Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED 240W / 4x bubbler 10l / Mazar, White Rhino a Durban p.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 81

No doufám, že se podaří...

citace:
Původní příspěvek od Eclips



Hoho, tak mě namotivuj nějakou čupr důpr sklizní..
Odkud vlastně jsi? Jinak s tou údržbou máš recht-to by bylo ještě větší sraní, než samotně 4 konstrukce..

Old Post 27-02-2013 v 21:05 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 82

To by jeden nevěřil kolik voda z osmózy, říznutá normální vodou na 0,1 EC sežere hnojek než se EC vyšplhá na 0,6 ... takový množství musí bejt někde znát

Old Post 28-02-2013 v 08:09 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 83


Výroba pletiva na scrog

Old Post 04-03-2013 v 11:39 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 84


Finální produkt... izolepa velký pomocník ... pokud někdo budete chtít vyrábět něco podobného, doporučuji na konstrukci hranoly (ty kulaté tyčky stojí za*ovno)
Nejprve je lepší sestavit celou konstrukci a následně na ní připevnit pletivo

Pokud máte možnost, tak konstrukci udělat trochu pevněji, klidně i pomocí šroubků a nebo jí slepit herkulesem... ten drží jak fík

Old Post 04-03-2013 v 11:49 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 85


Je to sestaveno tak, aby se nechalo pletivo s konstrukcí na kytku nasunout a nemusela se kytka nějak brutálně ohýbat a tak... rozprostření do pletiva šlo jako po másle ...

Old Post 04-03-2013 v 11:51 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 86

Následně se pak bude v pletivu i sušit... jen se dá vzhůru nohama :-). Mělo by to držet šišky trochu od sebe, takže se na sebe nebudou lepit a mělo by to pěkně rovnoměrně prosychat, ale to ukáže až praxe jak to bude fungovat :-P

Old Post 04-03-2013 v 12:00 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 87

Ahoj,

koukám, že byl progres.. Konstrukce asi nakonec nedala tolik práce, jak jsem se domníval, co? Kolik máš oka? To jsou ty 5cm na králíky?
Svoje jsem udělal tak, že jsem koupil snad ten 2500mm hranol (600x600mm=odpad 100mm) a očka, která jsem rozměřil po 30mm a protáhl vlasec.. Funguje normálně..


Edit: Říkal jsem si, jestli by nebylo lepší to udělat z těch nejtenčích instalatérských trubek. Sestavit kolínkama rám a fénem zatáhnout spoje. Mělo by to být pevný jako býk a lehké. Kdyby jsi si s tím chtěl hodně vyhrát, tak by se daly ještě udělat výškově stavitelné nohy.. Vlastně koupit jen větší průměr těch trubek a rozměřit si vzdálenosti na těch menších stojnách a vsunout dovnitř těch širších a zaaretovat třeba hřebíčkama.

Naposledy upravil Eclips 04-03-2013 v 21:47 PM

Old Post 04-03-2013 v 21:35 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 88

No je pravda, že konstrukce nebyla až tak náročná, ale příště bych to dělal určitě z hranolů a místo pletiva bych to vyplet nějakým špagátem. Každopádně tohle splní svůj účel taky

K průběhu konstrukce bych řekl, že izolepa mě zachránila
Navíc celkový průběh byl dosti ovlivněn účinky vydatného White Russian, což mělo za následek horší koordinaci rukou a tak podobně

znáte to, ne? takový to pomalý líný světlo


http://www.youtube.com/watch?v=on7GWRcqo_4 5:18

citace:
Původní příspěvek od Eclips
Pěkná nálepka u vědra z OBI..

Koukám, že byl progres.. Konstrukce asi nakonec nedala tolik práce, jak jsem se domníval. Kolik máš oka? To jsou ty 5cm na králíky? Já jsem svoje udělal tak, že jsem koupil snad ten 2500mm hranol (60x60cm-odpad 10cm) a očka, která jsem rozměřil po 3cm a protáhl vlasec.. Funguje normálně..

Naposledy upravil redgrow 09-03-2013 v 07:50 AM

Old Post 04-03-2013 v 21:49 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od redgrow
...
Navíc celkový průběh byl dosti ovlivněn účinky vydatného White Russian, což mělo za následek horší koordinaci rukou a tak podobně




... Znám na to jedno pořekadlo-pokud něco izolepa neudrží, tak to znamená, že jste jí použili málo..

Old Post 04-03-2013 v 21:53 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 90

Zdar tak jsem tu s nějakým UPem... Už to začíná kvést. Všechno se tak nějak stabilizovalo a začíná to prosperovat.

Old Post 03-04-2013 v 18:58 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 91


a nějaký foto

Old Post 03-04-2013 v 19:01 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 92


white rhino

Old Post 03-04-2013 v 19:02 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vir
Nový Člen

Karma uživatele Vir - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 93

Ahoj, tak jak dopadly ledky ?

Old Post 16-07-2013 v 12:45 PM
Vir je offline   Profil uživatele Vir   Find more posts by Vir   Foto galerie člena Vir   Click here to Send Vir a Private Message   Add Vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 94

Tak co výsledek chlape? Pochlub se

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 11-09-2013 v 09:00 AM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 95

Zdar bohužel výsledek nic moc. Začaly se srát kořeny a to tak, že ve finále tam zbyla hrstka kořenů a když se na ně člověk špatně podíval tak div že neodpadl i ten zbytek
Moc nevím co bylo příčinou, možná kolísající pH... EC jsem se snažil držet docela nízké, ale první známky hnědnutí kořenů jsem začal pozorovat již při přesažení EC 0.7 což sem mi nešlo do hlavy.
Výnos byl tedy mizerný, ale na druhou stranu i to málo stálo za to. Chuť v pořádku a efekt taky ...

Old Post 20-09-2013 v 14:20 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od redgrow
Zdar bohužel výsledek nic moc. Začaly se srát kořeny a to tak, že ve finále tam zbyla hrstka kořenů a když se na ně člověk špatně podíval tak div že neodpadl i ten zbytek
Moc nevím co bylo příčinou, možná kolísající pH... EC jsem se snažil držet docela nízké, ale první známky hnědnutí kořenů jsem začal pozorovat již při přesažení EC 0.7 což sem mi nešlo do hlavy.
Výnos byl tedy mizerný, ale na druhou stranu i to málo stálo za to. Chuť v pořádku a efekt taky ...
Kolísající pH je stress největšího kalibru.

And I'm stoned!

Old Post 23-11-2014 v 05:28 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2512250 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív