Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W - V-ScrOG - Ed Rosenthal Super Bud®
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Květ Příspěvek č. 17



Omlouvám se za kvalitu fotek musím se zorientovat nevím ani v kterém dni jsou kitky v květu všechny poznámky se mi stratily vymazalo se mě PC musím leťet lepší foto a kompletní popis zítra na večer ráno máme Trenink tak snad se zase na tom ledě nezabiju zatím čus

Old Post 09-03-2013 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

.. Příspěvek č. 18


..

Old Post 09-03-2013 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19



Nazdárek lidi omlouvám se ale byl jsem pracovně pryč na 3týdny kytky jsem musel trochu ochudit o světlo jelikož se neměl kdo starat o box nařídil jsem světlo na 2hod denně aby se moc nevysoušel substrát a jednou za týden mě to drip zalil litrem vody a kupodivu přežily 3týdenní absenci mé osoby.. foto dodám co nejdříve

Old Post 03-04-2013 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20


kvůli 3 týdenní absenci světla to nebude žádný super výnos čekám spíše pár gramů. uvidíme. zatím jsou kytky na 12/12 33-35dnů teď jsi nejsem jistý... uvidíme snad se nafouknou ještě

Edit.: tato odrůda má 55-65dnů květ takže mám ještě cca 28dní před sebou

Old Post 03-04-2013 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Už jsem začal prolévat jen vodou palice se docela nafoukly jsem spokojenej na to že jsem jim v květu přestal na 3 týdny svítit . Kosa bude 25.4. přihodím těsně před kosou foto a následovně fotky ze sklizně.

První věc co vidím jako chybu byla špatná volba wattáže 250W je moc i s cooltubou některé větve vyletěly po přepnutí a opíraly se o cooltube tak sem je trochu připekl myslím že 150W bude příště ideálnější . Palice jsou sice větší pod tou 25OW ale výsledek se bude ve finále pohybovat cca kolem 110g což je na 250W málo. uvidím až to zvážím ale nečekám nic závratného. Nechám se překvapit. foto bude kolem 23.4 až 27.4 přihodím celek + sklizeň.

Zatím zdar Abaddon

Old Post 13-04-2013 v 09:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 22

Ahoj, hele z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz to prepalis moc, tak uz to zadnej efekt nema. Nekde tady jsem nasel tabulku kolik je max na jeden metr ctverecni svetla, tak by se to dalo jednoduse prepocitat. Jinak nevypada to tak zle, akorat ty kytky maj nejaky pokrouceny listy. Takze bych rekl ze chyba bude v ph tim bych asi zacalm nicmene, kdyz uz tedkon za 11 dni kosis, tak to asi nema smysl zkoumat........

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 14-04-2013 v 16:39 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-11-2010 - 200/400w (4xBlack Domina 4x Ed Rosenthal Super Bud) - 20 odpovědí
30-05-2010 - Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud) - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3820940 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív