Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jenom ti bezejmení přežijí ....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Organika Jenom ti bezejmení přežijí .... Příspěvek č. 1


Ahojky tak začnu svůj první příspěvek (nikoliv první OUT).
Objednal jsem z aukra a teď už si uvědomuji jakej sem idiot , protože kdybych si je koupil z nějakýho solidního e-shopu tak bych aspoň moh pomlouvat a kritizovat ten jistej obchod , takhle ale si budu stěžovat na nějakýho týpka kterýho ani neznám
No nic , jde o to že mi vyklíčili jen 3 semínka z 20 a ty vymodlený sazeničky mi pak (mojí nedočkavostí) umrzly protože sem sadil jak hladovej idiot moc brzo....
Každopádně sem se uchýlil k takové jistotě a tou je u mě NO NAME. Vždycky se mi za těch 6 let co pěstuji povedla aspoň pěkná velká rostlina s dobrým výnosem a někdy i účinkem.
Vzal jsem tedy semínka od kámoše který je vzal z minulého pěstu jeho táty (asi se mu to nějak oprcklo z nehlídanejch samců) a tak sem je dal klíčit .........zázračná statistika 28 z 30 klíčených semínek vyjelo a po důkladném rozvážení jsem se rozhodl že na své chalupě jich asi víc jak 10 mít nechci a tak jsem je začal předpěstovávat v malých květináčcích.
TTW: Jeden velkej problém a to sice že přes tyhle prázdniny sem makal na brigádě a tak sem neměl možnost každej den svoje kytiti okukovat a fotit , a proto sou fotky tak jako fotky ze života .....no prostě nejsou tam vydět jednotlivý fáze růstu a květu ale je to sazenička a najednou booooom monsterkvítí....... Koukněte sami a prosím o trpělivost musím se naučit vložit foto DDDDDD

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 11-09-2012 v 18:45 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 2

Na první fotce jsem dal kyti která má už zhruba 40 cm a je zatim jenom popohnaná vývarem z kvašenych kopřiv na růst a můj organickej dusík z močové trubice aby mi na tu relativně malou kytičku nelezli zviřátka

Old Post 11-09-2012 v 18:54 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3


Na této foto jsem už kyti trochu zastřihnul a jsou tam celkem 4 a byly to úplně nejubožejší kousky který se sotva dostali ta 2 týdny na 10 cm ale dostali se z toho a teď už jsem je i pěkně zastřih aby šli do šířky páč to asi neni žádná extra genetika.....

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 11-09-2012 v 18:58 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4


další foto je už po dávce hnojky zkvašených slepičáků na výbornej květ a trochu i pomůže aroma pryskyřice v pokročilé fázi květu , foto

Old Post 11-09-2012 v 19:05 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5


TAk dál ..... tohle je fotka pořízená 20.7. a už snad pomalinku vidím samičí pre-flowers.....jenom aby to nebyl hermáč na který sem měl v minulých letech velkou smůlu ale nemůžu říct že to byly kousky bez účinku nebo nějakýho užití.....
Kytky trochu vypadaj jak hladový pávy v zoo protože vrcholek je jakejsi hubenej a neobalenej ale to se počítám do týdnu úplně změní....

Old Post 11-09-2012 v 19:11 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6


Ajéje tak asi sou to hermáče a možná že všechny 4 :-( :-( :-( Mě prostě štěstí nepřeje......anebo byly ty semínka z jinýho hermáče a nad tim ani nechci uvažovat protože sem nasr*nej z těch věčnejch starostí trhat jim koule....

Old Post 11-09-2012 v 19:15 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7


Co nadělám tak bude asi letos mastička protože sem teď u ní tejden nebyl a ty kulky sou tam čím dál tím víc .......Třeba to bude dobrý , jak jsem řikal měl jsem párkrát takový hermáče až to člověka zabíjelo a někdy samice který bych nepoznal od sena, no chtěl bych znát i vaše názory co a jak ale myslim si že tady už nejni co zkazit.... Kytka je to pěkná a zdravá ale proč já musim mít vždycky nějaký s takovouhle blbou orientací

Old Post 11-09-2012 v 19:23 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 8

Jo tady jenom orientačně velikost stonku....teda spíš kmínku protože je skoro stejně tlustej jako moje ruka jak vidíte
Rád bych si tedy od vás vyslech nějaké názory a nemusí být vůbec kladné, rád se poučím od zkušenějších lidí abych se vyvaroval chyb a pak hodím další foto.....Předem dík všem!!!!

Old Post 11-09-2012 v 19:28 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9

Rád bych si tedy od vás vyslech nějaké názory a nemusí být vůbec kladné, rád se poučím od zkušenějších lidí abych se vyvaroval chyb a pak hodím další foto.....Předem dík všem!!!!

Old Post 11-09-2012 v 19:29 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 10

Myslím že už jsi na to přišel sám, ale rada č.1 - nikdy nekupuj osivo na Aukru, bazarech a pod...Je to nehoráznej risk a ve většině případů to jsou podvodníci.. Jestli to nejsou přímo samci ale "jen" hermáči, možná si i zahulíš, ale bude drbárna to vše přebírat..., teda pokud to není technika :-(... Jinak asi není víc co dodat, tak ať to roste a je to použitelný aspoň na mast ;-).

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 11-09-2012 v 19:58 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

Dík moc za vyjádření asi jo , vyplatí se investovat do pořádných semen než pak celej rok koukat jak se ti to oprcává před očima......

Old Post 11-09-2012 v 20:45 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perlenbacher
Nový Člen

Karma uživatele perlenbacher - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 12

nemusis investovat staci premyslet ,podivej se do grower bazaru na seminka a uvidis ze par stalych clenu s vysokou karmou prodava za cca 20 kc seminko a vetsinou je to stejne dobra genetika jak z holandu
kdyz je to kontrolovane opyleni
nebo nejlip rizky sezenes aji za 80 kc
a kupovat seminka na aukru to ani nemohlo dopadnout jinak budes rad kdyz to bude aspon trochu zkurovat

Old Post 12-09-2012 v 17:04 PM
perlenbacher je offline   Profil uživatele perlenbacher   Find more posts by perlenbacher   Foto galerie člena perlenbacher   Click here to Send perlenbacher a Private Message   Add perlenbacher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

Jo tak jasný nejde mi ani tolik o to aby to mělo účinek ale abych byl vždycky spokojenej s cílem co sem si zadal , a tentokrát sem chtěl vypěstovat pěknou středně velkou samici , ale vždycky se to nějak posere ....n nic snad to bude lepší příště.

Old Post 12-09-2012 v 17:14 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14


tady jsou ještě finální fotečky před sklizní (kytky se pod tíhou palic nemohli udržet a tak skoro padaly na zem) a po sklizni sušené na stole.....

Old Post 26-09-2012 v 20:17 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 15


Tady ještě slibovaná tloušťka stonku (jeden sem musel vzít motorovkou )

Old Post 26-09-2012 v 20:19 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 16


Ták a tady je finální produkt , suchá hmotnost činí něco málo přes 3 kila ale počítám že po měsíci sušení se mi to ještě malinko zcvrkne......Později přidám SMOKE REPORT ať to máme pěkně komplet......

Old Post 26-09-2012 v 20:23 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0369190 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív