Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » První indoor a hned aoero?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Hydroponie První indoor a hned aoero? Příspěvek č. 1

Zdravím chci si pořídit pěstební box 1m2 a osadit ho chci http://www.growshop.cz/katalog/deta...-pro-18-rostlin
K tomu mi vzniká otázka bude tento systém "sprchovat" kořeny nebo bude vytvářet opravdu aerosol? Žádné cykly bych nevymýšlel nechal bych to neustále "sprchovat" četl jsem že je to lepší kvůli zasychání kořínků.Ve FAQ jsem se toho příliš o Aeru nedočetl proto se ptám lidí zkušených.Jestli jsem to dobře pochopil tak živný roztok by měl stačit http://www.growshop.cz/katalog/deta...---vyhodna-cena (je to první věc co mi přišla pod myš) svítit tomu chci 400W HPS (popř. 600W)
Proč jsem vybral tento systém? přijďe mi geniální a jednoduchý. Jelikož první kolo se o rostliny nebudu moci starat jak bych si představoval (jezdím pracovně do Německa na 14 dní) pojal bych to jako zkoušku zvládne tento systém fungovat bez zásahu 14dní? Pokud mi tento thread moderátoři nesmažou pokračoval bych v něm jako pěstebním seriálu.
Koukal jsem i na systémy amazon ale je mi podezřelé že amazon je skoro o polovinu levnější proto předpokládám že tam bude zakopaný pes.

Old Post 03-12-2012 v 19:45 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

jedná se o klasické low presure aero, žádný aerosol tam nebude, obyčejný sprcháč za hrozné peníze...
a zapomeň že můžeš jakýkoliv systém, který nemáš dobře vyzkoušený, nechat napospas 14 dní... nejenže musíš u aera průběžně hlídat hodnoty živáku, ale i taková blbost jako průběžné zvedání lampy při raketovém růstu aera se jen tak lehnce nedá automatizovata..
a když chceš napoprvé hydro, tak vyzkoušej DTW kokos, něco jako Atami Wilma systémy..

Old Post 03-12-2012 v 20:48 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 3

No prolez jsem ještě internet a koukám že vyrobit aero system nebude až tak složité tak se zatím pokusím něco vyrobit vlastními silami něco na cca 8 kytiček a vyzkouším třeba jak říkáš DTW kokos a pomalu se blíží čas kdy se budu moci starat o kytičky denně tak to rozjedu až potom.

Old Post 03-12-2012 v 21:15 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Pohodička Příspěvek č. 4

Jestli chces system co ti vydrzi 14 dni bez udrzby tak si udelej Bubbler,je to bezporuchove a zivnej roztok v obdobi rustu vydrzi 14 dni bez problemu.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 12-12-2012 v 06:52 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Newbie
Nový Člen

Karma uživatele Newbie - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

Ja si udelal pseudoaero za asi 2000,- se zasobnikem na 80 litru, ale 14 dni bych to opusteny rozhodne nenechaval

Old Post 25-12-2012 v 22:22 PM
Newbie je offline   Profil uživatele Newbie   Find more posts by Newbie   Foto galerie člena Newbie   Click here to Send Newbie a Private Message   Add Newbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6

Tak jsem se konečně rozhodl jakou konfiguraci zvolím
HOMEBOX XL, 120x120x200 cm, bílý
Výbojka Osram Plantastar HPS 600W - kombinované spektrum
600W GIB elektronický předřadník Lumatek
Adjust-a-Wings Medium s malým tepelným štítem
Ventilátor VK 125–365m3/h
Koncový filtr 240 m3/hod Home
Atami Wilma 9
Naplním to nejspíše kokosem od plagronu samozřejmě ph ec metr zde bych byl rád zda-li by jste mi poradili značku a první kolo bych v tom chtěl zkusit Blue Mistic ze semen hnojiky nejspíše JungleInDaBox.
Bohužel budu muset s koupí počkat měsíc kvůli financím pokud by jste měly nejaké rady tipy sem s nimi rád si je přečtu

Old Post 05-01-2013 v 02:20 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

-pachový filtr by měl mít stejnou kapacitu jako ventilátor, klidně i větší, jako rezervu
-dobrý poměr cena/výkon mají Essentials pH a EC metry, jestli máš víc financí tak třeba Bluelab metry
-na prví kolo si určitě kup kvalitní vzrostlé řezy z bazaru, podle modelu je necháš týden dva na růstu a můžeš přepínat, na semínka budeš svítit mnohem déle..

Old Post 05-01-2013 v 08:10 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 8

Ještě by mě zajímalo jestli bude fungovat regulátor otáček s termostatem něco jako http://www.growshop.cz/katalog/deta...sti-a-hystereze a zajímalo by mě jestli to bude fungovat na ten ventilátor VK

Old Post 06-01-2013 v 20:09 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 9

přesně takový mám, funguje mi na všech ventilátorech, VK, UFO, ulita.. a bohatě stačí ZEWLING2

Old Post 06-01-2013 v 20:31 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 10

Asi jsi myslel ZEWLING1 protože regulátor podtlaku? to bych musel zešílet a dát tam moc silný ventilátor.

Old Post 06-01-2013 v 23:39 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

jo Z1 bude taky dobrý.. a ještě si vyztuž stěny homeboxu, tím podtlakem se hodně vcucnou dovnitř a zabírají klidně i 10cm na každé straně..

Old Post 07-01-2013 v 07:35 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
userman
Nový Člen

Karma uživatele userman - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 12

Zdravím Majky-man bejt tebou mrknul bych ještě na Aerosystemy sem
http://www.hydrophonick.cz/katalog-...ystemy-191.html
Osobně mám s pěstováním v Aero jenom pozitivní zkušenosti a rychlost vyvoje rostlin v Aeru je nekonkurenční. Ten regulátor na odtah myslim že ti bude stačit uplně v pohodě tenhle za mnohem lepší peníze
http://www.hydrophonick.cz/detail-r...w-1317-148.html
A místo toho drahýho předřadníku od lumateku bych já osobně bral rači tenhle
http://www.hydrophonick.cz/detail-b...u-1288-128.html
Opět za lepší peníze a má i regulaci výkonu což je obrovská výhoda že si v růstu můžeš stáhnout na 300W a pak přidáváš podle potřeby a ušetříš za elektriku

Old Post 07-01-2013 v 14:43 PM
userman je offline   Profil uživatele userman   Find more posts by userman   Foto galerie člena userman   Click here to Send userman a Private Message   Add userman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 13

Nevím nejsem si jistý tím aerem s pěstováním nemám veliké zkušenosti pár venkovek každopádně nad tím ještě za uvažuju a nějak se m nezdá táta regulace aby mi to nenicilo ventilátor

Old Post 07-01-2013 v 15:45 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 14

ten zásuvkový regulátor mám taky, a vent se ani nespustí dokud to není v půlce té stupnice..

Old Post 07-01-2013 v 17:03 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
userman
Nový Člen

Karma uživatele userman - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 15

Já ten zásuvkovej regulátor právě mám taky a je pravda že zabírá až od půlky regulace ale tu službu a ten ůčel je uplně stejnej jako u toho drahýho. Ten drahej sem měl taky tak že můžu porovnat ten drahej má akorád ještě termostat ale ten sem vůbec nevyužil tak že tam byl k ničemu. A co se týče toho Aera že z toho máš strach tak hydro je prostě těžší a at si vezmes jakej koliv hydrosystém tak se to prostě budeš muset naučit. Wilma určitě není špatnej systém ale potřebuješ do toho substrát a to znamená jak bordel při sázení tak bordel při sklizni. Do Aerosystému můžeš použít Rockwolovou kostku
http://www.hydrophonick.cz/detail-g...ou-977-156.html
na uchycení kytky a pak už ti rostou jenom kořeny v prostoru systému kde práší voda. Po sklizni jenom uřízneš koreny vymacknes vodu z kostky vylejes vodu z nadrže do hajzlu a mas pytlicek sracek kterej bez problému vyhodíš do koše, nemáš žádný velký pytle substrátu na vyhození

Old Post 07-01-2013 v 18:31 PM
userman je offline   Profil uživatele userman   Find more posts by userman   Foto galerie člena userman   Click here to Send userman a Private Message   Add userman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 16

No a tomu předřadníku nejsem si jist kvalitou k elektronickému předřadníku mě dovedla jistá myšlenka 1) je kvalitnější a nepoškozuje lampu 2) lepší účinnost lamp ( víc svítí) a proto by mě zajímalo jaké s ním (B.A.L) máte zkušenosti nerad bych ušetřil teď 2 tisíce a potom zjistil že je na prd a kupoval novej

Old Post 08-01-2013 v 16:56 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0642430 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív