Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » hnojiva vs. substrát
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Rosti
Nový Člen

Karma uživatele Rosti - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 21 

Hydroponie hnojiva vs. substrát Příspěvek č. 1

Nazdar lidi zejména hydroponisti.
Zajisté ne každý kdo pěstuje hydro měří EC ( i když by asi měl, já ho ovšem také neměřím ). Já jsem chtěl problém, že nemám EC metr , vyřešit volbou správné kombinace substrátu a hnojiva, jenomže každej říkal něco úplně jinýho, až mi z toho šla hlava kolem. Tak mě napadlo, že by sme v si mohli v tomhle threadu vyměňovat zkušenosti typu: jaká kombinace sub+hnojivo vedla k dobré úrodě bez regulace EC, popřípadě jaká kombinace vedla k tomu, že EC nemuselo být příliš regulováno ( pro nás neECaře ) atd.
Sám přidávám naší zkušenost:
substrát: rockwooll v kokosu (5/6) s perlitem (1/6)
hnojivo: advanced hydropnics + phytamin v květu
EC + pH: neměřeno
výsledek: 230 g pod 250 w (100% spokojenost), kvalita tak 70- 80% spokojenost - tu bychom prave chteli zlepsit nez si koupime EC metr- snad na dalsi sklizen
muzete zhodnotit na http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=5301
Mějte se pěkně a podělte se o své zkušenosti

Thanks for all for moonlight and heaven

Old Post 14-05-2003 v 13:54 PM
Rosti je offline   Profil uživatele Rosti   Find more posts by Rosti   Foto galerie člena Rosti   Click here to Send Rosti a Private Message   Add Rosti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rosti
Nový Člen

Karma uživatele Rosti - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 2

Ještě se omlouvám za lehké netrefení se do tématu, chtěl jsem tento thread umístit do indoor ale jsem občas roztržitý, věřím že to není nakažlivé :-)

Thanks for all for moonlight and heaven

Old Post 14-05-2003 v 14:02 PM
Rosti je offline   Profil uživatele Rosti   Find more posts by Rosti   Foto galerie člena Rosti   Click here to Send Rosti a Private Message   Add Rosti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kviky
Stálý Člen

Karma uživatele Kviky - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 3

Ja taky neměřim EC ale kytičky už jsou třetí tejden v květu a zatím pohoda.mam bubler a hnojivo AH.TA¨k snad dorostou a přisti sklizen uz EC a PH měřit určitě budu jelikož je to jak byt slepej a nemít ani slepeckou hul.

Old Post 15-05-2003 v 20:01 PM
Kviky je offline   Profil uživatele Kviky   Find more posts by Kviky   Foto galerie člena Kviky   Click here to Send Kviky a Private Message   Add Kviky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rosti
Nový Člen

Karma uživatele Rosti - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 4

Ja sem nakonec EC metr sehnal kamos mi ho snad pristi tyden puci Sam sem zvedav.
to Kviky: daj zase casem vedet jak se kyti dari bez mereni EC

Thanks for all for moonlight and heaven

Old Post 23-05-2003 v 09:21 AM
Rosti je offline   Profil uživatele Rosti   Find more posts by Rosti   Foto galerie člena Rosti   Click here to Send Rosti a Private Message   Add Rosti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gee-gee
Nový Člen

Karma uživatele gee-gee - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9 

Hydroponie Příspěvek č. 5

vsem co pestuji hydro& aero doporucuji sehnat Ec metr. usetrite spoustu casu a namahy. da se sehnat pres net, ja osobne mam od New zealand hydroponics a nemuzu si ho vynachvalit. Je to nutnost, cau

Old Post 23-05-2003 v 16:03 PM
gee-gee je offline   Profil uživatele gee-gee   Find more posts by gee-gee   Foto galerie člena gee-gee   Click here to Send gee-gee a Private Message   Add gee-gee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rosti
Nový Člen

Karma uživatele Rosti - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 6

tak jak sem psal ze mi kamos puci ten EC metr tak mi ho nepucil...fuj lakota...pestitele si maj preci pomahat nebo snad ne...
nicmene hojim stale tak jak sem psal v 1. prispevku a nynái mame zhruba 3 tydny do sklizne kytky sou zatim zeleny a zdravi a timto sem se chtel zeptat jestli mam hnojiva naredit v mensim pomeru zda to pomuze snizeni EC ci mam hnojit stale stejne
diky

Thanks for all for moonlight and heaven

Old Post 25-06-2003 v 12:28 PM
Rosti je offline   Profil uživatele Rosti   Find more posts by Rosti   Foto galerie člena Rosti   Click here to Send Rosti a Private Message   Add Rosti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7969450 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív