Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » stáleplodící marihuana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 33

http://grower.cz/home/viewer.php?

Old Post 21-01-2013 v 14:34 PM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 34

povedlo se mi pridat foto ale je staršího data ale jedinec o ktereho se mi jedna tam je videt jako jedinej s nejvetsim 3listem asi s 3 patry ted ma asi 5 pater a na 2 se dal rozvetvuje a ve stejne vyšce sem ted koukal sou zase ty slabé malinké šlahounky snad už to teda nejsou ty kvety do prdele moc to nehnojim asi ji dam už kvetove hnojivo

Old Post 21-01-2013 v 14:38 PM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 35

Ahoj, nevím tedy jestli nejsou stále plodící skříně nějakou výjimkou, ale když to beru podle klasických pravidel, tak pokud chceš aby rostlina začala kvést, tak musí mít 12 hodin absolutní tmu. A prvních cca 14 dní se tento cyklus nesmí narušit náhodným otevřením boxu, když je osvětlení zhasnuto. To se týká klasických rostlin. Pokud jedeš automaty, tak tam je to dáno tuším nějak geneticky a začnou kvést až dorostou určitých rozměrů a nebo uběhne nějaký čas(ale to nemám nastudováno)

Old Post 23-01-2013 v 15:04 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 36

no a to je to co ja sem se rozhod studovat ) cannabis ruderalis už to konečně kvete jedna ta nejstarší cream caramel auto hodila krasny trichomy a ty lowrideri od kolegy tady jelikož už vyrustali v lepším prostředí tak už maj taky podle me mini nabeh na kvet jde o to že jsem tu skrin dotunil jsou tam 4 zdroje svetla a na každej kout podle mejch propočtů dopadá jíný množství svetla hlavní v jiné barve a tak se snažím rostlinam behem vyvoje simulovat jaro leto podzim ....mam tam vice part jinak starych a velikost kvetinacu používám tu nejmenší protože sem mimo jine nadšený bonsajista jakože mam i normalni bonsaje tak tyhle kytky taky tvaruju ale prave pomoci jejich putovani v me imitaci takže kytku dám třeba záměrně na půl dne dál od světla do větší výšky aby se táhla za svetlem a zaroven naklanela a odpoledne když se to trosinku pohne to šoupnu jako je to v přírodě pod červený světlo ale s dávkou modrýho a ono se tak nejak jako ustali a rano to opakuju dost premejslim o tom co kytky zažijou venku a ve skrini venku maj dost promenlivy podminky a prestou jsou krasne dokonce ale to je jen moje ůvaha kterou ted snažim dokazat že je lepší ve skříňi udělat i menší promeny a celej den rozdelit podel fází jako je to v přírode (teplota ,vlhkost , svetlo) po ránu je třeba větší vlhko a sluníčko maj určitej náběh a průběh barevnej tak polohovej a rostliny se musi otáčet naklánět apod.jiste znate takovy stromy ktery když se nejak blbe uříznou nebo zlomí a zustane tam jedna silnější větev tak se nehorázně vytáhne za sluncem ,,,, proste mi prijde jestli tohle ty rostliny taky nemaj v nejakym kodu mě vždycky šokne když zalevam kytky na noc a hodiny vypnou svetlo jedna dve sup hop a čumim i človek dostane šok tak co asi rostlina ??? používate nekdo tady nejakej automatickej system monitorovani teplot vlhkosti CO2 ve vzduchu premjšlim a vytvořeni jednoduché mašiny ktera by tohle mela umet cely den zaznamenavat na sd kartu nebo primo vysilat do mobilu ci kamkoliv,instalace usb kamery do skrine je u me jasna vec protože skrinku mam tezko pristupnou a rad se kocham pak premejslim že krom toho že je naprosto celkem jednoduchý a za par kaček si udelat monitorovaci system jak sem napsal výše .tak přemejšlim že prave jeden vetrak napojim k tomuto zařízeni a pomoci nej budu moc na dalku prave simulovat promenlivost počasi nebo skřínku přizpusobavat teplotne okolí.......pozn. nepoužívám termostat ted mam dost času a skrinka je v pokoji se stalou teplotou tak je tam jen par PC vetraku na nonstop slabší ofuk a pritah odtah ale dost slabý nedokážu nejak spočítat jak moc se tam ten vzduch meni ale když tam fouknu kouř z bongu tak se to krasne rozproudí a pak mam to vko který zatim spouštim ručně podle nalády jako takovej přítahovej ofuk a taky podle toho jak to moc schne protože chci zalejvat každý večer takže když vidim že nejaka kytka moc neschne premistim do mista kde je vetsi vetrnost....jinak sem i pozoroval a každá žárovka mi topí jinak takže mám po skříní rozmezí teplot 21-26 nejak si nedokážu srovnat v hlave jaka teplota by pro me moje rozmery a moji ruderalni genetiku byli idealni hlavne co sem se docet na výšku teploty ma velky vliv obsah co2 který ted proste nedokážu stanovit ale součastky na zmineny kontrolni automat už sou zčasti objedbane mozna ten přistroj naučim i měření větrnosti jakože rychlost vetru za sekundu )no sem hracicka a tak ta usb kamera bude umistena na takovym tom detskym jerabu na dalkovy ovladani a ja si budu z postel prohlížet paličky a stav zaliti a zaroven non - stop kontrolovat je to vlastne trochu FENOLOGIE čím se chci zabývat abych si vypracoval svuj ideální pestební system jinak tak mašina je proste normalni procesor kterej ma x vstupu a x vystupu ktere se daj libovolne programovat řika se tomu i/0 box nebo tak nejak )než sem se stal zahradnikem tak se venoval počítačovy hudbe a použití všech tech tahylek apod. takže si to davam do souvislosti a muj plan je vytvořit neco jako mixažní pult kterej by ovladal skrinku peace .... sem fakt nadšenej že mužu zahradničit i jako v normalni praci .... jen tak sem štastnej když se mužu hrabat v hline 24h nonstop

Old Post 23-01-2013 v 15:50 PM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 37

ještě otázka na nejakyho svetaznalyho borce jak se to ma s nocni/denni cenou elektriky ??? moje skrinka ma sice necelych 125 W se vsim vsade ale kazda Korunka kterou mužu utratit za picovinku je super

Old Post 23-01-2013 v 15:51 PM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 38

Zdar špekulante. Já používám k monitoru teplot na vlhkosti todle - http://grower.cz/forum/showthread.p...436#post1060436

Kytky rozhodně nezalívej každej den. Vždy je nech proschnout a až poté opět zali. Toto srřídání suchých a mokrých období kytkám vyhovuje nejvíc. Častým zalíváním můžeš napáchat velké škody, pozor na to!

Cena se odvíjí od dodavatele, tarifu... To ti nikdo neřekne, něco nandeš ve vyúčtování, možná i na stránkách dodavatele.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 23-01-2013 v 17:33 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 39

jop s tim zalejvanim na to ted koukam že sem si myslel že mam tak male kvetinace že to dam denne jako se to dela normalne u kytek že jim to prospívá pravidelná zálivka na noc protože z praci vim že kytky rostou hlavne pres noc i skrinka mi to potvrzuje že rano tam je znatelnej prirustek ale tim jak zvyšuju zalivku podle stari kytek tak to nestiha vysychat od vcerejska do ted sem to médium spíš mlžil ale ted sem to už prolil skrz protože je mi jasny že už tam musi byt vice kořenu ...takže pojedu system kontroly pomoci špejle jako když mi mlada peče buchtu myslim že je to dobrej napad ješte k tomu zalejvani jeden kamoš co pestuje dele mi prave rikal že je to rostlina co se lepe vyrovna ze suchem než s mokrem,,,díky za odpověĎ. nakonec jsem tomu propad ješte vic než sem si myslel že je možné

Old Post 23-01-2013 v 20:35 PM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 40

Přesně tak. Lépe snese sucho než trvalé přelití. Ono nikdy není dobré příliš zalívat, pak riskuješ hniloby popř. ti s polu s kytkama v květináči porostou mechy a plísně. No nic o co by pěstitel stál.
Mě se nejvíce osvědčily plastové květináče, sou lehké a tudiž potěžkáním poznáš kolik je v substrátu ještě vody. Suchý substrát nevaží skoro nic. Většinu jeho hmotnosti tvoří právě voda. Špejle nech na buchty


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 23-01-2013 v 20:54 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 41

jj četl sem tak letmo tu knížku od Jose a tam to takle popisuje přesne................ ale co sem tam zatim nikde nenašel je kdy můžu odstříhnout děložní lístky a jakej maj vliv jestli nejakej maj když je tam necham?????????? a taky by me zajimalo když sem si ted koupil hnojiva :biobiz fish mix , bioobiz bloom a ripen jak dlouho je můžu skladovat otevřený a jestli mužu nechat naředenej roztok delši dobu odstát?jestli nejaky nezmeni vyrazne svoje vlastnosti,,,,,z hnojiv sem se rozho použít takle zhruba


1-2 týden= root juice
od třetího patra s vicelistem do prvního květu = fish mix
od prvního květu do 14dni pred sklizenim = bloom biobizzzzz
tejden pred flushem = ripen
pak flush

takle si myslim že to pro ten ruderalis bude ideal fish mix ma vic dusíku na rust ale zase ne to tolik jako vyloženě bio grow tak sem z duvodo toho že chci menši kytky zatim zkusim takle .... davkovat budu podle navodu radši trochu míň ob zalivku budu střídat s vodou......popř z jara se chystam na velkou zásobu hodně učiného hnojiva z kopřiv kterým se to nedá přehnojit tak pak trochu poupravim.........

chci to pestovat co nejvic zdravy velkou část svýho projektu věnuju své mamince která má rakovinu a další choroby a konopí užíva jak v jídle seminka ruzný mastičky tak když ji je hodne zle hlavne psychycky což sebou nese každá nemoc tak si zahulí já pozoruju že ted sem ji pripravil takovej light hašiš kterej ji strasně vyhovuje protože máma nemá rada stav stone ten shit sem ji udelal seperaci pylu z listu sativy od kamoše spíš my tam i propadalo spoustu nadrcených celých listů a pak sem tam přidrtil trochu nejakyho skera a slisoval a je to akorat...ted tu mam jeste zbytek rozemletych listu do kterych chci sehnat nejaky venkovy a udelat z toho mame takovej jeste slabší kouř hodně povznášejcí jentakové to mariuhanové pohlazení aby mela dva modely jeden proti bolestem a na spani a druhej na relax + léčba pomocí dostupných konopných preparátů.....moje prababička byla léčitelka babka kořenářka - snad sem neco podedil vypada to tak

Old Post 24-01-2013 v 11:25 AM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 42

Hnojiva spotřebovat ihned po naředění, velice rychle se začnou kazit. Skladovat v chladu a temnu, v původních uzavřených obalech.
Kdy odstranit děložní lístky v knize opravdu neuvádí, zřejmě si totiž první koho taková otázka kdy napadla


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-01-2013 v 13:12 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 43

no na pár kytkách sem ho už odstřih ale na te nejstarší co se mi vyklubala na druhý hod vánoční je stále mám a to už to jasne kvete krásné bíle chloupky... totiž otazka je spíš takova jestli pres to kytka prijimá sílu nebo už jí to pak vadí ... nebo jí to dokonce dava signál že je porád mimino jako kdybys mel porad pupeční šnuru.....dneska sem doklíčil dalších 6 semínek 1 nevyjelo tak sem ho opatrne rozloupl a je krásně bílý tak sem zvedavej jestli popojede jinak další klíčení zkusim pár semínek zbavit obalu .....uvidim

Old Post 24-01-2013 v 21:20 PM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 44

tak dneska přidám dalších 125 W a melo by to tedy byt 40Wblue+40Wred+dvě paskvil žárovky z hobi jedna 33 W a druha 24 W obě tech 2700 K a dnes jeste teda ten elektrox 125 W red a pak diamond folia a jedem z kopce jako vsechno mi to trva ale nese to sve ovoce kytky už ted v tomhle krasne rostou a tou 125 jim teda fakt asi budu zatim jen delat poledni slunce tech 12 hodin a pak ty starsi kytky budou mít jen takovy stínne svetlo aby mi nakvetly uvidim jediny co kvete zretelne je cream caramel af jinak lowryderum se nechce mam dojem že je musim trochu zmást takle nebo poradte jak domet AF kterej nechce kvest ...

Old Post 29-01-2013 v 13:26 PM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mugo
Nový Člen

Karma uživatele mugo - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 45

tak sem seknul prvni a další sou v kvetu nebo v rustu a ted davam dalši semena takže pruběžné sklízení funguje jen to chce zaručený ruderalis a nikdy to asi nepujde presne na den ...

Old Post 22-03-2013 v 06:14 AM
mugo je offline   Profil uživatele mugo   Find more posts by mugo   Foto galerie člena mugo   Click here to Send mugo a Private Message   Add mugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 46

Nevim jakej vyznam ma u af modelu stimulovat jaro,leto,podzim ale budiž. Jinak k tem deloznim listkum normalne je tam nechej oni pak zežloutnou a upadnou ale nejak bych se takovyma drobnostma nezabejval spis pripoj nejaky fotky zajimalo bg me jak to vypada.

____________________________________________________________________________

Old Post 11-09-2013 v 08:39 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 47

Sorry za OT ale ten grower de těžce do sraček.takový hovna jaký se tu člověk dočtě je nehorázný a čekal bych je na nějakém ksicht-booku a ne na strance o weedu.

Old Post 06-04-2014 v 10:03 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 48

...a takový dotaz..proč by si ustříhával Děložní lístky!!!!k čemu!!!!...chlapi já někdy žasnu co jste schopní 'vymyslet'..o stříhání děložních lístků jsem u "běžných"pěstitelů v Životě neslyšel a to jedu cca12let...a znova ten autoflower...ach jo
..AF kytí se řídí DOSPĚLOSTÍ kytky a néé PERIODOU!!...tzn žádný přepínání růst/květ žád á simulace jara/léta...nic takovýho, proboha je tady na FG těch informací málo!?..(20/4a pořád plná palba,tot vše!) omíláte tu porád stejný věci..a vymýšlíte něco co už je dávno vymyšlený a vyzkoušený...čtěte a čtěte..

Old Post 27-11-2016 v 12:48 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8693280 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív