dal zrovna ten 1000W set s doble ended lampou.. Pojezd je zbytecne drahi a cim mene pohyblivich casti, tim lepe..

Old Post 30-03-2012 v 08:03 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Čau.Ten system vypadá moc pěkně,jen ta cena mi nepřijde až tak skoro stejná jako u klasiky..Hodně tedy záleží jaký zvolíš stínítko,ale elektron. předřadník + 600W výbojka + třeba xpapouškovo topspin (nabízel mi ho přes pm za litr) nebo stucco A-wing ,je cca 5000Kč,což je jen něco přes polovinu pořizovací ceny Gavity..
Co se týče pojezdu,tak PowerPlant Solarolu pořídíš za cca 5000 Kč a u šestikila máš za jedno kolo vloženou investici zpět,vezmu li v úvahu,že jedním šestikilem osvítíš s pojezdem plochu cca 120x240cm..(2metrová kolejnice),tedy přesně tvůj box..,na kterýžto prostor bys u statiky potřeboval výbojky dvě..



Zahraniční fórum, vypadá to že to opravdu roste: https://www.thcfarmer.com/community...sma-test.41238/

Old Post 30-03-2012 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

jede to normal

Naposledy upravil 01-05-2012 v 00:30 AM

Old Post 11-04-2012 v 19:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Tím peklo, myslíš že je to super?

Old Post 11-04-2012 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extrem112
Nový Člen

Karma uživatele extrem112 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 24  

Gavita PRO Line 1000W Complete Fixture Příspěvek č. 7

Zdarec mate nekdo zkusenosti s Gavitou,libi se mi prepinani 600/660/750/825/1000/1150 wattů...,pochopil jsem ze je to nastaveny na 1000 a ten muzes prepinat na tyto hodnoty....Diky za odpovedi :-)

Old Post 03-03-2013 v 09:53 AM
extrem112 je offline   Profil uživatele extrem112   Find more posts by extrem112   Foto galerie člena extrem112   Click here to Send extrem112 a Private Message   Add extrem112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

jo funguje to bez zavad a prepinani moc nevyuzijes,to je jak mit rolls royce a jezdit na spotrebu je to spis jen tak kvuli teplote kdyz ma nekdo problem na startu,pak jim nasolis stejne plnou nezavisle na velikosti boxu!

Old Post 03-03-2013 v 10:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Gavita 1OOO Příspěvek č. 9

Nazdar draci,pořídil jsem si tuhle tu hračičku,máte někdo s tím zkušenost?

dr.greenhorn

Old Post 11-09-2013 v 20:27 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 10

Mám ji zhruba týden a zatím paráda! uvidíme za 50 dní pod tím vyroste...
místnost mám vylepenou Orca folií a bez Method7 brýlí se tam ani nedá vejít a náhodou se do ní trochu podívat je jak na slunce

Old Post 11-09-2013 v 20:44 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 11

https://www.opengrow.com/topic/4682...gavita-proline/

https://www.opengrow.com/topic/4350...0w-plasma-300w/

http://www.youtube.com/watch?v=-zxG9O2Hlhs

Sem to spojil , tady nejaky odkazy ......ten typ v ty kravate a brejlich mi to cpal tady na cannafestu , v pohode

Old Post 12-09-2013 v 04:35 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 12

Mám gavitu1000 u manželky ve skříni 100x120 a je to zatím peklo.
Hodím trejd at se pokocháme

dr.greenhorn

Old Post 12-09-2013 v 05:12 AM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 13

Tak sem se vás chtěl zeptat zda je ta gavita skutečně takový zazrak protože mám v plánu box 120x120 a docela bych do té 600w verze šel ale zajímá mě jestli je to velký rozdíl oproti nománímj setu dig. Předřadník a lampa

Old Post 22-09-2013 v 22:31 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extrem112
Nový Člen

Karma uživatele extrem112 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 24  

Problem Gavita Příspěvek č. 14

Zdar ve spolek mam takovy problem.Mam Gavita PRO Line1000w Complete Fixture celkem skoro rok funguje bez problemu,posledni dva mesice sleduju ze lampa nenanstartuje.Nejdriv jsem myslel ze budou spatny spinaci hodiny,nebyli protoze druha lampa se zapne.Pro jistotu sem vymenil spinaci hodiny a nic se nezmenilo.Zkontroloval sem kabel a kouknul na vybojku zda je spravne usazena.Vse je ok.Posledni dobou sleduju ze spinaci hodiny cvaknou a Gavita nerozviti ani za dve hodiny i kdyz spinaci hodiny bezej,vezmu privodni kabel od Gavity vyndam ze spinacich hodin a znovu zastrcim a Gavita nesviti ,i kdyz by mela nekdy se stane ze po chvilce cvakne a sviti a nekdy ji musim 3 vyndat a zandat do zasuvky a pak se rosviti..Myslite ze to bude predradnik?Je zvastni ze to nekdy udela a nekdy bezi treba dva mesice bez problemu..Chci se nejdriv zeptat nez to budu reklamovat..Diky za odpovedi

Old Post 21-04-2014 v 19:53 PM
extrem112 je offline   Profil uživatele extrem112   Find more posts by extrem112   Foto galerie člena extrem112   Click here to Send extrem112 a Private Message   Add extrem112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4g
Nový Člen

Karma uživatele j4g - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 15

Ahoj, a co toto řešení na místo Gavity? Máte s tím někdo už zkušenost? Cenově to vyjde o něco málo či více levněji a hlavně se mi líbí že o proti gavitě to nezabírá tolik místa. http://www.grownature.cz/cs/regulov...ht-pro-max.html

Old Post 06-09-2014 v 14:20 PM
j4g je offline   Profil uživatele j4g   Find more posts by j4g   Foto galerie člena j4g   Click here to Send j4g a Private Message   Add j4g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 16

extrem112 jak je to aktualne?

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 06-09-2014 v 17:57 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2993870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív