Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Začátečník- dotazy na zkušenější
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Začátečník- dotazy na zkušenější Příspěvek č. 1

Dobrý den. Před pár dny sem psal příspěvek, ale asi mi před odesláním "kleknul" internet a tak se neodeslal ( není tu ) Tak píši znova :-)

Chci začít s pěstováním indoor četl jsem knihu jak pěstovat indoor od Mr. José, ale přece se chci ještě zeptat tady na konkrétní věci lidí co už mají nějakou praxi :-)

Díval jsem se na internetu na pěstební boxy a našel tento: http://www.e-grow.cz/products/komplet-classic-400w/

Dotazy:
1. V sadě je k tomu 400W výbojka, mám v plánu pěstovat v boxu 5 kytek myslíte že by mi stačila 250W výbojka ? (a samozřejmě nechat vyměnit i předřadník ) Vyhlídnul jsem tuto:
http://www.e-grow.cz/products/sunma...-spectrum-new-/

2. Box bude umístěn v normálním bytovém pokoji, budu muset kupovat nějakou ventilaci (odtah) aby v boxu nebyla vysoká teplota ? nebo bude stačit pasivní odtah ?

3. četl jsem že tyto kytí při pěstování velice voní ( většině lidem ale smrdí :-D ) Je vůně opravdu značná ? Box je umístěn asi 2 metry od balkónu takže bych mohl větrat každý den, ale nechci aby to sousedi cítili ( znáte lidi ) Jestli budu potřebovat pachový filtr bude stačit tento? A bude pasovat na tyto roury ?
http://www.e-grow.cz/products/pacho...tr-eco-160m3-h/
http://www.e-grow.cz/products/aluflex-125mm/

4. Potřeboval bych doporučit druh semínek vhodný pro začátečníka (moje úplně první pěstování jakékoliv rostliny :-D ) Upřednostnil bych větší výnos se slabším účinkem, než nějaké znásilnění mozku :-D (nečekám kde jaký výnos spíš radost z toho že to pokvete :-) ) Díval jsem se třeba na tyto:
http://www.e-grow.cz/products/fair-...northern-light/

Časem bych se rád určitě ještě na něco zeptal ale zatím bych si chtěl udělat jasno v těchto věcech. Tak budu rád když mi potvrdíte nebo porádíte místo nich jiné :-) Předem děkuji a přeji hezký večer a úspěšný růst kytí :-)

Old Post 09-02-2013 v 19:08 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

1. Jo, dual spektrum není špatná volba a na ten stan stačí 250 W

2. jen pasivní odtah? Ten stačit nebude

3. Záleží na odrůdě, ale obecně voní dost. Bez pacháče budeš dost riskovat, nehledě na to, že ti bude "vonět" celej byt

4. S tím účinkem je to dost subjektivní. Takže asi zvolit něco s převahou indiky, třeba http://www.e-grow.cz/products/fair-...omina-5ks-fem-/ (ale osobní zkušenost konkrétně s tímhle nemám)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-02-2013 v 19:49 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 3

koles ti už na všetko odpovedal.
Čo sa týka výberu odrody, tak je to na tebe. Ja som si pre prvý in vybral Orange Bud (feminized, Dutch Passion), práve kvôli malej náročnosti a dobrej výnosnosti. Taký model, ktorý nepokazíš (pokým to nechceš ). Poprípade White Widow a podobné strainy. Určite netreba začínať s kadejakými experimentálnymi strainami, čo v sebe miešajú 10 rôznych genetík

Old Post 09-02-2013 v 20:15 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4

OK děkuju moc tak já jdu studovat zapojení odtahu a pachového filtru Pak se zase na něco zeptám

Naposledy upravil Klidecek 14-02-2013 v 12:09 PM

Old Post 09-02-2013 v 21:44 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

Po menším šťourání v tom jak se filtr, roury a ventilátor vůbec montují dohromady mám další dotazy
1.A)ventilátor musí být zapnutej nonstop 24 hod deně ?

2.A) Co je to passivní přítah ? " to je nějaký otvor se síťkou proti hmyzu kterým jde do boxu vzduch z okolí ? Jestli ano nevíte jak je řešené v mém boxu ?
http://www.e-grow.cz/products/dark-street-ii-90x90x160/

Old Post 14-02-2013 v 12:21 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 6

1. Nemusí, většinou je puštěnej, když svítí světlo a když nesvítí, tak se zapíná v nějakém intervalu, aby vyměnil vzduch v boxu.

2. Ano, je to prostě nějaký otvor do boxu, kterým prodoudí dovnitř vzduch - obvykle tak, že zevnitř ho žene ventilátor ven jinudy Nevim, jak to má ten tvůj DS, ale běžně stany mívají v dolní části na stěnách průduchy (zaklapovací).

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 14-02-2013 v 12:31 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Klidecek
Jestli ano nevíte jak je řešené v mém boxu ?
http://www.e-grow.cz/products/dark-street-ii-90x90x160/

to 2.A):
Taková ta kulatá díra u země,to je ono.lol

Old Post 14-02-2013 v 12:32 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 8

zdarec,ja bych ti doporucil model white russian,ten zas tak nevoni: http://semena-marihuany.cz/sk/femin...fair-seeds.html

Old Post 14-02-2013 v 15:06 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 9

Ale Nortern Lights jak si vybral sám na začátku taky není moc cítit, skoro vůbec, až to chybí a výnos je super, když se nenasekají chyby.
Orange Bud voní jako sviň!! Ale pacháč s odtahem mít určitě musíš, pak můžeš mít pasiv přítah, bude si to nasávat samo.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 15-02-2013 v 12:32 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 10

Ahoj

Tak taky něco povím snad ti to pomůže . Mam rád, když se někdo rozhodne začít pěstovat doma a moc dobře vím, že se v hlavě žene spousta otázek co a jak a kde atd.

Napíšu to tak celkově, vzhledem k tvé situaci.
Jestli ses tedy rozhodl pěstovat v bytě, musíš popřemýšlet o hodně víc, než kdybys pěstoval třeba v rodinném domě. Musíš mít na paměti, že máš sousedy, bydlíš ve městě, máš tam okna, chodí tam často lidi.
První věc, je taková, že pokud ses fakt rozhodl, tak musíš investovat rozhodně do odtahu s filtrem, protože bez něho to prostě v bytě nepůjde. Proto být tebou jako první věc zaměřil bych se na okolí a eliminování věcí, které by tě mohly dostat do problému.
Nevím jaké máš vztahy se sousedy a jací jsou. Každopádně smrad vadí každému, a hlavně důchodcům, divil by ses jak tě rychle můžou naprášit. Takže bez kvalitního odtahu a filtru se neobejdeš a je jedno jaký model pěstuješ.
Do toho stanu co sis vybral si klidně 250W můžeš dát. Ono je to spíše o tom, co od toho očekáváš, ale jestli chceš pěstovat jen 5 kytek, tak je to dostačující a je jen na pěstitelovi jestli se dostane na 0,5g/W nebo na 1g/1W a na lampě nezáleží. Jen hold někdo chce za sklizeň 500 a někomu stačí 200 ,-) A dual spektrum je v pohodě. Taky neměním lampy a používám.
Další věc je diskrétnost, je toho tady na fóru hodně, stačí jen číst a číst. Každopádně musíš zamezit tomu, aby vůbec někdo přišel na to, že pěstuješ. Sám moc dobře vím, že když otevřeš stan, tak je jedno jak silnou žárovku v pokojí máš, ale pokud je to blízko oken. Kdokoliv o tom něco ví, ihned z venčí pozná, že je to lampa určena na pěstování.
Za druhé, vybírej si lidi co ti do bytu chodí. Kamarádi taky občas kamarádi nejsou, když je zastihne závist ,-) však znááme ne?.
Jinak k těm semínkám mam zase svůj názor a to ten, že ušetříš spoustu času, někdy i úrodu tím, že si koupíš kvalitní řízky od někoho třeba z bílé listiny, kde jsou řízečky prověřené, máš jistotu dobré genetiky.Odpadá ti také hlídání SAMEC či SAMICE a zas tak drahé to není, když se podíváš na cenu semínek z growshopu. Já ti mohu určitě doporučit řízečky. A pokud jsi v tomhle začátečnik tak jedině doporučit, protože kdyby sis nevšiml samce, tak máš úúrodu tak trošku .... víš kde . Ale člověk by si měl zkusit všecko, že ? Jinak se nikdy neponaučí. Já osobně jedu jen vždycky z řízku. A na semínka se chystám, až budu selektovat na matku...

Každopádně s tím stavíkem co jsi říkal, nemužu s kolesem souhlasit. Já osobně bych volil sativu a ne indiku. Indika mě vždycky strašně ugaučí a nejsem vyznavač indiky, tu si dávám tak na večer, aby se dobře usínalo. Težká hlava a body efect nemám rád. Sativa je pro mě takový povznešený stavík, mam ho moc rád. Takže bych ti doporučil spíše něco s převahem sativy. Toť můj názor, rozhodně se nesnažím na nikoho útočit Měj se a ať se daří.

S pozdravem K.

Old Post 15-02-2013 v 15:02 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 11

@mirage: cenne rady do zaciatku. Este by som doplnil, ze sativa je narocnejsia na pestovanie, niektore su velmi nachylne na prehnojenie, hodne sa po prepnuti vytiahnu a celkovo z hladiska kontroly rastlin si myslim, ze do zaciatku je vhodne zvolit skor indikovo-dominantnu odrodu, povedzme 60:40 v prospech indiky, skor by som sa pozreal po niecom s head high, nie body high.

K tomu pritahu do boxu. U secret jardin mas jednu kruhovu dieru, kam bud mozes vrazit potrubie (pripadne s ventilatorom = aktivny pritah - pri tvojej velkosti boxu nema zmysel) alebo ju zaslepit (mal by si na nej mat stahovacie popruhy) a pouzivat tu stvorcovu dieru so sietkou vedla, ktoru mozes zaslepit trebars na polovicu, podla potreby.

odtah urcite 24/7, najlepsie je si kupit regulator otacok s termostatom, kde si nastavis bezny pocet otacok a termostat zariadi prepnutie na 100% vykonu v pripade, ze teplota stupne na vyssiu, nez je nastavena.

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 15-02-2013 v 15:56 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 12

Ahoj

@funec

Určitě s tebou souhlasím. Ale rozdíl mezi převahou sativy a indiky v tom pěstování než převaha indika. V tom přestování to až tak rozdíl není. Řekl bych, že rozdíly v pěstování je z 80% v genetice kytky. Já sám mužu říci, že jsem venku pěstoval spoustu let, a vždycky, i když to byla sativa, či indika, záleželo na modelu a jestli byl řízek třeba z kvalitní matky. Důležité je se u každé genetiky pozastavit nad tím, jak se pěstuje, každá je křízená jinak a každá je zvykla třeba na trošku jiné prostředí a hlavně má každa svoje vlastní požadavky na pěstování. Takže v tom výsledku je vlastně jedno jestli pěstuješ indiku či sativu. Modely, které jsou určene pro začatečníky najdou zastoupení v indice i sativě.

Pro začátek bych teda opravdu doporučil sativu, ale rozhodně bych si prolezl fóra, různé materiály o semínkách, kytkách. Tak aby jsi přišel na to, co ta kytka potřebuje a jak je náchylná na podmínky. Prostě najít dobrý model, který je jednoduchý na pěstování .
Neber to nijak osobně Funeci, neberu to jako hádku, ale dobrou výměnu názoru. Je dobré, když člověk slyší více názoru, přiučí se z toho. Škoda jen, že spousta lidí to často bere jako hádku a urazí se.

Jinak souhlasím s Funecem. Box bude mit určitě z boku díru - která slouží jako pasivní přívod vzduchu.
Ten odtah určitě 24/7. Pokud budeš používat zvlhčovačku tak určitě, protože by ti jinak udělala z boxu rybníček . Každopádně rgulátor otáček s termostatem je trošku drahší záležítost. To už je na tobě jak jsi na tom s financema. Ja používám tohle jednoduché a levné řešení.
http://www.eshop-rychle.cz/unishop/...egulator-vykonu Udělal jsem to tak, že jsem si zvhlčovačku nastavil na určitou hodnotu vypařování, a regulátorem jsem si nastavil pevně rychlost odtahu. Tak abych měl dobrou vlhkost v boxu a teplotu taky . Je rozdíl když pěstuješ v bytě, kde normálně bydlíš a funguješ, takže teplota je tam třeba 22°C, takže ty rozdíly nejsou pak takové, a pokud budeš mít 250W. Tak bude stačít odtahovat maličko, a teplotu v boxu budeš mít tak 24-26°C. Ja mam 600 to je něco jiného. A nebo si sežeň cooltubu za par korun a nemusíš teplotu řešit skoro vůbec .Tak ať ti to vyjde, přeju štěstí

Old Post 15-02-2013 v 18:18 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 13

Děkuju všem za rady
Jinak jo je to normální byt kde žiju no teplota já mám spíš strach aby mi to nemrznulo ( teďka v zimě když člověk vyvětrá tak to je rákoska ) Takže já spíš chci přes zimu všechno zjistit, sepsat, sehnat a a někdy na jaře až opadnou mrazy tak se do toho pomaloučku pustím

Navíc jsem si uvědomil zajimavý fakt.. Mám přes pole prasečák a
každý léto to smrdí jak moje týden starý ponožky takže když tam dám filtr a lidi budou omámení ze smradu hnoje tak snad nebudou svoje čichové buňky sondovat na můj obytný prostor

Box bude umístěn kousek od okna, ovšem moje okna jsou skoro po celý rok zatažená
V noci aby na mě nečučeli sousedi jak sedím u počítače ( nemám rád pocit že mě někdo sleduje a samozřejmě nechci pohoršovat třeba nějaké děti co by se náhodou podívali z okna )
A přes den mi vadí dení světlo na obrazovce ( ano mám tak blbě umístěn stůl )

A teď asi blbá otázka ale lína huba holí neštěstí
Pojem 24/7 znamená "puštěný 24 hodin deně 7 dní v týdnu " ?

Old Post 15-02-2013 v 19:26 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 14

Ano

24/7 znamená, permanentně . Protože kdyby ti třeba fičela zvlhčovačka a vypl bys odtah, za chvíli by bylo ve stanu 100% vlhkost a kondenzovalo by ti to. Takže bys měl všechno mokre a všude vodu. Každopádně filtr si dej, to je první věc na co se zaměř. S tím prasečákem buď jedině rád .. No jestli chceš začít na jaře, tak ti doporučuji určitě cooltubu. Sice ti veme trošku světla ( říká se to) ale určitě to zas tak nebude vadit a jelikož, už určitě taky bude svítit slunce. Takže bys zase na druhou stranu řešil velkou teplotu v boxu...

A s těmi zataženými oknami, ja mam také v místnosti kde je box zatahnuté, ale poslal jsem kamaráda k večeru, kdy ještě trošku svítilo světlo ať jde ven na cestu. A lampa krásne prosvíra každou mezerkou mezi žaluziemi. Takže na to taky bacha . Každopádně já jedu teď taky svůj první indoor. A taky jsem si všechno chystal tak 4-6 měsíců a sepisoval. A stejně důležitá a jediná věc, co tě naučí je praxe. Takže pokud budeš mít všechny důležité věci, pusť se klidně do toho ,-). Tady máš vždycky jistotu, že ti pomůžem. Měj se Ahoj

S pozdravem K.

Old Post 15-02-2013 v 19:40 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerv
Nový Člen

Karma uživatele Cerv - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 15

Zdárek chtěl bych se vás zeptat jestli se toto hodí pro outdoor a začátečníka http://www.shop4grower.cz/vision-se...ern-lights.html

Old Post 14-03-2013 v 18:45 PM
Cerv je offline   Profil uživatele Cerv   Find more posts by Cerv   Foto galerie člena Cerv   Click here to Send Cerv a Private Message   Add Cerv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 16

@mirage: clovece, ja uz som na internetove hadky asi moc stary ja to tu cele berem ako vymenu nazorov a vzajomne obohatenie sa, nie hadky kdo ma vacsieho Kazdopadne mas kus pravdy, ze su aj easy sativy, a ze zalezi, ako vyzera matka a ake mala podmienky, ale mas urcite vlastnosti zastupene v sative a indike (vetvenie, internody, velkost, plocha listov, dlzka..atd) a tam prave zalezi od phenotypu aky si vychytal, ktory je zalozeny prave na obsahu sativy a indiky, resp. recesivnych a dominantnych genoch. Ja som v poslednom kole nasiel 5 phenotypov z 5 semien, kazde inak vypada, trochu inak chuti a ma iny efekt, viac sativa, viac indika, niektore su perfektne 50:50 crossy. Zaujmave zalezitosti okolo tych genetik, mystika a veda sa spaja v jedno Ale to uz zo mna hovori asi to AKxNL

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 14-03-2013 v 19:01 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2013 - Začátečník - pár dotazů - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0704170 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív