Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ** The Ultimate 400/600W **
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Obecné ** The Ultimate 400/600W ** Příspěvek č. 1





Zdravím komunitu !

Po pár letech indoor nečinnosti se vracím k domácímu pěstování :-) Proto to prezentuji jako první grow,snad vše bude šlapat tak jak má...budu rád za každou každou radu a přípomínku

A tady je SETUP :

-D.I.Y. box (bíle laminodesky z OBI) 120x120x200 potažený diamantovou folií
-Slunce SUNMASTER 600W Dual Spectre
-Elektronický předřadník Lumii Digita se čtyřstupnovou regulací osvitu..
btw cena asi 2800 ;-)
-odtah TT Vents dvourychlostí ( 420/520 m/h ) btw né moc dobrá volba
ale o tom později
-Přítah 2x pasivní (jedna díra je připravena pro axiální venťas
kdyby bylo třeba
-ofuk Hurricane 2x,ale chci být připraven na tropy proto brzy povolám třetí :-)
-pěstební médium - Light Mix od BioBizzu
-hnojky Plagron řada Alga,Power Roots,Vita Race,Enzymes
Green Sensation

Posádka 16x The Ultimate (Dutch Passion) z klonů od místního člena,1x Shark Shock(Mr.Nice),1xShit(Mr.Nice),1x Pandora (autoflower od Paradise Seeds)

1.foto box z venku
2.foto celek 2.den růstu
3.foto celek 6.den růstu
4.foto celek 7.den růstu po aplikaci kolínek

Tak to by bylo snad vše,na případné dotazy rád odpovím...Tak držte palce B-)

Naposledy upravil scene 13-06-2013 v 04:23 AM

Old Post 12-06-2013 v 20:58 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 2



Na pár rostlinkách se na listech vytvořily žluté fleky,jakoby od spálení hnojivem,toto místo se pozdeji začlo kroutit a usychat.Přisuzuji to tomu že když jsem ve fofru zaléval tak jsem trochu pocintal listy.Může to být tím ? mrkněte ;-)

foto 1.retard lístek

foto 2.jedna holčina hodinku po ohnutí a už zas čumí do světla


Jinak teplota v boxu se pohybuje ve dne mezi 24 - 28 stupňů
v noci 16 - 20 stupňů

Vlhkost kolem 60 - 70 % ,ale stalo se že klesla jednou i na 45%...V pátek příjde zvlhčovačka

Old Post 13-06-2013 v 04:32 AM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 3






Zdravím groweři , update je tu !

10.den 18/6,měl jsem v plánu přepnout po 14 dnech,ale uvidíme jak to bude vypadat.zhodnotím a kdyžtak ještě nechám porůst...

Jinak jsem holkám hodil do boxu zvlhčovačku a vypadají že se jim to líbí.Vlhkost se ted pohybuje na 70 - 75%
Předřadník je přepnutý do polohy 400W boost.Když je venku pařák holky maj v boxu 27-29 stupňů,což mi příjde dost,bojím se že jak přepnu na květu na 600W tak to poleze přes třicítku..

Tím se dostávám k odtahu Vents TT,který mi příjde dost o ničem,taky za ty prachy...chlápek v growshopu mi ho přechválil když jsem ho kupoval,že prej dobrá volba a celkem tichý....a prd,je to turbína jak kráva,a to je zapojený na pomalejší chod..nejde o hukot klasického odtahu,tenhle jakoby rezonuje,vzdává těžko popsatelný vysoký zvuk byl slyšet přes zed až do vedlejší místnosti což mě sralo,tak jsem vzal krabici,tu pořádně nacpal minerální vatou,do té nacpal TTčko a celé to pověsil za gumové pavouky ( btw tento nápad jsem našel tady na groweru )....problém vyřešen

jinak se snažím kytičky ohýbat kolínkama,a v pondělí přidám nějaký ten drátek a fest je roztahám,je tam ještě dost volného místa,ale to si myslím se brzo změní

Příkládám fotky pro představu :

1.foto - celek
2.foto - ofuk Hurricane - super věc,má otočný talíř s lopatkami takže
větřík je pěkně rozehnaný v každém koutě boxu
navíc téměř nezabere místo
3.foto - autoflower od Paradise seeds Pandora
4.foto - ohnutá fešanda Ultimate kéž by se takhle povedly všechny
5.foto - odhlučněný odtah

Kdyžtak pište připomínky ohledně délky růstu apod.
Mějte se fajn a pěstu zdar

Naposledy upravil scene 16-06-2013 v 00:36 AM

Old Post 16-06-2013 v 00:15 AM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 4





UPDATE ! poslední den růstové fáze a pome na ty salámy

14.den 18/6

Po 14 dnech přepnuto na květ,kytičky mají cca 20cm a krásně se větví...
Papat dostávají Alga Grow a Vita Race jako postřik,dávkování dle tabulek

Teplota za světla 27° - 29°C
Teplota za tmy 21° - 24°C
Vlhkost 60% - 70%

pH zálivky 5,8

Teplota mi dělá nervy,odtah jsem přepnul na vyšší rychlost,to je 520m/hod,ale s teplotou během svícení to ani kapu nepohlo ! A to je předřaník zatím stále na poloze 400W boost.Bojim se aby je šestikilo nezačlo opékat to TTčko je podle mě pakárna,navíc dělá fakt hluk,nevím jestli se mi dostal do rukou vadný kus nebo jsou vadné všechny...Co třeba Prima Klima nebo Ruck,může někdo poradit co vybrat ?

Dnes jsem holky pozohýbal at jsou vrcholy zhruba ve stejné rovině

Přidávám pár fotek

foto č.2 Pandora , jinak The Ultimate

Čest !

Naposledy upravil scene 18-06-2013 v 20:27 PM

Old Post 18-06-2013 v 19:58 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 5

nemas to ph trochu nizky ?
jestli se ti zda ze TT je hlasity tak ruck a primaklima ti utrhnou usi...
lepsi je TD-Silent... ale porad bude delat hluk to proudeni vzduchu.
nevis kolik ma spotrebu ten Lumii ? nemuyes to zmerit ?

Old Post 18-06-2013 v 20:39 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 6

no někde jsem vyčetl že rozmezí 5,8 - 6,5 je ok,vlastní zkušenost zatím nemám..ale začnu míchat na 6,0
jinak hluk proudění vzduchu mi nevadí,zavřu dveře místnosti a skoro to neslyším.ale ten odtah fakt tak rezonuje,když jsi přímo u boxu tak to slyšet nejde,ale z vedlejší místnosti to je jak když profukuje komínem a taky mě fakt dost sere že ikdyž jsem přepl na vyšší stupeň tak s teplotou to nepohlo ! chci připojit pacháč a přepnout na 600W,to pak vidím na takových 35°C ! hlavně o tohle mi jde...


EDIT:

a spotřeba by mě sice taky zajímala ale nemeřím,nechám se překvapit
nechci kvůli tomu kupovat měřák...

Old Post 18-06-2013 v 21:16 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 7




Zdravím komunitu

4.den 12/12

Od posledního příspěvku povyrostly cca o 10 cm ( viz foto)
Začínaj pěkně zavánět,takže brzy příjde ke slovu pacháč.
Jinak během těch veder se teplota v boxu vyšplhala na 31,5 max,svítím v noci a předřadník je stále na 400W boost.Takže uvažuji že budu svítit jen čtyřstovkou až do konce.Do dalšího kola bych chtěl pořídít silnější odtah

Shit od Mr.nice šel pod nůž,vyklubal se z něj samčour

Teplota za světla 28°C - 31,5°C
za tmy cca 26°C
Vlhkost pořád kolem 60%

pH zálivky 6,2 (Alga Grow) obden,co čtyři dny postřik Vita Race.

Pár fotek pro představu

Mějte se a buďte dobřííí

Naposledy upravil scene 22-06-2013 v 10:53 AM

Old Post 22-06-2013 v 10:42 AM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 8






UPDATE

dnes je 19.den od přepnutí na květ
kytice se moc nevytáhly,čekal jsem že poletí výš takže jsem je klidně mohl ještě pár dní nechat...ale co už

předřadník přepnut na 600W,a přesto že byly na polohu 400Wboost problémy s teplotou tak ted je max 29°C,takže radoost

takže teploty v noci 21 - 23°C
ve dne 26 - 29°C

vlhkost bývá 55 - 75 % , snažím se větrat ,ale zatím není pacháč takže mi pak z toho smrdí celý byt...

hnojím Alga Bloom dle tabulek,ted byly dvě zálivky jen voda + enzymy protože se mi zdálo že se začínají kroutit listy,bio hnojiva se prý víc usazují v hlíně a uvolnují se postupně tak jsem to propláchl

pár fotek

mějte se

k poslední fotce - myslíte že je to způsobeno přesolením substrátu ? pár listů takhle vypadá

Naposledy upravil scene 07-07-2013 v 18:36 PM

Old Post 07-07-2013 v 18:20 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 9

Poslední foto to není hnojema ani tvou chybou.

To jest lehká genetická vada listů,žádná vada
na kráse ani na výnose

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 08-07-2013 v 16:13 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 10



zdarec lidi,nastal u mě problém s listy,poradí někdo ??

hnojím pouze Alga Bloom + enzymy dle tabulek,pH 6,2 - 6,5
první fleky se objevily po tom co jsem dvě zálivky proplách jen vodou s enzymy a další třetí zálivku Bloom + enzymy,druhý den to bylo na pár listech ted se to dost šíří (

Je to způsobeno hnojením neco to je spíš nějaký parazit ?

1.foto list z hora
2.foto list ze spodu

Old Post 14-07-2013 v 19:42 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 11

Nedostatek nějakýho prvku. Projevuje se to na starších listech. Pokud to je jen na pár listech, tak JÁ bych to neřešil ...

Old Post 14-07-2013 v 21:18 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 12

Měl jsem něco podobného, podle mě nedostatek Ca. Já to řešil mírným zvýšením pH, aby se mohl vápník vstřebávat.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 14-07-2013 v 22:22 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 13



Ahoj ahoj ahoj !

jsem tu s updatem z 30.dne květu

Většina holek se má k světu,začínaj se formovat salámky a jestli to pokyne tak jak jsem sledoval zde na G u jiných pěstitelů této odrůdy,mám se na co těšit

Dnes prvně přidán do zálivky květový booster Green Sensation
Taky proběhla očista skříně a lehké protrhání listů,žádný velký zásah,jen at jsou prosvíceny spodky a vzdušnější prostor...

pH 6,4

teplota den 25 - 28°C
teplota noc 19 - 22°C

v minulém příspěvku jsem psal o problémech s listy,ty se nezlepšily,spíše naopak,ale je to jen asi u 3 kytek.Všiml jsem si že tyto kytky pijí méně než ostatní,hlína zůstává i po 3 dnech bez zalití stále vlhká = problém s kořeny = problém s přísunem živin ??? Sám nevím,postupně budu zvedat pH a uvidím co se stane.

Přikládám pár fotek
Mějte se a dobrou noc

Old Post 18-07-2013 v 20:58 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 14

tohle rozhodne neni lehke protrhani ted budes svitit na hlinu!

Old Post 19-07-2013 v 09:13 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

tvl tak to si to dobře osekal , to bych bejt tebou se modlil k pánu bohu

Old Post 19-07-2013 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 16

No jo přebral jsi je dobře ale to bych neřešil za pár dnů ti
na babiznách narostou nové listy,ale ty už nech být pokud
neodpadne sám nebo nebude žlutý nebo seschlý.
Pokud jim budeš listy hodně trhat můžou se stresnout
zastavit růst,nebo místo palic budeš mít samý list
což asi nechceš.

No jinak máš ještě hodně svícení před sebou takže uvidíš
co se s tohoto fena vyklube.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 19-07-2013 v 09:34 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2015 - The Ultimate x9 400W - 79 odpovědí
27-11-2012 - The Ultimate - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7144080 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív