Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SUPERSKUNK-600W,bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 17

špatný ph rozhodně změř ph na vstupu a na výtoku

chlast je prostě chlast......

Old Post 02-01-2013 v 15:01 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 18

Měřil jsem, nalil jsem 7 a vyteklo mi tak 6,5..

Old Post 02-01-2013 v 15:07 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 19

hoj.čoveče nemáš tu lampu moc vysoko?já mám tu větší vlaštovku na 600 plantastar a 50cm nad vrcholky optimal ....

Old Post 02-01-2013 v 15:34 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 20

Co ti na to mam říct.No jednoduše,fotil jsem..!!!A doma mám tu největší vlaštovku z největších.Vlaštovky jsou na hoven...

Old Post 02-01-2013 v 19:47 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Re: to:astronaut Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od naturalista
Ahoj pane,
děkuji za tvé rady,hlavně okolo toho ph.Bohužel zatím nevlastním phmetra,měřím akvarijním testem.Není moc přesný ale lepší než nic.
Jak říkáš holky mi začaly trochu žloutnout.Snížoval jsem ph ale zdá se mi,že moc.Bylo mi dnes kolegou řečeno,že jsem vůl.A udělal jsem chybu v tom,že jsem neměřil ph roztoku s hnojivem ale jen vody.A hnojivo mi ph ještě snížilo.. Dnes jsem měřil výtok.Lil jsem ph 7,vyteklo mi nějakých 6.2-6.5 tak nevím.Jinak jsem zalil čistou vodou ph 6.8.Zitra mám v plánu dát fishmixa a bloom ec těch 1.4.Hnojil jsem naposledy v v neděli...Snad se to srovná.Dám určitě vědít.Zítra udělám nějakou fotku,aktuální..No a myslím si,že ohýbat nebude ani potřeba.Mám problém,že jsou moc široké :-)ten druhý fenotyp je takový víc vytáhlý,nakonec mám jen 3kusy.Mno jsem zvědav...dík aloha



fishmix a biobloom podle mě zvyšuje ph,asi tam máš chybu..jinak ty díry na listu sou(zase)podle mě od přežrání,,jinak vypadaj moc pěkně už tak nevylítnou spíš budou už jen pomalu bobtnat

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 03-01-2013 v 10:41 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

37den.celkove...21dni kvetu Příspěvek č. 22




aktualizace

Old Post 06-01-2013 v 12:27 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

žloutnutí poraďte Příspěvek č. 23

Je možné,že mi rostliny žloutnou kvůli nízkým nočním teplotám? v noci když je tma, je i 16°C tak dvě hodiny po zhasnutí,než se rozjede topení...Nezdá se mi,že bych měl špatné pH ani přesolenou půdu

Old Post 06-01-2013 v 13:48 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 24

kuli 16 stupnum nezlounou ze zimi vetsinou spis cervenaj... jestli mas u nich dobry ph i ec tak nevim cim to muze bejt jedine me napadlo skus zkontrolovat koreny jestli ty by ti este mohly napovedet...

Old Post 06-01-2013 v 14:33 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 25

Kořeny jsou krásný,podmisky se plni cim dal vic

Old Post 06-01-2013 v 14:49 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 26

Kolik zradla jim davas ? nkveta ti to docela pomalu jak tak koukam u me to slo o dost rychlej ale je pravda ze ja je nemel tak vytahle .... drzim palce at to jeste zacne poradne kynout

Old Post 06-01-2013 v 17:10 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 27

dávám jak je potřeba,maximální ec bylo 1,4 teď dávám okolo té 1...No přeplo se to poději,taky si myslím.Měl jsem krátké přítahové roury.Tak tam pronikalo světlo

Old Post 06-01-2013 v 21:22 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

možná to je deficit, ja dávám kolem 20 dne květu ec i 2,0ms, koncem jim davám i 3.. zase ale postupně zvedám, nedávám jím hned sady. postupně po 0,3 ms a kdyz jsou listky vklidu pokracuju, pres 3 nehecuju, kyti davají prý max 2,7, ale ja mam odskouseno i 3 tisic lidi tisic chuti..

Old Post 07-01-2013 v 17:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

50.den celkově... 34.den květu Příspěvek č. 29


Zdravím omlouvám se,že to tak trvá..Nějaká ta aktualizace..

Naposledy upravil naturalista 19-01-2013 v 15:24 PM

Old Post 19-01-2013 v 15:12 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

57.den celkově 41dní květu Příspěvek č. 30



aloha

Old Post 26-01-2013 v 14:23 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

phena Příspěvek č. 31



pheno.1
























pheno 2. na prdel jsou to ty zadní tři rostliny...

Old Post 26-01-2013 v 14:33 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

vpoho, ukazat se může až na konci:-) kolik jim ted solíš? doufám že pod 2 nejdeš..

Old Post 26-01-2013 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2019 - 16x SuperSkunk,400W HPS - 58 odpovědí
06-07-2013 - 4x PowerSkunk 600w - 5 odpovědí
27-09-2007 - Super Skunk - 400W - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2198440 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív