Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » PACLOBUTRAZOL - karcinogen ve stimulátorech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování

Paclobutrazol:
This poll is closed.
neexistuje - je to konspirace, mě to nezajímá 0 0%
je hnus - karcinogeny v hulení, to ne 5 83.33%
je fklidu, bez něj ani ránu, i ve špeku po ránu 1 16.67%
neznám co mi po tom 0 0%
Total: 6 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Palec dolů PACLOBUTRAZOL - karcinogen ve stimulátorech Příspěvek č. 1

Hezký den,

chtěl bych vás informovat o věci jménem PACLOBUTRAZOL - http://www.kingtaichem.com/images/pro/87.gif chemikům a znalým odkaz poslouží.

No jde o to, že je to karcinogen a proto jej nedoporučuji ke kultivaci rostlin určených pro konzumaci (jakékoliv).

Jeho účinkem dochází k zastavení růstu a dřívějšímu nasazení květů, viz. http://www.flowerbulbs.cornell.edu/...ages/finola.jpg Vysvětlivky k odkazu: 1. Kontrolní,2. 1mg paclobutrazolu/květník a 3. 2mg paclobutrazolu/květník za 16 chladných týdnů.

O nic by tak nějak nešlo. Potkal jsem na CF2012 u AN chlapíka jak rozdává letáček o této problematice, zřejmě US problém říkám si. Ale po zjištění, že FlowerDragon (FD) od GrowEnvy, Gravity od Emerald Triangle, PhospoLoad od Dutch Master a BudLoad od GeneralHydroponics jej obsahuje mě to dost překvapilo. Osobně nevlastním ani jeden z uvedených. Nad FD jsem uvažoval, o ostatních nevím, že by na českém trhu byly k dostání.

Pokud někdo z Vás vlastní tyto přípravky, zvažte jejich další užití ve Vaší zahrádce.

O FD je známo, že má účinky typu: zastavení růstu a dřívější nasazení květů. Ovšem proč v době EKO zemědělství a já nevím jakého čeho všeho BIO, pouští na trh pro konzumenty karcinogenní chemku, která je v US povolená pouze pro okrasné rostliny a ne pro rostliny ke konzumaci?

Zavání to velmi ZISKUCHTIVOSTÍ. Doufám, že se mýlím a také, že to nikoho nedojebe. Kdo by stál o rakovinu, či zničená játra. GH v mých očích trochu pokleslo, neříkám, že to nemůžou vyrábět, ale mají VELKÝM upozornit. Stejně tak všichni ostatní, včetně prodejců pokud o tom věděli.


Je mi jasné,že to není zrovna novinka, ovšem info se vždy hodí...

Klidně přihoďte nějaké zkušenosti.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Naposledy upravil smoke85 13-11-2012 v 10:25 AM

Old Post 13-11-2012 v 08:08 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 2

To mas z letacku na cannafestu?;-)

Old Post 13-11-2012 v 10:41 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charon
Nový Člen

Karma uživatele Charon - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

A jak si zjistil, které produkty a od jakých firem PACB obsahují ?

Old Post 13-11-2012 v 14:19 PM
Charon je offline   Profil uživatele Charon   Find more posts by Charon   Foto galerie člena Charon   Click here to Send Charon a Private Message   Add Charon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 4

Bylo to napsaný v tom letáčku..... (ty konkrétní přípravky)

Nic méně Flower Dragon se snad už nesmí v USA ani vyrábět Řikal mi to jeden chlapík v growshopu...........

Každopádně to , že ziskuchtivci míchaj at už do jídla , hnojek , kosmetiky a nwm čeho všeho ještě.... Kdejaký svinstvo se ví už dlouho , tak by mě nepřekvapilo ani kdyby přidávali za účelem zisku karcinogení sračky do hnojek.....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 13-11-2012 v 16:37 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Zdraví Příspěvek č. 5

Díky, že jsi odpověděl za mě tuffgong1.

No, ono by asi nevadilo,že se to vyrábí, jen se to nesmí aplikovat do potravního řetězce, což víceméně obstarají např. včely s pylem i na oněch okrasných rostlinách, že.

Takže dle mého názoru je dobré, pokud se to již nevyrábí. Vždy je více cest k úspěchu. Jinak by to měl být i fungicid, co jsem tak letmo zjistil. A to by mohl být prapůvod vzniku této látky.

Šlo mi o to informovat. Já to do té doby nevěděl a sralo by mě, že hulím karcinogenní zelí, pokud bych používal tyto přípravky.

Si to představte nádorovité palice - no hnus, teda jako. A byť je to známá věc, tak výrobci a prodejci to kolikrát schválně, či nevědomě zatají a je na nás kupujících, aby jsme měli jasno.

Všeobecně bych řekl a předpokládám, že většina bude souhlasit: Je na každé lidské bytosti, rozhodovat si o svém bytí, či nebytí a samozřejmě i o všem ostatním. Ne na ostatních. Ostatní se mě snaží ovlivnit k obrazu svému a ten se povětšinou neshoduje s tím mým.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 13-11-2012 v 20:55 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6102090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív