Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Nemoc?-pomozte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sender
Nový Člen

Karma uživatele Sender - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Nemoc?-pomozte Příspěvek č. 1




Pomoztemi prosím s určením nemoci nebo kýho čerta to je(nedostatek něčeho?).Hledal sem ,ale nějak se mi to nehodí k žádnému popisu.
Základní info:řízek starý 14 dní.Teď 4 dny v hlíně.Svítí na něj sodíkovka 250w.Podobné flíčky byly na řízku od začátku ,když sem ho dostal.Tyhle fotky jsou z nového patra,které vyrazilo po těch 4.dnech.
Snad se mi ty obrazky povedou.
Předem díky

Sender

Old Post 03-05-2003 v 19:14 PM
Sender je offline   Profil uživatele Sender   Find more posts by Sender   Foto galerie člena Sender   Click here to Send Sender a Private Message   Add Sender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 2

Musis popsat jak to vypada s tych fotek to moc vydet neni

Old Post 04-05-2003 v 11:13 AM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sender
Nový Člen

Karma uživatele Sender - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 3

Zkusím to teda více popsat:listy jsou hodne světlé,u žilek tmavši,jenže ne po celé délce žilek a ne pravidelne.Na tom 1.obrazku je trochu vidět co mám na mysli.Jsou tam vidět i ty světlé skvrny.Je to celé takové flekaté a nevypadá to moc pěkně.Mam 3 řízky a všechny mají stejné příznaky.

Sender

Old Post 04-05-2003 v 15:46 PM
Sender je offline   Profil uživatele Sender   Find more posts by Sender   Foto galerie člena Sender   Click here to Send Sender a Private Message   Add Sender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afghanec
Nový Člen

Karma uživatele afghanec - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4


nejlepší je se kouknout do nějaký knížky o pěstování a chorobách pokojových květin,
tam jsem vyčetl:
žilky listů jsou zelené, ostatní části žluté či bělavě zbarvené = nedostatek železa (chloróza)

Old Post 05-05-2003 v 13:38 PM
afghanec je offline   Profil uživatele afghanec   Find more posts by afghanec   Foto galerie člena afghanec   Click here to Send afghanec a Private Message   Add afghanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afghanec
Nový Člen

Karma uživatele afghanec - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

jo a ještě něco:

nedostatek železa může být způsoben přílišným obsahem vápníku v půdě(příliš tvrdá zálivková voda),
vysoký obsah vápníku v půdě může železo vázat, takže je rostlina nemůže přijímat,
avšak i přílišným zaléváním můžeme vyvolat reakci, která je velmi podobná nedostatku železa

Naposledy upravil afghanec 17-11-2003 v 07:36 AM

Old Post 05-05-2003 v 13:43 PM
afghanec je offline   Profil uživatele afghanec   Find more posts by afghanec   Foto galerie člena afghanec   Click here to Send afghanec a Private Message   Add afghanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sender
Nový Člen

Karma uživatele Sender - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 6

Konečně můžu napsat co těm kytkám bylo.Zjistil sem ,že mám extremně tvrdou vodu a to je pro kytky opravdu zlo.Po presazeni do nové hlíny mi kytky změnily barvu, ale do 3 týdnů opět ochably a byly nějaké slabé.Takže prozatimní řešení:Zalívat destilovanou vodou s přidáním hnojiva(asi teda ne samotnou destilovanou vodou-ale to jen typuju.Ostatně nevíte co se stane s kořínky když je zalíváte jen destilkou?)
Tak sem si koupil hnojivo a menuje se hmmm hmmm ted si nevzpomenu ,ale ja to zjistim pak to tu dám,které je se zvýšeným obsahem zinku a železa.Kytky se chytly a ted je to parada.
Díky ti Afghanec.

Sender

Old Post 24-05-2003 v 08:16 AM
Sender je offline   Profil uživatele Sender   Find more posts by Sender   Foto galerie člena Sender   Click here to Send Sender a Private Message   Add Sender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
afghanec
Nový Člen

Karma uživatele afghanec - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

to sender: není zač

a jak ti to nakonec dopadlo? sklizeň se povedla?
teď jsem tu dlouho nebyl, tak nemám ještě pořádnej rozhled

Old Post 17-11-2003 v 07:39 AM
afghanec je offline   Profil uživatele afghanec   Find more posts by afghanec   Foto galerie člena afghanec   Click here to Send afghanec a Private Message   Add afghanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2006 - nemoc pomoc dik - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2665300 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív