Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » pomožte mi prosím s problémem, kterej trvá už asi rok
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

pomožte mi prosím s problémem, kterej trvá už asi rok Příspěvek č. 1



čau už dlouho mě trápí nějaká plísen a nemůžu se jí zbavit, už jsem pročetl kde co a když to vypadá stejně jako něčí problém a použiji stejné postupy, kterýma se toho jiní zbavili tak mě to prostě nepomůže. Jedinej můj problém bych viděl ve větší vlhkosti v pěstírně. Hnojim AHčkama a měřím pH i Ec. Zkuste mi někdo poradit co by to mohlo být a jaký postřik či postup mě toho zbaví. Odměním toho, kdo mi pomůže a to myslím vážně !

Naposledy upravil pyroman80 24-09-2010 v 08:32 AM

Old Post 24-09-2010 v 08:03 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

další Příspěvek č. 2



další

Old Post 24-09-2010 v 08:10 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 3



další

Old Post 24-09-2010 v 08:20 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 4



další

Old Post 24-09-2010 v 08:27 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 5

Typnul bych si absenci fosforu a dusíku vlivem pH. Skus změřit kalibrační roztok, kolik Ti bude měřák ukazovat. Plíseň to nebude, máš načervenalé řapíky listů což ukazuje na ten fosfor a ty fleky na listech rovněž. Jaký médium používáš? A jaké hodnoty máš na výstupu z média?

Přeju ať to vyřešíš

Dolfa

Old Post 24-09-2010 v 09:16 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6

Zdravím, sice nemám radu, jak se toho zbavit, ale přesně toto se mi právě děje na growu, postihlo to 2 z 5 rostlin a stále pokračuje.

Zajímalo by mě tedy, jestli ti tyto "flíčky" postupují také od spodu, nové listy vypadají být ok. Dneska jsem se vzbudil a mám odrovnané další páry listů, dolní žloutnou. Pěstuju v substrátu pro pelargonie + perlit a hnojím Plagrom alga grow. Zalejvám 2x denně, ráno a večer. PH vody okolo 6,2 - 6,5

Píšu to jsem proto, že se možná v něčem shodujeme, co děláme ? špatně ?


EDIT: Dodáno foto
http://img525.imageshack.us/i/dsc00239g.jpg/
http://img215.imageshack.us/i/dsc00240zv.jpg/
http://img821.imageshack.us/i/dsc00241ek.jpg/
http://img707.imageshack.us/i/dsc00242bt.jpg/

Naposledy upravil Mystery 24-09-2010 v 11:15 AM

Old Post 24-09-2010 v 09:21 AM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Dělá se ti to na normálních listech při růstu, nebo jen na těhle co rostlina odhazuje při květu? Protože jestli jen na těch vycuclejch, tak na nich se plíseň chytí velmi lechce, jelikož je to defacto už mrtvá hmota. Tam pak stačí aby jsi měl prostě jen zárodek té plísně někde poblíž a už to jede.

Old Post 24-09-2010 v 09:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Mystery
Zdravím, sice nemám radu, jak se toho zbavit, ale přesně toto se mi právě děje na growu, postihlo to 2 z 5 rostlin a stále pokračuje.

Zajímalo by mě tedy, jestli ti tyto "flíčky" postupují také od spodu, nové listy vypadají být ok. Dneska jsem se vzbudil a mám odrovnané další páry listů, dolní žloutnou. Pěstuju v substrátu pro pelargonie + perlit a hnojím Plagrom alga grow. Zalejvám 2x denně, ráno a večer. PH vody okolo 6,2 - 6,5

Píšu to jsem proto, že se možná v něčem shodujeme, co děláme ? špatně ?


jestli to nedela ten substrat po pelargonie....... maji myslim jine naroky nez cannabis

citace:
Původní příspěvek od pyroman80
čau už dlouho mě trápí nějaká plísen a nemůžu se jí zbavit, už jsem pročetl kde co a když to vypadá stejně jako něčí problém a použiji stejné postupy, kterýma se toho jiní zbavili tak mě to prostě nepomůže. Jedinej můj problém bych viděl ve větší vlhkosti v pěstírně. Hnojim AHčkama a měřím pH i Ec. Zkuste mi někdo poradit co by to mohlo být a jaký postřik či postup mě toho zbaví. Odměním toho, kdo mi pomůže a to myslím vážně !


http://grower.cz/forum/showthread....5194#post365194

trocha to projed

plisen to nebude

Old Post 24-09-2010 v 09:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 9

cauvec,taky sem mel neco podobnyho na matkach,tipl bych to na plisen pokud hnojis spravne a kalibrujes roztok. zkus championa ten znici vetsinu techto sajrajtu nebo neco na padli,je to takovej odolnejsi druh plisne,zvys ventilaci aby nikde nestal vzduch,hlavne ve spodnejsich castech a vystrikej okoli savem,to uz by melo zabrat.doufam ze to zabere,mej se. kombík


edit: ted sem se koukal na moje vino ktere rado napada kazdorocne padli a vypada to uplne stejne,list zacne zloutnout chvili na to se na nem udelaji hnede fleky ktere se rozrostou a list se zkrouti a zhedne.

pokud se list nekrouti pokud je jeste zivej ukazuje to ze to neni deficit zivin,pokud se zacne kroutit az uz odumira je to nakej externi skudce. nasadil bych tezkou chemii.

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 24-09-2010 v 10:25 AM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

vaš problem bude v PH ... a uzavření kanálků v listech -ty skvrny jsou odumřeliny,

Naposledy upravil 24-09-2010 v 20:31 PM

Old Post 24-09-2010 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 11

Tak začínám sledovat thread.. Tento problém jsem měl každý round. Stříkal jsem snad vším, co existuje... Ph měřil, poprvé BCUZZ, pak 2x AH.

Btw Mystery: Ty má úplně něco jiného, a to špatné PH http://grower.cz/forum/showthread.p...724#post372724.

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 24-09-2010 v 19:57 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 12

vsem moc dekuju. mam to v hline,meraky mam spickovy a zkalibrovany. dneska me napadlo,ze vlastne pokazdy,kdyz delam roztok,tak musim zvysovat ph hydroxidem. cistou vodu mam 6,15 a ec totalni 0 a kdyz do ni prdnu AHcka(doporucene davkovani),tak mi ph spadne na 5,1 a ec je 1,2. Myslim,ze to neni uplne v poradku a tak jsem dnes zkusil vodu ze studny a ph cisty bylo 7,1, ec 0,3,to znamena,ze uz v ni mozna budou nejaky dulezity latky. no a po pridani hnojek ph 6,6 a ec 1,5. vubec jsem to pak neupravoval a zalil jsem,tak uvidime za par dni. budu ted pouzivat jen vodu ze studny. taky premyslim o zmene hnojek na general hydroponic. co vy na tyhle hnojky? nekde jsem cetl,ze tahle spolecnost dela hnojky pro nizky i vyssi ec vody. taky zkusim zmenu hliny za kokos,koreny v kokosu si urcite libujou,maji spoustu kysliku

Old Post 24-09-2010 v 20:35 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13

Podle příznaků to opravdu vypadá na PH, jenže. Dneska jsem opakovaně měřil a došel k tomuhle: PH vody z kohoutku 7,8, PH vody po úpravě 6,8 a PH vody po protečení substrátu 6,7. Takže podle mě by mělo být OK, ovšem stále pokračuje. Možná bych měl hnojít více než jednou týdně, co myslíte?

Old Post 24-09-2010 v 20:42 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 14


no to samý mám taky...když nechám odstát kohoutkovku...zkoušel sem jiný pH,jiný dávky rustovky až na 2 násobek kvulli dusíku nic,přesazení nic až z jednoho pramenu co teče nonstop to vypadá že se zpravuje.je fakt že upravuju vodu ale spíš mě napadlo že máme dost minerální a tvrdou vodu že by to mohlo hrát roli páč to prostě opdává jak na podzim na rustovce a 18/6

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Naposledy upravil WERD 24-09-2010 v 22:55 PM

Old Post 24-09-2010 v 22:03 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od WERD
no to samý mám taky...když nechám odstát kohoutkovku...zkoušel sem jiný pH,jiný dávky rustovky až na 2 násobek kvulli dusíku nic,přesazení nic až z jednoho pramenu co teče nonstop to vypadá že se zpravuje.je fakt že upravuju vodu ale spíš mě napadlo že máme dost minerální a tvrdou vodu že by to mohlo hrát roli páč to prostě opdává jak na podzim na rustovce a 18/6



nnemaš to samy jsi slepej ? tobe to hnedne (nejspiše vlhkosti v roomu)a teplem bych řekl

Old Post 25-09-2010 v 10:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od WERD
no to samý mám taky...když nechám odstát kohoutkovku...zkoušel sem jiný pH,jiný dávky rustovky až na 2 násobek kvulli dusíku nic,přesazení nic až z jednoho pramenu co teče nonstop to vypadá že se zpravuje.je fakt že upravuju vodu ale spíš mě napadlo že máme dost minerální a tvrdou vodu že by to mohlo hrát roli páč to prostě opdává jak na podzim na rustovce a 18/6


jestli to mas ze spodnich casti tak to neres. kytka prebytecne listy co ma na hovno odhazuje a zacinato nejak takhle.

Old Post 25-09-2010 v 12:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2720900 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív