Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » lístky žloutnou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

lístky žloutnou Příspěvek č. 1

Ahoj kluci, mám takový menší problém. Model-white pearl, druhý týden v květu, některé lístky žloutnou a posléze zeschnou. Svítím 250w sodík. Teplotta přes den 28C, hnojivo kristalon, technika scrog. Skusím sehnat foták a nafotit to.

Old Post 01-05-2003 v 09:21 AM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

typnul bych to na moc hnojiva. Zkus proplachnout hlinu a nehnojit. Presne to se mi stalo, zacali zloutnou a uschly. Prestal jsem hnojit, vyplachnul vodu a jsou v pohode.

Old Post 01-05-2003 v 09:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 3

souhlasim taky bych rek ze to mas prehnojene

vriter@cz

Old Post 01-05-2003 v 19:28 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 4

Bez fotky samozrejme tezko rict, ale pokud ti listy zloutnou od spodu rostilny a vrsek kytky je normalne zelenej, tak to je v kvetu celkem normalni. I kdyz druhy tyden qetu je docela brzo. Da se tomu predejit prihnojenim dusikem.

Pokud ti osychaji okraje listku hlavne na listech co jsou blizko lampe, tak je to asi to prehnojeni.

Doporucuju se kouknout do zakladnich pestitelskejch informaci na thready 'Vzhledove zmeny na kytkach 1-3'.

chobot

Old Post 03-05-2003 v 14:36 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigHead
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

čauves mam ten samí problém jen svítim 50W sodíkem už kvete mám v záloze uva lampu jak jí mám používat???

Old Post 05-05-2003 v 18:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 6

Dikes za radu, trošku jsem to přehnojil.

Old Post 20-05-2003 v 18:55 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 7

BigHead, 50W sodík IMHO neexistuje, najmenší je 75...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 21-05-2003 v 08:42 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0369900 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív