Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vychytávka : "Red-Eye Reduction"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
THeCed
Stálý Člen

Karma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 76  

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Zdravíčko.

Nikde ve fóru jsem neviděl zmínku o eliminování jednoho (jak-kdy významného) vedlejšího účinku - a to roztažení žilek v očích - což má za následek nám všem známý jev : červené oči. Samozřejmě snižování nitroočního tlaku je dobré jako prevence před zeleným zákalem, pokud se ale někdy dostanete do situace, kdy by někomu jinému (nebo vám) vadilo, že máte červené oči, můžete zkusit oční kapky --- Visine --- (účinná látka tetryzolini hydrochlorid). (doufám že tímto nedělám reklamu, v úmyslu to rozhodně nemám)
Funguje to naprosto spolehlivě a perfektně. Jedna dvě kapky a za 5 minutek máte bělmo bílé jak pozadí fóra groweru :-) . Stojí to kolem 80 Kč, maj to snad v každé lékárně a vydrží to dlouho.
Jednoduše to zúží cévky v oku a je to... Účinek trvá dost dlouho, je to normálně určeno pro přecitlivělost očí, alergie apod., takže žádný svinstva, prostě úplně fklidu.
Nepoužíval bych to pořád, naco taky, ale někdy se to docela hodí...


[Edited by THeCed on 18-05-2001 at 01:11 AM]

Kvalita je někdy více - třebas - celý balkon v energitce.

Old Post 17-05-2001 v 23:45 PM
THeCed je offline   Profil uživatele THeCed   Find more posts by THeCed   Foto galerie člena THeCed   Click here to Send THeCed a Private Message   Add THeCed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Palec nahoru Visine Příspěvek č. 2

Muzu jenom potvrdit tato slova , ale nic se nema prehanet . A ne vzdy je to po ruce

Old Post 18-05-2001 v 13:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojta23
Nový Člen

Karma uživatele vojta23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 4 

visine Příspěvek č. 3

Sranda byla,kdyz je u me matka asi tak pred 4lety objevila...Jednou mi dosly tak blbe,ze mi to vyslo akorat na jedno oko,ten pohled opravdu stoji za to.

vojta

Old Post 19-05-2001 v 12:33 PM
vojta23 je offline   Profil uživatele vojta23   Find more posts by vojta23   Foto galerie člena vojta23   Click here to Send vojta23 a Private Message   Add vojta23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karbos
Nový Člen

Karma uživatele Karbos - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Jo, fakt jsou dobrý, jsem bez nich jak bez... ) ale obávám se aby se nevytvářela nějaká závislost. ))

Old Post 19-05-2001 v 13:42 PM
Karbos je offline   Profil uživatele Karbos   Find more posts by Karbos   Foto galerie člena Karbos   Click here to Send Karbos a Private Message   Add Karbos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karbos
Nový Člen

Karma uživatele Karbos - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 5

ty zívající příšerky se závorkama měli být smajlíci. chmm...

Old Post 19-05-2001 v 13:45 PM
Karbos je offline   Profil uživatele Karbos   Find more posts by Karbos   Foto galerie člena Karbos   Click here to Send Karbos a Private Message   Add Karbos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukashiva
Nový Člen

Karma uživatele Lukashiva - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Palec dolů Příspěvek č. 6

Tak to me po Visine zrudnout voci jeste veec... tak nevim.. ;]]

--======--
smoke with respect!
=========

Old Post 23-05-2001 v 10:12 AM
Lukashiva je offline   Profil uživatele Lukashiva   Find more posts by Lukashiva   Foto galerie člena Lukashiva   Click here to Send Lukashiva a Private Message   Add Lukashiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Palec dolů Příspěvek č. 7

Jo, je to dobré, ale jenom občas. Když to kapeš často, tak se Ti potom bude zdát, že se bez toho nerozkoukáš.
Rozjede Ti to docela dobře oči, parádně se Ti hýbou, ale
nesmíš si na to příliš zvykat. Znám pár případů, které se
bez toho skoro neobejdou. Nekecám. Bacha na to.

Old Post 23-05-2001 v 16:18 PM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 8

No na mě visin zabírá,ještě mám nějaké antialergické kapky,ty se mi zdají ještě lepší,musím se podívati jak se jmenují,mě totiž po visinu hrozně pálí oči

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 23-05-2001 v 16:50 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 9


Dobry tip - sic jde spis o zbytecnost, tak to cenim. Mas u me karmu...

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 23-05-2001 v 18:07 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THeCed
Stálý Člen

Karma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 76  

Upozornění Fakt jen dyž je potřeba Příspěvek č. 10

Díky všem za reakce,
samozřejmě že to není dobré používat často, já sám jsem si párkrát ráno všimnul (potom co sem si večer/v noci nakapal visinky) že mám červený oči (zajímavý jev). Ta rozmlženost se u mě neprojevila, asi tím že sem to nikdy nepřeháněl, sem tam 1 maximálně 2 kapky a šmitec. Teď už sem je neměl asi 3 měsíce a vůbec ničemu to nevadí.
Ve společnosti dobrých pohodových lidí to nemá smysl.

Kvalita je někdy více - třebas - celý balkon v energitce.

Old Post 24-05-2001 v 22:41 PM
THeCed je offline   Profil uživatele THeCed   Find more posts by THeCed   Foto galerie člena THeCed   Click here to Send THeCed a Private Message   Add THeCed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karbos
Nový Člen

Karma uživatele Karbos - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 11

No když ono nejde až zase tolik o to, jestli máš nebo nemáš červený oči, ale spíš o to že mít je červený je dost nepříjemný. Fakt že vydržet se to bez nich dá taky, ale pro lidi z citlivýma očima (viz. já) nic moc. Pak se občas stane že mi to i dost kazí náladu a to za to fakt nestojí. Tý "závislosti" se fakt nebojim. Možná nějaká je. Fyzická však těžko.

Old Post 25-05-2001 v 09:07 AM
Karbos je offline   Profil uživatele Karbos   Find more posts by Karbos   Foto galerie člena Karbos   Click here to Send Karbos a Private Message   Add Karbos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 12

Já Visine používám pokaždé, když jdu do netolerantní společnosti. Strašně se mi uleví, když vím, že nikdo nic nepozná. 2 kapky do oka. Účinek trvá až 6 hodin. Já kapu po hulení, kamarádka před a funguje to taky.
V době, kdy jsem na hulení ujížděl (6 týdnů non-stop, první prd hned ráno před snídaní, poslední večer před spaním) jsem bral Visine taky. Po každém zahulení. Žádný návyk, nebo podrážděné oči se nekonaly.

Old Post 29-05-2001 v 18:26 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suussaa
Nový Člen

Karma uživatele Suussaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Jo,Visine je osvědčenej tip.Někdy fakt valím bulvy když na sebe kouknu:-)).Nejlepší je jointová přestřelka proložená několikahodinovou brutální pařbou(teď třeba Black and White).

Suussaa

Old Post 29-05-2001 v 22:21 PM
Suussaa je offline   Profil uživatele Suussaa   Find more posts by Suussaa   Foto galerie člena Suussaa   Click here to Send Suussaa a Private Message   Add Suussaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

víčka Příspěvek č. 14

Kdyby to tak pomáhalo na malý oči, nebo spíš nafouklá víčka. Ale to snad poznaj jen ti zasvěcení.

Old Post 31-05-2001 v 13:57 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
komar
Nový Člen

Karma uživatele komar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 15

nechte voči jak sou dyť už si na to všichni z tvýho vokolí stejně tak zvikli že jim to příde normál

< koma*r >

Old Post 08-06-2001 v 08:40 AM
komar je offline   Profil uživatele komar   Find more posts by komar   Foto galerie člena komar   Click here to Send komar a Private Message   Add komar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 16

Tak jsem se kouk kapky který se mi zdají lepší,než visine se jmenují alergocom,ale bohužel jsou k dostání jen na předpis.Nepálí mě po nich oči,i ůčinek se zdá být delší

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 08-06-2001 v 17:28 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6806840 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív