Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » GabberLord 600W great whitte shark
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
jak hodnotíte mé 1.kolo?
Velmi dobré
Vcelku to jde
Nic moc
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 113

V dalším trejdu píše, že 450 g sušiny..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 26-08-2013 v 14:36 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 114

Zdravím, ano bylo to něco mezi 440-460 g, všem se omlouvám za nedoplnění údajů!! M+l jsem starosti s prací a dalších kolech a úplně jsem na to mezitímněkolikrát zapoměl, napsal jsem dokonce smokereport, ale nenahrál :/ takže do zítra to tu máte

Každopádně 8/10 testerů bylo velmi potěšených účinky, ale bohužel nepodařilo se mi pořádně propláchnout a bylo to znát na chuti (škrablavá a hutná až těžká) a vůni ( téměř žádná napovrch, po nastříhnutí však silné aroma takové té"voňafky"

to be continued... !



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 01-09-2013 v 18:55 PM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 115

Jinak az najdes nejakej model ze seminek kterej je za 2 mesice hotovej tak mi napis prosim te. Protoze bys byl hrdina :-D

Old Post 01-01-2017 v 23:14 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-11-2008 - Calex 400 W White shark - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0286350 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív