Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 8 a 1/2 Trueberry pod GROW-MAX 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

8 a 1/2 Trueberry pod GROW-MAX 250W Příspěvek č. 1


Zdravíčko lidi,
tak jsem tu s dalším pěstitelským počinem. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat nejmenovanému matkáři, který to tu, jak pevně doufám , bude sledovat, za krásný řízky, DÍKY MOC! Toto kolo jedu bez záštipu, chci dostat co nejvíc z hlavních palic.

A teď na co se můžete těšit:
Modelem tohoto kola je Trueberry od DJ Short. Měla by to být limitovaná edice asi 200 paklů po 10 semínkách, které se ani nedostaly za hranice Kanady a jejichž cena se pohybovala v přepočtu asi na 7000 Kč za pakl a toto konkrétně je bílá linie.
Jinak kdyby o tom někdo věděl něco víc, případně narazil na víc informací někde na netu, tak mi dejte prosím vědět, mně se nepodařilo nic najít.
Nacházejí se u mě 3 phenotypy a to čísla 1, 5 a 10.
Předpokládaná doba květu je cca. 70 dní.

Box stejný jako v minulém kole. Bližší info najdete ve starších vláknech.

Světlo:
Teď rostou pořád pod - Elektrox 125W CFL
První dny po přepnutí - GIB Growth Spectre MH 150W
Pak - PHILIPS MASTER SON-T PIA PLUS 150W
A cca. od půlky květu - PHILIPS MASTER SON-T PIA PLUS 250W s regulovatelným předřadníkem Grow-max 250W

Jako médium jsem zvolil kokos a hlínu (v poměru 50:50) a klasicky 6,5l květníky + 1 kytka je jen v cca. 3,5l květníku (proto ten název threadu )



Jak už jsem psal, cílem tohoto kola je dostat co nejvíce z centrálních palic a poprvé zkusit jet kolo zcela bez záštipu. Pevně věřím, že se mi to povede a bude se na co koukat.
Držte mi palce

Naposledy upravil 28-02-2013 v 23:19 PM

Old Post 28-02-2013 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2





Fotky z neděle 24. 2. 2012

Old Post 28-02-2013 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3






Fotky ze dneška, pár minut starý

(světlo je tak vysoko jen z důvodu focení)














Od zítřka jdou na květ, hodně se totiž po přepnutí vytáhnou.


.

Naposledy upravil 28-02-2013 v 23:17 PM

Old Post 28-02-2013 v 18:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


A abych nezapomněl, zde je fotka i s popisama phenotypů. Není to sice moc estetický, ale na tom se pokusím do příště zapracovat, slibuju

Old Post 28-02-2013 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 5

Čau.True Berry by měl bejt jen zkrácenej název pro True Blueberry (TB)..
Tedy zřejmě nejnovější Shortovo hybrid týhle linie..A jako všechny verze jsou do modra nebo bílý phenotypy..
http://www.rollitup.org/seed-strain...ueberry-vs.html
https://www.cannabis-seeds-bank.co....ort/cat_26.html

Old Post 28-02-2013 v 18:45 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od EDA45
Čau.True Berry by měl bejt jen zkrácenej název pro True Blueberry (TB)..
Tedy zřejmě nejnovější Shortovo hybrid týhle linie..A jako všechny verze jsou do modra nebo bílý phenotypy..
http://www.rollitup.org/seed-strain...ueberry-vs.html
https://www.cannabis-seeds-bank.co....ort/cat_26.html


Ahoj Edo, zapomněl jsem to sem napsat, True Blueberry to právě není, to byla hned první otázka, na kterou jsem se ptal
Je to limitovaná edice 200 paklů po 10 semínkách, který se ani nedostaly za hranice Kanady. Ten matkář to má jen díky svému známému, jinak cena by v přepočtu vycházela asi na 7000,- Kč za pakl semen.

Old Post 28-02-2013 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 7

Cau, docela mna to zaujalo, ale nikdo som o trueberry nepocul a ked sa snazim najst nieco na nete, jedine co objavim je True Blueberry F2 (trueberry) od Eskobara. Myslim ze si tym zamotal hlavu vic nez par ludom

Old Post 28-02-2013 v 22:44 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

pekny listy ta jednicka,skoda to nezamatkovat jestli to bude dobry

Old Post 01-03-2013 v 00:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od GREENTOKAREW
pekny listy ta jednicka,skoda to nezamatkovat jestli to bude dobry

To se normálně dělá že si koupíš od někoho řezy a jako nevětší chudák si je hned zamatkuješ

Old Post 01-03-2013 v 07:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od elanius
Cau, docela mna to zaujalo, ale nikdo som o trueberry nepocul a ked sa snazim najst nieco na nete, jedine co objavim je True Blueberry F2 (trueberry) od Eskobara. Myslim ze si tym zamotal hlavu vic nez par ludom


Tak někdy je potřeba trošku pomotat hlavy ale mám to od důvěryhodného člověka a zároveň uznávaného pěstitele, takže mu ve všem 100% věřím.


citace:
Původní příspěvek od GREENTOKAREW
pekny listy ta jednicka,skoda to nezamatkovat jestli to bude dobry


Díky za pochvalu, ale zamatkovávat to rozhodně nebudu, za prvé je to dost neetický, prostě se to nedělá a za druhý když budu chtít někdy v budoucnu jet tuto odrůdu znovu, tak si raději vezmu řízky opět přímo od matkáře

Old Post 01-03-2013 v 08:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

tak kdo si neumi slusne rict a sam ani nema co nabidnout jak slusnej bilej to je jeho problem ale i taci lide jsou kytky krasne ale dal bych jich daleko mene at se pekne ukazou ty pheeena,5 tajnej favorit! pripomina mi to moji prvni dilnicku,moc hezky

Old Post 01-03-2013 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 12

Ahoj,další zajímavej počin
Někde sem zahlídnul(jestl šlo o leták náký seedbanky neb high times neb podobně už nevim je to dost dlouho)označení modelu TB jako TrueBlue ale nevim teda od koho to bylo a už vůbec o jakej kříž jestl to bylo teda jak si správně pamatuju vůbec označení modeluale snad jo sčíhávám starý časáky letáky sem už asi vyhodil ale co mi na to vylejzá na netu od djshort tak je DJ Short’s True Blue x OG Kush jako BlueKush,no určitě to bude moták v jeho křížechsnad to rozluštíš...

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 01-03-2013 v 14:51 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

11 dní 12/12 Příspěvek č. 13






Foceno hodně narychlo, tak prosím omluvte kvalitu těch fotek. O víkendu udělám lepší

Old Post 10-03-2013 v 23:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

15 dní 12/12 Příspěvek č. 14






Moc se mi ty fotky nepovedly, navíc jsou holky ještě trošku pomuchlaný z menší skříně, ale ony se srovnají. Teď už si hoví ve větší (kvetoucí) skříni a mají za sebou 15 dní květu, takže už by do výšky jít neměly, ale mělo by nastat to, na co se všichni těšíme - "paličatění" Dneska jsem holky očistil od spodních výhonků a větviček, chci jet opravdu jen na vrchy, tak uvidíme, co z toho bude Jinak vytáhnutí po přepnutí tipuju tak na 100-120%, což se ještě dá ukočírovat.

V malý skříni se zítra začne připravovat outdoor

Old Post 15-03-2013 v 23:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

22 dní 12/12 Příspěvek č. 15






Trueberry nepatří k těm odrůdám, které se vás ptají na to, o kolik můžou ještě povyrůst, abyste měli kam zvedat lampu

Old Post 22-03-2013 v 22:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

24 dní 12/12 Příspěvek č. 16






Holky se vytáhly opravdu pořádně, tipoval bych to na takových 250%, ale snad už neporostou, protože už mám lampu úplně nahoře a musel bych, ač hodně nerad, sáhnout k nějakýmu radikálnímu řešení.











Udělal jsem větší díry na přítah, mělo by to trochu pomoct ve fázi, kdy bude přepnuto na 250W, ale nejsem si jistej, jestli vůbec budu moct tuhle wattáž vzhledem k výšce kytek použít. Uvidíme časem, ale teoreticky by to pak za pomoci uvázání vrcholů rostlin dál od výbojky (více ke stranám boxu) jít mělo. Budu improvizovat podle situace.







TB 1A


.

Old Post 24-03-2013 v 22:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3908410 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív