Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Rakousko [TRESTY]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Rakousko [TRESTY] Příspěvek č. 1

Ahoj,nikde jsem to zde na forku nenašel tak teda píšu topic... Chtěl bych se zeptat jaké jsou v rakousku tresty za držení marihuany...


Dík moc :-)

Old Post 06-12-2012 v 18:51 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

http://konoptikum.eu/articles/2008/...inalizovano.php

Old Post 06-12-2012 v 18:55 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3

Zdar

V létě jsem jel z Německa do Rakouska vlakem . Hned za hranicema nám prohledali bágly a našli mi 1g . Ten policajt se furt smál a řikal: "marihuana ok" . Celkově z toho vyplynulu že on by to neřešil , ale že prej v Německu z kterého jedu je trestné už jen držení 1g takže to semnou sepsali.( to že sjem to v Německu měl bylo nepopiratelné jelikož vlak nikde od přejetí hranic nezastavil) To že to mám v Rakousku nehrotil. A furt opakoval (asi když viděl muj schízáckej ksicht) "marihuana ok" (já jsme měl staršně nasráno , že končim a ejdu domu , protože to byl první den výletu s kámošem vlakama po Evropě , měli sme koupený lístky za 7 000 a všechno naplánovaný )

Ale nakonec sme to sepsali a ještě sem ho ukecal at mi neposílá nic domu , že mu z Prahy pošlu adresu kam mi má posílat případnou korespondenci (nechtěl jsem aby mi domu něco přišlo od Rakouskejch fízlů když bydlim s rodičema). Poslal sjem mu kamarádovu adresu a asi po měsíci od odeslání přišel dopis a v něm bylo že jsem se provinil držením jednoho g marihuany ale s přihlédnutím k tomu že to bylo poprvé tak to enchja být , ale že řpíště to už budou hrotit. Jinak tohle mi přišlo z německa tak to fakt předali němcům Jo a ještě v tom vlaku mi řikal že budu mít v německu záznam a prej pro mě bude velice obtížné získat v Německu řidičské oprávnění na nákaldní vozidla což zničilo můj sen Německého truckera

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 06-12-2012 v 21:48 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Zdar

V létě jsem jel z Německa do Rakouska vlakem . Hned za hranicema nám prohledali bágly a našli mi 1g . Ten policajt se furt smál a řikal: "marihuana ok" . Celkově z toho vyplynulu že on by to neřešil , ale že prej v Německu z kterého jedu je trestné už jen držení 1g takže to semnou sepsali.( to že sjem to v Německu měl bylo nepopiratelné jelikož vlak nikde od přejetí hranic nezastavil) To že to mám v Rakousku nehrotil. A furt opakoval (asi když viděl muj schízáckej ksicht) "marihuana ok" (já jsme měl staršně nasráno , že končim a ejdu domu , protože to byl první den výletu s kámošem vlakama po Evropě , měli sme koupený lístky za 7 000 a všechno naplánovaný )

Ale nakonec sme to sepsali a ještě sem ho ukecal at mi neposílá nic domu , že mu z Prahy pošlu adresu kam mi má posílat případnou korespondenci (nechtěl jsem aby mi domu něco přišlo od Rakouskejch fízlů když bydlim s rodičema). Poslal sjem mu kamarádovu adresu a asi po měsíci od odeslání přišel dopis a v něm bylo že jsem se provinil držením jednoho g marihuany ale s přihlédnutím k tomu že to bylo poprvé tak to enchja být , ale že řpíště to už budou hrotit. Jinak tohle mi přišlo z německa tak to fakt předali němcům Jo a ještě v tom vlaku mi řikal že budu mít v německu záznam a prej pro mě bude velice obtížné získat v Německu řidičské oprávnění na nákaldní vozidla což zničilo můj sen Německého truckera


Tak každej chce bejt německej trucker ! ... No vidiš, 1g ti zničilo tvé sny ! Never more !

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 07-12-2012 v 01:50 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 5

To jsi mel stesti, ze byli tak tolerantni. Kamik dostal v Nemecku za cigara (mel v aute asi dva kartony) status "nezadouci"...
Je fakt, ze uz je to par let - to jeste stali na care celnici a pousteli na pasy. Ale delali mu pak pravidelne prohlidky bagaze i na rakouskych hranicich, takze si to asi nejak "povedeli".

Old Post 07-12-2012 v 19:17 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 6

Já myslim , že kdyby mě čapli přímo Němci , tak bych skončil na prohlídce tělních dutin, ale tohle podle mě měli dost v řešení i ti rakušáci .... každopádně je pravda že to mohlo dopadnout mnohem hůř :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 08-12-2012 v 15:08 PM

Old Post 07-12-2012 v 19:54 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7350300 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív