Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mastička podle redytha
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od metracek


Ano to si myslim...a pokud mas jak dokazat ze samotné CBD vylečí člověka s rakovinou prosil bych to tedy doložit. Jen hlupák nemění své názory a ja ho klidně změním. Ale nemám čím být přesvědčen o tvojí pravdě, když všechny prameny co mám tvrdí opak!


Netvrdím a ani bych si nedovolil tvrdit, že samotné CBD VYLÉČÍ člověka s rakovinou. Ale může vyléčit a může tomu dopomoci. Ovšem, jak jsem psal, záleží na mnoha dalších faktorech. Vždy je to individuální. Pro mě je nejpodstatnější, že lidem můžu pomoci, a je jedno, zda je to ekzém, bolest kloubů nebo vážnější onemocnění. Proto to dělám. Kdyby si si chtěl něco málo počíst od pár lidí, mrkni zde, i když se jedná většinou o názory na mast, myslím, že je to krásný čtení

https://www.natuwee.cz/nazory-2/

www.natuwee.cz

Old Post 06-01-2017 v 12:18 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od redyth


Netvrdím a ani bych si nedovolil tvrdit, že samotné CBD VYLÉČÍ člověka s rakovinou. Ale může vyléčit a může tomu dopomoci. Ovšem, jak jsem psal, záleží na mnoha dalších faktorech. Vždy je to individuální. Pro mě je nejpodstatnější, že lidem můžu pomoci, a je jedno, zda je to ekzém, bolest kloubů nebo vážnější onemocnění. Proto to dělám. Kdyby si si chtěl něco málo počíst od pár lidí, mrkni zde, i když se jedná většinou o názory na mast, myslím, že je to krásný čtení

https://www.natuwee.cz/nazory-2/


Ok, ale me tahle veta: "Ovšem rakovinotvorné buňky "zabíjí" i CBD. A proto lze použít i pouze CBD." prijde jako takova klasicka mystifikace... Ale beru ze v kontextu ji rozumnej clovek pochopi, jenze vetsine lidi z toho vyjde - CBD vyleci rakovinu.

A rikam, nikoho bych neodrazoval od tvych vyrobku! Urcite patris ke spicce, kdybych si ja mel kupovat legalni mast, tak bych sahnul po tvoji. Tohle nemel byt zadnej flame, ja sem se snazil diskutovat vecne.

Old Post 06-01-2017 v 12:42 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od metracek


Ok, ale me tahle veta: "Ovšem rakovinotvorné buňky "zabíjí" i CBD. A proto lze použít i pouze CBD." prijde jako takova klasicka mystifikace... Ale beru ze v kontextu ji rozumnej clovek pochopi, jenze vetsine lidi z toho vyjde - CBD vyleci rakovinu.

A rikam, nikoho bych neodrazoval od tvych vyrobku! Urcite patris ke spicce, kdybych si ja mel kupovat legalni mast, tak bych sahnul po tvoji. Tohle nemel byt zadnej flame, ja sem se snazil diskutovat vecne.


Za to jsem rád, však právě kvůli diskuzi jsem také založil tohle téma Takže tím je vše v pořádku. Pochopil jsi to správně, šlo právě o ty uvozovky. Ono je to potřeba brát primárně tak, že MŮŽE pomoci. Ale samozřejmě nemusí, a může i přitížit. Pokud někdo tvrdí, že konopí na 100% pomáhá na všechny nemoci, potom je to absolutní nesmysl Pak už se člověk pohybuje na moc tenkém ledu, kdy může jít i o zdraví nebo vlastně i o život člověka. To už není sranda, že si někdo něco vyčetl a pak to nefunguje Přesně tohle ti řekne i Lumír, ten to vysvětluje moc hezky a je to dle mne jeden z největších odborníků na světě.

www.natuwee.cz

Old Post 06-01-2017 v 12:49 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 68

Pro metracka i ostatní:

Těch článků člověk dohledá více. Ve výsledku myslím, že nakonec někteří padli. Jinak jsem ještě našel, že někde zkoušeli nějakým způsobem blokovat endokanabioidní systém, taky s umrtím. Člověk si hraje na boha a takhle to pak dopadá.

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/...cii-zvrtly.html

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...skoncilo-na-jip

Old Post 06-01-2017 v 13:00 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
Pro metracka i ostatní:

Těch článků člověk dohledá více. Ve výsledku myslím, že nakonec někteří padli. Jinak jsem ještě našel, že někde zkoušeli nějakým způsobem blokovat endokanabioidní systém, taky s umrtím. Člověk si hraje na boha a takhle to pak dopadá.

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/...cii-zvrtly.html

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...skoncilo-na-jip


"Syntetický preparát rimonabant blokoval kanabinoidní receptory CB1" co to ma spolecneho s syntetickym THC? krome nadpisu v Reflexu.

To je presne ono, ty si neco prectes a udelas z toho neco uplne jineho. Ses mistr zkreslenych, zjednodusenych informaci

Jeden clovek umrel pri testovani blokatoru cannabinoidnich receptoru, ani nevim jak presne. Mozna na mrtvici, infarkt nebo neco co s tim nemelo nic spolecneho. Ty z toho hned ale udelas vyzkum kde "zařvalo celkem dost testovacích lidí po aplikaci syntetického THC" To je demagogie...

Tady je neco blizsiho o tom vyzkum co se zvrtl, nema ovsem nic spolecneho se syntetickym THC
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5020770/

Naposledy upravil metracek 06-01-2017 v 13:29 PM

Old Post 06-01-2017 v 13:15 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 70

Čti si prosím tě moje příspěvky pořádně. Možná ti dojde plno věcí, které ti zatím uníkají.

Já jsem psal o dvou různých případech, které spolu nemají nic společného. Ty si bohužel z toho udělal jednu velkou senzaci.

Ve chvíli časoprostoru zkusím poštudovat, díky za odkaz.

Old Post 06-01-2017 v 13:49 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
Čti si prosím tě moje příspěvky pořádně. Možná ti dojde plno věcí, které ti zatím uníkají.

Já jsem psal o dvou různých případech, které spolu nemají nic společného. Ty si bohužel z toho udělal jednu velkou senzaci.

Ve chvíli časoprostoru zkusím poštudovat, díky za odkaz.


Precti si svoje prispevky lepe sam. V obou dvou odkazech (uverejnenych 14 dni po sobe) se odkazuji k laboratori ve meste Rennes. Neni tezke se dovtipit ze jde o stejny pripad, jen si ho reflex jako bulvar jinak nafouknul. A magazin legalizace o tom informoval daleko presneji. Porad se jedna o ten samej vyzkum tech blokatoru.

Old Post 06-01-2017 v 14:26 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 72

Má pravdu ten chlapec!
Tehda, ten rok zpátky, jsem si tyto věci nespojil dohromady.
Ty ostatní články se taky zmiňovaly o THC a ne o endokanabinoidním systému.
Dva týdny jsou hold asi dlouhá doba na to aby si člověk vzpomněl na detaily a spojil si dvě, na první pohled rozdilné věci, v jednu.
Kdybych si ty zprávy dneska znova obě najednou přečetl, tak by mě to asi určitě trklo.
Aspoň dnes můžu v klidu spát, že čisté THC není zase tak zlé, jak se zprvu zdálo.
V téhle jedné věci si mě přesvědčil, za což ti děkuji a zároveň se ti omlouvám a to i všem ostatním, že jsem zde postnu zavádějící informaci o smrtelnosti čistého syntetického THC.

Pro ostatní, berte mé příspěvky radši s rezervou dokud se k nim nevyjádří více fundovanějších lidí. Jedná se o mé postupy a názory, ze kterých si udělejte názor svůj.
V případě dalších pochybností mě prosím opravte či rovnou smažte mé příspěvky aby nedocházelo k dalším nejasnostem

Old Post 06-01-2017 v 15:49 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 73

Nakoľko sú informácie rozporuplné a nijak ma neposúvajú dopredu...
som nútený všetko skúšať. Trvá to dlho a strácam trpezlivosť...
Čo tak použiť mix - karboxylovaného pri cca 140 st.C a nekarboxylovaného cannabisu do výťažku s liehom - konopnice
prípadne to isté do oleja???
otázna je aj kombinácia liehu s Cannabis užitá perorálne /pusou/

Pár dní testujem vapík Volcano pri 190 -200 st.C......celkom iný účinok, než konzum čaju s drvinou. Nástup zhulenosti cca do 1 min....po kombinácii s cca 0,8 dl /R/UMU - diivoké sny a teraz ráno mierna depresia a úzkosť.
včera som sa dočítal, že CBD sa uvoľňuje pri vapo okolo 230 st.C - tak netuším - možno mi to tam fakt chýba

Old Post 13-01-2017 v 05:56 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 74

zkoušel jsi kombinovat mast i s chilli? Aby se lépe prohřívaly některé bolavé části těla

Old Post 29-05-2018 v 17:02 PM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 75

Zdravím... letos jsem nic nesadil, protože nemožu chodit. Udělal jsem si jen FS a na mast jsem si netroufl. Jak to popisuje redyth, je to docela jednoduché, ale já na to neám fakt sílu se s tím patlat. Koupil bych tu mast, kdyby to šlo. Udělali se mi a nohou na patě berdcáky tak sháním nějakého dodavatele. Byl bych moc rád ... předem děkuju a nabídku prosím posílejte na můj mejl. Je to akutní a bolí to jak sviňa. Sračky z nemocnice nepomáhají a když, tak jen chvíli a pak se to vrátí do staré podoby. Fakus333ovi@seznam.cz

Old Post 17-07-2018 v 19:05 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 76

Zahradnický bazar, nabídka/poptávka:

P - Velice kvalitní konopné masti - mikael

Old Post 18-07-2018 v 00:18 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 77


Vařím podle redytha, opravdu jsem dodržel v troubě 5hod na teplotu 100C, jako medium jsem použil kokosový olej + sádlo. Mám toho tak 5 litrů. Teď nechávám odstát a ovíkendu zase další kolo vaření. Teď to odpočívá ve sklepě v cca 12 stupních, snad to není moc. Konzistence vypadá dobře.

Old Post 14-11-2018 v 10:21 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 78

Ještě jeden dotaz, má cenu přidávat do masti nějaký konzervant, aby měla větší trvanlivost?

Old Post 19-11-2018 v 11:01 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 79



Tak jsem hotov s výrobou masti. Vždy po týdnu jsem vařil 5 hod v troubě na 100C. Nechal jsem vychladit v ledničce a nyní jsem zkusil nechat přes den v pokojové teplotě. Mast je pěkně tuhá, akorát na povrchu se utvořila asi 1mm tekutá hladinka. Přemýšlím, zda nepřidat ještě nějaký esenciální olej jako vůni. Každému aroma vepřového sádla nevoní Co si o tom myslíte?

Old Post 26-11-2018 v 08:47 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 80

Tak jsem to ještě jednou nahřál a nastrouhal do toho včelí vosk a přidal láhvičku vonného oleje, konzistence je trochu lepší, míň tekutá za pokojové teploty a vůně je také příjemnější. Takhle už to asi nechám

Old Post 03-12-2018 v 10:29 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9418020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív