Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x Apollo 11 1x Flo 200-400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

10x Apollo 11 1x Flo 200-400w Příspěvek č. 1





box: skříň dřevotříska výška 73cm x hloubka 55cm x šířka 95cm

světlo: novy komplet je predradnik nanolux 400w regulovatelny a soda GIB - Lighting Flower XTreme Output 400W

odtah: ventilátor TT 125mm 280m3 s regulaci

Pachový filtr ECO 240m3/h

ofuk: 3rychlostní ventilátor hurikane 55cm

osazenstvo: klony 10x Apollo 11 od místního člena a 1x FLO taky zdejší člen

nádoby: květníky 3.6L + cocos

hnojiva+doplňky: jungle in da box + phytamin


tak ze všechny zdravím u dalšího growu po minulém který byl dobry ale ne zas tak jak jsem počítal jsem se rozhodl na nějaké jiné věci elektronicky předradník který pojedu takhle 200w dam 7-14 dni na růst dále 300w na 1 polovinu květu a pak uvidím ale asi 400w na druhou polovinu podle teploty jinak ve čtvrtek jsem dovezl klony hned zasadil do cocosu teď je nechám zakořenit a trosku narůst bylo mi řečeno že nemám zastřihávat neboť se větví hezky chci nechat tak 5-6 centrálních větví tak uvidíme jinak už jsem zalil hnojkami jungle in da mix které jsem namíchal 1:1:1 ph 6.3 a na výtoku 6.4 momentalni teploty se pohybujou noc je 18-19°C den 27-28°C RH 78% dnes to bude asi vše další příspěvky budu podávat v průběhu pěstu jinak nejake foto

Old Post 17-02-2013 v 07:19 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 2

Ty bláho kde jsi vzak ten ventas na ofuk nemás ho moc velký náhodou???

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 19-02-2013 v 19:29 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Ty bláho kde jsi vzak ten ventas na ofuk nemás ho moc velký náhodou???


kytku tvoří z největší části H2O a CO2...takže dobrá ventilace a cirkulace je podle mě důležitější než sáhodlouhé seznamy hnojiv a doplňků

navíc dobrej větřík tvoří silné stonky...

dost snižuje riziko plísně...

2 Zmijak: akorát nevim ten odtah...snad bude stačit

Old Post 19-02-2013 v 19:49 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 4

ne ventas je akorat uz ho budu mit druhe kolo a nejvetsi spokojenost a s tim odtahem pojedu nakonec jen 300w na 400w to neuchladim urcite v takovem malem prostoru

Old Post 20-02-2013 v 12:14 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 5



dnes tady máme 6 den co jsem klony zasadil kořeny už pěkně prorůstají ven s květináčů a co mě ze začátku zlobit bylo žloutnutí listu které se spravilo zvýšením dávkování na růst o dusík dnes postříkáno phytaminem bohužel mi odešlo flo a taky jedno apollo 11 tak že mám jen 9 kýtí apolla 11 jen se chci tady ještě někoho zeptat proč se mi kroutí listy?? kdo ví ať odpoví

Old Post 20-02-2013 v 17:54 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 6

bohuzel toto kolo ukoncuji nebot mi nezapnul mou vinou ventilatory a kytky se uplne uvarili spalily tak ze dalsi uz delat nebudu koncim s pozdravem zmijak

Old Post 27-02-2013 v 15:49 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6263370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív