Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Solarium 1.2 90 w zarivek, Automaticke zavlazovani v kokosu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
powpow
Stálý Člen

Karma uživatele powpow - 21% PěstitelskáKarma uživatele powpow - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 84  

Solarium 1.2 90 w zarivek, Automaticke zavlazovani v kokosu Příspěvek č. 1






Zdravim grower community!

mam rozjete dalsi kolo mojeho mikroboxu postaveneho na zaklade Philips solarka a i kdyz uz jsem v 4. tydnu kvetu, rozhodl jsem se zalozit tuhle malou galerku. Preci jen jsem se zde na Grower.cz vse o kultivaci naucil a tak se chci taky podelit se svymi vysledky.

Genetika:
1x ROX
1x Sour Diesel
1x Afghan Delight

tak trochu tech specifikaci:

HxSxV 55cm x 38cm x 36cm

vylepen plastovou roletou na okno - jedna strana cerna, druha - ta co smeruje normalne ven, ke slunci - stribrna

SLUNCE -

http://www.google.at/search?q=hb311...iw=1600&bih=790

Trubice jsou vymenene za nasledujici:

na rust
3x Philips TL-D 840
3x Philips TL-D 827

a na kvet
4x Philips TL-D 827
2x Philips TL-D 840

celkove 6 x 15w, tedy 90w

tato kombinace se mi v poslednim pestu osvedcila, nepotrebuji 2 kompletni sady zarivek a kytkam se to taky libi.

Ventilace

pasivni pritah, aktivni odtah noname ventilatorem pres filtr z digestore

ofuk 1x 12 cm pc vetrak


Medium, zalevani..

Tentokrate jsem se rozhodl ze pouziji jako medium kokos, koupil jsem ho v IKEA, nasledne zjistil, ze je to na pi... ho zalivat a behem tydne jsem na icmag dospel k zaveru, ze potrebuju TROPF BLUMAT!

Hnojivo GHE Tripack, jine jsem jeste nezkousel, nemam zatim proc, kytkam chutna a kytky chutnaj me..

JO! je to tak, bylo to presne to co jsem potreboval, nedokazu si predstavit jednodussi pest. Jen dolivam zalivku do reservoaru a hlidam kytky aby nesli moc blizko svetlu.

Solarko aneb mikro s linearkama

Naposledy upravil powpow 12-06-2013 v 11:40 AM

Old Post 03-06-2013 v 09:22 AM
powpow je offline   Profil uživatele powpow   Find more posts by powpow   Foto galerie člena powpow   Click here to Send powpow a Private Message   Add powpow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powpow
Stálý Člen

Karma uživatele powpow - 21% PěstitelskáKarma uživatele powpow - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 84  

42. den 12/12 Příspěvek č. 2






Tak aby to tu tak nestalo.. nemam posledni dobou moc casu, ale trochu toho sem napsat musim kdyz uz jsem to tema zalozil, zejo.

Takze mame 42. den 12/12

holky dostavaji do temer kazde zalivky 4 ml/l total bloom od GHE, asi tak jednou tydne jim dopravam pouze upravenou vodu.

Ackoliv je to v kazdem navodu na kokos doporucovano, pri pouziti TROPF BLUMAT zavlazovani medium neprolevam!

Kytky jsou pekne zdrave, jen Sour Diesel je takovej zaprdnutej.

Fotky toto kolo nebudou tak peclive jako minule, mam to tam ruzne propleteny hadicema a pokazde je rozpojovat by bylo hrozny peklo.
Tak tedy alespon takhle ze supliku

Solarko aneb mikro s linearkama

Old Post 12-06-2013 v 11:19 AM
powpow je offline   Profil uživatele powpow   Find more posts by powpow   Foto galerie člena powpow   Click here to Send powpow a Private Message   Add powpow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

čus,tak jak jsi dopadnul? k+ letí to je jas

Old Post 24-10-2013 v 18:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powpow
Stálý Člen

Karma uživatele powpow - 21% PěstitelskáKarma uživatele powpow - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 4

Cus, hele nejak jsem prestal mit cas na update. Nakonec bylo 45 g, takze slabsi nez minule. Kvalita dobra, jen toho bylo min. Nevim jestli to neni starim zarivek, jestli nemeli jit novy na kazdy kolo.

Diky za K+ at se dari s LEDkama

Solarko aneb mikro s linearkama

Old Post 01-11-2013 v 22:52 PM
powpow je offline   Profil uživatele powpow   Find more posts by powpow   Foto galerie člena powpow   Click here to Send powpow a Private Message   Add powpow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9508430 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív