Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Atazyme smrdi po shnilych vejcich, je to normalni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Atazyme smrdi po shnilych vejcich, je to normalni? Příspěvek č. 1

Zdravim growers. Pred cca 14 dny jsem kupoval enzymy Atazyme, rozlejvanej 1l... a prislo mi, ze ten roztok vubec nesmrdel tak, jak smrdi ted - jakoby po shnilych vejcich. Jake jsou vubec podminky uskladneni? Nema to bejt v lednicce? Nechal jsem to normalne v zavreny policce. Tusim, ze tady nekdo psal, ze mu podobne smrdel Green Sensation a bylo to tim, ze ten roztok byl starej - tzn vylejt... Jak to teda je? Je to normalni?

/edit/ a taky jsem docela koukal, ze prvni plnej 20l kybl odpadniho roztoku mel EC 3.0, jsem si myslel, ze se mi rozbil EC metr, jelikoz vstupni roztok mel EC max. 2.1, ale ve vode to ukazovalo ok. Je to bezny? Dalsi kyble uz jsou ok (1.6 a ted leju treti varku)

Old Post 09-04-2006 v 14:32 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 2

myslim, ze to bude zkazene... uz kvuli tomu zapachu (puvodcem jsou bakterie) a EC (taky za to muzou bakterie).

Old Post 10-04-2006 v 10:45 AM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 3

... normální to rozhodně neni!!!!!!!!!!!!

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 10-04-2006 v 10:53 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 4

a ja je s tim proplachnul Jak se to ma pls skladovat? To me vubec v growshopu nerekli.

Old Post 11-04-2006 v 07:28 AM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 5

Všechny hnojky do lednice a nic takovího se ti nestane

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 11-04-2006 v 07:34 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 6

dalas - to já bych byl zase pro pokojovou teplotu

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 11-04-2006 v 08:16 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 7

Souhlasím s Dalasem - do lednice, já to (s Pthyaminem) taky dělám.

Old Post 11-04-2006 v 08:24 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 8

TAK JSEM KOUKAL NA STRÁNKY VÝROBCE A U ATAZIMU JE NAPSÁNO:

Store at room temperature. Shake well before use. Keep out of the reach of children.

TAKŽE JAK JSEM PSAL. POKOJOVKA!!!!!!!!!!!!

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 11-04-2006 v 09:20 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 9

Já nevím, v Growshopu ve Vídni měli všechno v lednicích, včetně semínek.

Old Post 11-04-2006 v 09:22 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 10

KOSMEJ - to je jasný, ale tady je řeč o ATAZIMU!!!!!

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 11-04-2006 v 09:33 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

shnile wejce??? To je sirovodik... rozhodne vyhodit...hnojivo ma smrdet po amoniaku pac to sou prevazne dusikate slouceniny a ma se to skladovat pri pokojove teplote to je pravda ale zavrene!!!

Old Post 11-04-2006 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 12

zavreny jsem to mel, ale ta teplota nejspis pokojova nebyla. Mel jsem to v polici, co sousedi s pestirnou a tam je ta teplota trochu vyssi. Jinak ostatni hnojky v lednici mam a pohoda.

Old Post 12-04-2006 v 21:01 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 13

novaczek - jinak mě napadla ještě jedna možnost, čím to mohlo být. Když jsem pořizoval ATAZIME tak mě u něj obzvlášť varovali před nevhodnou manipulací - musíš odlít požadované množství z flašky a pak jí rychle zavřít, hlavně do flašky nestrkat injekční stříkačku!, či jiné cizí předměty!!, nenechávat otevřené déle než je nezbytně nutné!!! A hlavně!!!! nic do flašky nevracet - přabytečný množství, který jsi odlil musíš vylejt nebo s tim zalejt doma kytky (až po zředění samozřejmě)!!!!!!!!!

jinak bacha na tu ledničku - včera jsem zběžně koukal na obaly od výživy a třeba květovej stimulátor od ATAMI se musí skladovat taky v pokojových teplotách.

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 13-04-2006 v 13:34 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Neson
novaczek - jinak mě napadla ještě jedna možnost, čím to mohlo být. Když jsem pořizoval ATAZIME tak mě u něj obzvlášť varovali před nevhodnou manipulací - musíš odlít požadované množství z flašky a pak jí rychle zavřít, hlavně do flašky nestrkat injekční stříkačku!, či jiné cizí předměty!!, nenechávat otevřené déle než je nezbytně nutné!!! A hlavně!!!! nic do flašky nevracet - přabytečný množství, který jsi odlil musíš vylejt nebo s tim zalejt doma kytky (až po zředění samozřejmě)!!!!!!!!!

jinak bacha na tu ledničku - včera jsem zběžně koukal na obaly od výživy a třeba květovej stimulátor od ATAMI se musí skladovat taky v pokojových teplotách.


To bude ono, ja jsem tam ten roztok potom ze sklenicky vratil zpatky... delam to takhle i s hnojkama od AH a problem zadnej, hold u Atazymu smula, nikdo me nevaroval...

Old Post 13-04-2006 v 15:42 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
one.love
Nový Člen

Karma uživatele one.love - 87% PěstitelskáKarma uživatele one.love - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 15

Zádný hnojky by se neměli vracet zpátky do nádoby. Neexistuje aby jedna stříkačka byla na vís druhů hnojek..Jakmile se do biohnojiva dostane voda tak se můžete s hnojkou rozloučit.

Old Post 20-02-2013 v 19:53 PM
one.love je offline   Profil uživatele one.love   Find more posts by one.love   Foto galerie člena one.love   Click here to Send one.love a Private Message   Add one.love to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4907970 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív