Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Začátečník- dotazy na zkušenější
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 17

doporucil bych critical ++ paradní odruda, samozrejme citit je, ale ma bajecny vynos...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 10-04-2013 v 18:53 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 18

No moje vášeň proto udělat svět hezčí sobě i lidem ve svém okolí, byla díky dlouholetému vymývání mozků stopnuta mými rodiči..

A ani po shlédnutí velice pěkného dokumentu, zlepšení mého fyzického i psychického stavu, byli proti.. (Hold i špatná zákon berou vážně..Naštěstí si k sobě s Maryjane cestu vždy najdeme, sice přes peníze, ale co nadělám )
http://www.youtube.com/watch?v=4nC5RMvFOIs
(doporučuji )

Nejvíce se mě ale dostala perlička, když mi otec na to že kouřím řekl "to je jed ne ? " přitom sám kouřil 25 let cigarety (tabák)

Velice děkuji za vaši ochotu a trpělivost se mnou a i když vaše rady nevyužiji teď tak jednou v budoucnu ve vlastním hnízdě budou určitě k užitku

Mír a láska s vámi

Old Post 10-09-2013 v 21:02 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 19

Nicméně mě opět popadla touha vidět jak to roste na živo a nebo se o tom dozvědět aspoň víc ( já věděl že sem nemám vůbec chodit )

máte někdo zkušenosti s tímto hydroponickým systémem ?
https://www.growgarden.cz/hydroponi...-6-rostlin.html

Old Post 10-09-2013 v 21:55 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 20

Tak hydroponii zatím ne..

Ale chtěl bych se zeptat jak je to s pěstováním více druhů MJ v jednom boxu ?

Samozřejmě obě budou jen feminizované ( je mi jasný že když jedna bude auto které, se svítí jinak jak normálu tak to nemuže bejt pod stejnou lampou )
Ale zajímalo by mě jestli v tom jsou nějaký rizika
Příklad: 3x Jack Herer 2x White Widow

Old Post 05-10-2013 v 11:38 AM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 21

V pohode môžeš mať viac modelov, ale sú menšie komplikácie pri ukončovaní. Každý model zreje trochu inak, takže si hlavne veď dobré záznamy a naštuduj o daných modeloch čo sa dá (tu na groweri nájdeš asi každý model, tak to odkukáš). Ak chceš dávať ku koncu kvetu aj napr. 48 hodín tmy, tak budeš možno potrebovať nejaké vetrané miesto, kam dáš finišujúci model, pokiaľ na druhý - ešte zrejúci - stále svietiš.
Čiže vyberaj modely, ktoré majú čo najpodobnejšiu dĺžku kvetu a stavbu rastliny, aby ti jeden model neprerástol druhý aj o 30cm... (Čo by mohol byť ppre teba problém, keďže asi nepôjdeš nejakú 400W HPS, ak nechceš aby o tom rodičia nevedeli...)

Old Post 05-10-2013 v 20:54 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 22

Jo tak to mi nedošlo
No rodiče to práve už asi dokáží pochopit, trvalo to +- rok ale i to je dobrý
Já až někdy v budoucnu pojedu tak pojedu pod 250W

Old Post 05-10-2013 v 23:14 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 23

Ještě bych se chtěl zeptat..

Pokud pojedu bez zvlhčovačky je reálné na 8 hodin vypnout odtah z boxu ?

Nastavil bych světlo tak aby i ve fázi růstu 18/6 bylo těch 6 hodin tmy ve stejném časovém úseku jako je vypnutí ventilátoru z důvodu tepla..
Bude to v pokoji kde se spí a když to bude hučet tak to asi bude někomu vadit

Old Post 07-10-2013 v 15:17 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 24

Možné to je, ale není to optimální.

Přísun čerstvého vzduchu je pro rostliny důležitý, ale to asi víš..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 07-10-2013 v 15:36 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 25

mě je to jasný zkusím ještě nějak vyřešit odhlučnění

EDIT:Tak snad by se mi to podařilo v nejhorším nějak podomácku zaboxovat :-) Uvidím jak ten odtah bude hučet.

Naposledy upravil Klidecek 09-10-2013 v 09:36 AM

Old Post 07-10-2013 v 15:45 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 26

Chtěl bych se ještě zeptat na další asi triviální dotaz..

1.Jak se to dělá s elektřinou v bytě ?
Já elektrice nerozumím vůbec.. To si vezmu prodlužovačku natáhnu jí k boxu a do ní zapojím všechno potřebný ?
Nerad bych kdyby mi to tu vyhodilo pojistky v bytě a tata na mě vyletěl co zase dělám Nebo nedej bože v celým paneláku..

2.Je nějak nebezpečný napojit jednu prodlužovačku do druhé a až do té druhé zapojit věci na grow?
Jak se totiž dívám tak tu nikde nemám poblíž klasickou zástrčku ve zdi.. jedna tu je ale to vypojit nemůžu.

Old Post 09-10-2013 v 09:56 AM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Klidecek
Ještě bych se chtěl zeptat..

Pokud pojedu bez zvlhčovačky je reálné na 8 hodin vypnout odtah z boxu ?

Nastavil bych světlo tak aby i ve fázi růstu 18/6 bylo těch 6 hodin tmy ve stejném časovém úseku jako je vypnutí ventilátoru z důvodu tepla..
Bude to v pokoji kde se spí a když to bude hučet tak to asi bude někomu vadit


Vypínání ventilace je vždycky spíš mínus než plus. Na růstu ještě dejme tomu, ale v pokročilejším květu už si to nebudeš moct dovolit. Tu ventilaci si odhlučni tak, aby ti nevadilo když pojede nonstop. Jakejkoliv pokus tohle obechcat = plíseň a smrad po celym bytě, když nepujde vzduch přes pacháč.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 09-10-2013 v 10:13 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 28

mě je jasný že je to mínus a na škodu kytiček, ale snažím počítat s každou možností co nastane.. těžko se to vysvětluje a to sem si zrovna dal
Více méně jsem se dívl dálp o odhlučnění a kromě zaboxování ventilátoru jsem oběvil Sonoflex místo Auflex.. Je to dražší ale mělo by to zase poskytnout nějakou izolaci
Popřípadě nějak zaboxovat celý box nějakým polystyrénem ale to nevím kde bych scháněl takový plachty a co teprve utěsnil aby to bylo funkční

Old Post 09-10-2013 v 20:34 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Klidecek
mě je jasný že je to mínus a na škodu kytiček, ale snažím počítat s každou možností co nastane.. těžko se to vysvětluje a to sem si zrovna dal
Více méně jsem se dívl dálp o odhlučnění a kromě zaboxování ventilátoru jsem oběvil Sonoflex místo Auflex.. Je to dražší ale mělo by to zase poskytnout nějakou izolaci
Popřípadě nějak zaboxovat celý box nějakým polystyrénem ale to nevím kde bych scháněl takový plachty a co teprve utěsnil aby to bylo funkční


Veškery info o odhlučnění tady je, stačí mít snahu ho najít Já ventilaci nevypínám vůbec a ani bych to nikomu nedoporučoval. Lidskej faktor vždycky způsobí nějakou chybu a například přes léto může výpadek ventilace znamenat rychlej konec.

Old Post 09-10-2013 v 20:54 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 30

No a než na jaře přijde faktura od ČEZu, tak jim udělej aspoň jednu mastičku na bolesti atp., aby byl důvod pěstovat. Spotřebu si jistě spočítáš.

Old Post 09-10-2013 v 21:35 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 31

Jo s pálkou za elektřinu počítám Ale mě spíš zajímala ta bezpečnost rozvodu elektřiny jak jsem se ptal výše

Old Post 10-10-2013 v 10:17 AM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
12345
Stálý Člen

Karma uživatele 12345 - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 32

Tak podle toho co na tu prodluzku planujes povesit ..jestli to 4 kilo jak pises na zacatku, tak obecne doporuceni je spinat pres stykac, takze spis nez prodluzku kup CYKY 2,5 mm prurez, a pres věnečky si to rozved do novych zasuvek - to musis vedet ty co vsechno budes chtit zapojit.

Pokud bys jel mensi přikon, da se i pres prodluzky, ale bacha na kvalitu, radsi priplatit par korun, lowcosty ojebavaji co jde .

(00:53:48) WAMParjan: ty vole oni toho asfalta ještě nevykoply ? to budu muset udělat sám ?

(11:20:09) Psycholog: uz koncim radsi taky to nema cenu....na horsim chatu sem nikdy nebyl snad

Old Post 10-10-2013 v 11:26 AM
12345 je offline   Profil uživatele 12345   Find more posts by 12345   Foto galerie člena 12345   Click here to Send 12345 a Private Message   Add 12345 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2013 - Začátečník - pár dotazů - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7850760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív