Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Rajčata a jahody v boxu 60x60x160 prosím o pár rad a zkušeností
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Rajčata a jahody v boxu 60x60x160 prosím o pár rad a zkušeností Příspěvek č. 1

Čau groweři.
Můžu vás poprosit, kdo má zkušenost s pěstováním rajčat, nebo jahod v boxu, abyste mi trochu pomohli při rozhodování, jestli má vůbec smysl na tak malém prostoru tyto pochutiny pěstovat a co vše to obnáší?

Bohužel zatím si nemůžu dovolit mít větší box, než 60x60x160 (časem bude místo na 100x60x160.

Představu mám takovou, že bych pořídil Atami Wilmu S a pustil se do pěstu (nebo mám začít hlínou, nasbírat nějaké zkušenosti a pak přejít na Atami?)

Světlo plánuji LUMATEK ATTIS 200W (půjčené od známého)
Odtah jsem vybral TT RAM SILENT 165/200m3

Jestli bude třeba pachový filtr, tak mám v hledáčku Can-Lite 300

Jeden ofuk bude stačit?

Přítah bude pasivní z místnosti, kde bude box a kde bude stále otevřené okno.

Vše bych chtěl pěstovat od semínka.
Děkuji za případné rady a názory a kritiku.

Ahoj RCUI

P.S.: Díval jsem se po odrůdách Aztek, Venus, Vilma a Bajaja (Rajčata)
A u jahod si nejsem vůbec jistý, ale asi nějaké stáleplodící.

Nevím, jestli jsem téma zařadil správně, kdyžtak prosím o zařazení kam patří

Old Post 21-07-2020 v 18:36 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Já jsem to testoval přez zimu. Box 80x80 a výška 180 cm.
Dal jsem na zkoušku 1 rajče tyčové bejbino. Svítil jsem jen 4x 22w usporkama. A za mě dobrý. Po 80 dnech jsem měl první červená rajčata a chuťově byly super. Akorát jsem zvolil špatnou odrůdu. Do boxu jedině nějaké keříčkové a s malými plody. Jo a měl jsem to v 11 l květináči v obyčejné hlíně a přihnojoval jsem to tekutým slepicincem.

Old Post 22-07-2020 v 10:10 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 3

O.K. Díky za info.
Květináče jsem zapomněl zmínit. Mám v plánu 4x 11l.
Nakonec nejdříve pojedu hlínu a pak, až vše vychytám, tak se pustím do Atami (nebo zjistím, že hlína mi vyhovuje a nebudu měnit).

Keříčková rajčata jsem vybral právě proto, aby mi nepřerostla. Už se těším, až se v zimě zakousnu a ucítim chuť rajčete.

Pěstuju i bylinky na parapetu, takž nějaký slepičinec mám.

Ještě se zeptám, svítil jsi celou dobu 18/6 , nebo jsi přepl na květ a jel pak 12/12?

Old Post 22-07-2020 v 17:19 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 4

Čau. Držím ti veľmi palce.... Už si niečo pestoval vo vnútri? konopu napr? či ideš rovno toto? Jahody som chcel jeden čas ísť. Aj paradajky sú super. Chcel som baklažány.

Paradajky a mnoho zeleniny je vlastne automat. Je mu jedno aka perioda svetla. A po určitom počte dní sa prepne sam a začne robiť plody. Jahoda musí byť pecka mať doma...hm...

Aj keĎ trocha špekulujem s tou periodou či automatickým prechodom, kedže nič som o tom nečítal, ani som o tom s nikým nikdy nekecal. Vonku som kadečo vypestil.... a nezdá sa mi, že by trebars paradajke extra vadilo 12/12 perioda..... chod do toho a daj reporty prosím

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 10-08-2020 v 21:05 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 5

Čau Shiva
Děkuju za podporu Indoor jsem nikdy nic nepěstoval a rád bych si prostě v zimě udělal radost
Já jsem se díval různě po internetu a moc jsem toho o pěstování rajčat a jahod indoor nenašel. Nebo neumím hledat..Konopí jsem pěstoval cca před 10-15 lety, ale jen outdoor..
Teď už celkem dlouho koukám na to, jak tady všichni pěstujete konopí a budu se snažit nějaké info přenést na můj pěst.
Určitě zkusím periodu 12/12.
Zatím sháním vše potřebné (hlavně info).
Dám tomu ještě nějaký čas, ale určitě s pěstem začnu a reporty určitě budou

Old Post 11-08-2020 v 16:19 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 6

Zdar zdar. Tak super. Jasne študuj, čítaj..... a poprípade už keď budeš mať základnú predstavu čo a ako, tak daj vedieť, že trebars v akom rozmere to chceš mať a podľa toho vlastne poriešiť ďalšie veci ako svetlo, vzduchotechniku a tak. Určite aj vertikálne pestovanie má niečo do seba a práve na tieto veci by to mohlo byť efektívné. Popínavé jahody by v tom mohli dobre ísť. Vertikál je, že svetlo svieti zvislo nadol, ako klasická žiarovka na dedine v 50-tych rokoch haha...keď začínala elektrifikácia, alebo teda keď začínala.... a rastliny máš vlastne hlavne po obvodových stenách.... ale to je už také náročnejšie by som povedal ten vertikál.... ale všetko sa dá.....

-prepáč, ty to v úvode aj spomínaš... rozmery ......hehe

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 11-08-2020 v 16:29 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 7

....začal by som hlinou.....hydro, keramzity, kvapkové závlahy zbytočná komplikace po technickej stránke, kedže ciel je vypestovať produkty. A keď to v hline pôjde a budeš vidieť a chápať jednotlivé fázy vývoja rastlín, či ich určité reagovanie na tvoje úkony, tak prejsť na iný druh pestu........
Hlina je super. Sama si reguluje mechanizmy v nej. Žije tam množstvo bytosti, ktoré sa na tom podielaju a teda je to Easy. Samo aj v hline sa dajú veci "posrať", ale je to také prirodzené ten kontakt a práca s ňou.

A to svetlo je čo za druh? Odťah by mal byť ok. Je dobré aj s reguláciou. Aj keď len triakovou. Otočným kolieskom si nastavíš silu odťahu ventilátora. Jeden ofuk stačí. Možno bude treba dva neskôr, keď vegetácia naberie na obrátkach.... nech to tam neplesnivie....ale malo by to byť oka s jedným.
Pachový filtel podľa mňa netreba......jahody sú legálné.... Skôr ide o to, kam bude odchádzať vzduch z boxu. Ak do miestnosti, tak by to asi seklo nech je..... ale tam to treba dobre nadimenzovať k sile odťahu

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 11-08-2020 v 16:43 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 8

Hlínu pojedu určitě (třeba u ní i zůstanu ) Vertikal neplánuju, zatím se chci učit pak až teprve zkoušet nějaké jiné způsoby (jestli vůbec )

Světlo je LED Lumatek ATTIS 200 https://www.hotchilli.cz/lumatek-3/lumatek-attis-200w/ (není to reklama, jen jsem zkopíroval jeden z prvních odkazů)

Přívod (pasivní) i odvod vzduch bude bohužel v pokoji, kde bude stále otevřené okno, buď větračka, nebo dokořán, dle venkovní teploty. Rouru odtahu plánuji nasměrovat na horní část okna, když teplý vzduch stoupá nahoru.
Tím pádem zmiňovaný pacháč Can Lite 300 bude výhodou, jestli jsem Tě dobře pochopil

Ještě mě napadlo, jestli nemám pořídit více menších květináču, než "jen" 4x11L?

Jestli se poštěstí a budu spokojený, tak bych si pak nechal postavit skříň 160x60x100 (v h š ), ale to je jen "Co by kdyby"...zatím se soustředím na 160x60x60

Jen teda u jahod netuším, co za odrůdu.. musim ještě o tom něco přečíst.

Old Post 11-08-2020 v 19:42 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Jahody paradajky etc. Příspěvek č. 9

jj....pacháč daj........... urobí to svoju robotu

Určite aj iné objemy ako 4x11l. Ja osobne by som išiel o dosť menšie kvetníky či nejaké hranty a aj s tými jahodami, kľudne by som vzal viac odrôd, vysadil a odpestil. Uvidíš ako to bude prosperovať, reagovať a podľa toho sa zariadiš. Obmeníš v určitu chvílu za novú sadu sadeníc..... nejaké to skúšanie tam určo bude. A vezme to nejaký čas. Ale keď sa urobí dobrá predpríprava, úroda tam určitá musí byť... Indoor je super. Stále jasno. Dobrá klíma.... všetko majú....haha

Pozriem ešte to svetlo z odkazu.

Oka. Ta tak.......... Ahoj zatial.

Edit: tak svetlo vypadá luxusne teda. Lumatek je good. Používam elektronický predradník od nich. Led svetlá neriešim, ale vyzerá to na parádu...

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 11-08-2020 v 20:11 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 10

Já na ty rajčata svítil jen zářivkou 2x36 wattů a svítil jsem 16/8.

Old Post 13-08-2020 v 14:16 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Re: Jahody paradajky etc. Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od shivasambhu
jj....pacháč daj........... urobí to svoju robotu

Určite aj iné objemy ako 4x11l. Ja osobne by som išiel o dosť menšie kvetníky či nejaké hranty a aj s tými jahodami, kľudne by som vzal viac odrôd, vysadil a odpestil. Uvidíš ako to bude prosperovať, reagovať a podľa toho sa zariadiš. Obmeníš v určitu chvílu za novú sadu sadeníc..... nejaké to skúšanie tam určo bude. A vezme to nejaký čas. Ale keď sa urobí dobrá predpríprava, úroda tam určitá musí byť... Indoor je super. Stále jasno. Dobrá klíma.... všetko majú....haha

Pozriem ešte to svetlo z odkazu.

Oka. Ta tak.......... Ahoj zatial.

Edit: tak svetlo vypadá luxusne teda. Lumatek je good. Používam elektronický predradník od nich. Led svetlá neriešim, ale vyzerá to na parádu...


O.K. Shiva, dám na Tvojí radu. Mám doma volných asi šest 3L květináčů, tak ještě tři pořídím a zkusim to s nimi.

3 odrůdy rajčat, 3 odrůdy jahod a 3 květináče nechám na bylinky. (Dost používám majoránku, petrželku a pažitku) Jen nevím, jestli společné podmínky budou všem vyhovovat.

Uvidím, jak to světlo bude fungovat, kdyžtak bych ho i koupil. Zatím ho budu mít půjčené.

"Stále jasno a dobrá klima" trefně napsané

Díky za K

Old Post 14-08-2020 v 20:36 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Pavel.k77
Já na ty rajčata svítil jen zářivkou 2x36 wattů a svítil jsem 16/8.


Mluvíš o tom Bejbinu, co máš i v galerii, nebo máš na mysli i jiná?

Teď jsem se díval a v galerii "Moje rajčata" máš jinou watáž, neměl bys i prosím fotku o tom na co teď reaguju?
Abych měl nějakou představu

Old Post 14-08-2020 v 20:42 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od RCUI


Mluvíš o tom Bejbinu, co máš i v galerii, nebo máš na mysli i jiná?

Teď jsem se díval a v galerii "Moje rajčata" máš jinou watáž, neměl bys i prosím fotku o tom na co teď reaguju?
Abych měl nějakou představu


Ze začátku jsem svítil usporkama,potom jsem tam dal trubice se stejným označením. Musel jsem to rajče dát vodorovně, protože rostlo hodně do výšky. Plody uzrály a byly chuťově výborné,ne jako z obchodu v zimě bez chuti. Snad to takto stačí.

Old Post 15-08-2020 v 06:57 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Palec nahoru Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Pavel.k77


Ze začátku jsem svítil usporkama,potom jsem tam dal trubice se stejným označením. Musel jsem to rajče dát vodorovně, protože rostlo hodně do výšky. Plody uzrály a byly chuťově výborné,ne jako z obchodu v zimě bez chuti. Snad to takto stačí.


Jasně, takto to stačí, děkuju.

Old Post 15-08-2020 v 19:25 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 15

Má cenu kupovat nějaký dražší substrát, nebo stačí nějaký zahradnický?
Cenově je mezi nimi celkem rozdíl, proto se ptám.
Tak jestli stačí zahradnický, nebo např. Growmix od Plagronu.

Pomalu už se začínám rozhoupávat a nejspíš příští měsíc po výplatě vše nakoupím. Musím trochu pošetřit..

Old Post 15-08-2020 v 19:32 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 16

Čau. Vynikajúce substráty sú aj tie mimo sietí growshopov... Akurát treba vziať ten správny haha, kedže samozrejme je dosť aušusových substrátov.

TAkže mojich zopár tipov:

1., Forestina záhradný substrát, to je ich taký kvázi profesionálny substrát. firma Hoštice. Na obale su paradajky a po bokoch je také modré pozadie. Posledný rok dva kupujem iba tento na In. Dobrá cena, aj keď išlo to hore....ako všetko takmer....
( jemná, nadýchaná substancia, čistý). Zatial spokojnosť s výsledkami.....

2., Klasmann TS3 standard 200l balenie. Zahraničný profesionálny substrát, a samotný substrát je zo známych Litovských rašelinísk. Veľká spokojnosť. Ale v jednu chvílu to prestali voziť kuriermi. Mrkni u Vás. Možno sa k tomu vcelku jednoducho dostaneš. Je to taká velká bielo modra kocka. Obal a tvar myslím.... fakt pecka... a super cena bola a aj je. Tuším sa to stále drží okolo 15e za 200litrov.

3., teraz to tu niekto mal vo vlakne Out sekcia. Substrát na bylinky. Nemal som to, ale vyzerá to na seriozny výrobok.

TAk snáď som trocha helpol...... Cauko

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 15-08-2020 v 19:44 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0449830 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív