Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 8 strains under 250-440W 5th indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Nápad 8 strains under 250-440W 5th indoor Příspěvek č. 1

Všem zdarec
Strains
1xAK-47(femka Serrious seeds) 11l květník
1xS.A.G.E.(femka T.H. seeds) 11l květník
1xLaughing Buddha(femka Barney´s farm) 11l květník
1xEarly Widow(femka Advanced seeds) 11l květník
1xWhite Widow(femka Pyramid seeds) 11l květník
2xSuper Skunk(femka Sensi seeds) 11l květník
1xPapas´s Candy(femka Eva female seeds) 6,5l květník
3xBotafumeiros(vlastní klony z fem.kytky) 6,5l květník
Box
Homebox Lightbox 1,2x1,2x2
Stínidlo
Adjust a Wing medium Miro9 bez tepelnýho štítu
Světlo
Philips Son-T Pia Green Power 400W
Předřadník
digitální Lumatec Superlumens 400W s regulací(250-275-400-440W)
Ventilace
Ofuk 2xklipsňák 20cm
Odtah VKO100, dle potřeby TT125
Medium
lisovaný kokos U-Grow s trichodermou
Hnojiva
Plagron- Alga grow, Alga bloom, Phytamin, Green sensation
Advanced Hydroponics - Enzymes+, Final Solution
Ph
5,8-6,2
EC
neměřím
Info
Holky 35den na růstu pod 250W, kromě Botafumeiros všechny jednou zastřihlé. Všechny zformované kolínky a ohýbáním a vypodložené tak, aby byly vrcholky všech rostlin v jedné rovině. Papas´s Candy má již od semínka poměrně světle zelenou barvu - přihnojení nepomáhá, tak zřejmě genetické a Laughing Buddha má od semínka bíle tečky na všech listech, což přisuzuji taky nějaké genetické vadě. Ostatní kytky jsou čisté.

Naposledy upravil panewfs 15-11-2012 v 18:58 PM

Old Post 30-10-2012 v 00:10 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 2

Poslední den 18/6
Zdar, nějaký fotky budou až příští týden, čekám na foťák. Jinak kyti jsou v pohodě, během celého růstu jsem nepoužil ani větrák ani zvlhčovačku. Vlhkost dosahovala na měřáku i 100%, takže takovej malej 1,44m2 prales.. Box je v garáži a kvůli nočnímu proudu svítím v noci. Teplota přes den je 26°C a vlhkost i již zmiňovaných 100%. Dnes nahodím odtah a ofuk..

Naposledy upravil panewfs 15-11-2012 v 18:33 PM

Old Post 01-11-2012 v 15:16 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 3




5.den 12/12
Tak konečně můžu fotit, tak pár na začátek. Bohužel růstovou fázi jsem díky poškozenému fotoaparátu nezaznamenal. Je jich tam 11 a je to moc. 1,44m2 se krásně zaplnilo. Jak vidíte, tak ta zežloutlá je Papa´s Candy. Přihnojení nezabírá, tak přemýšlím jestli ji nevyhodit ven. Myslím, že výnos by to v žádném případě neovlivnilo.
Zleva nahoře: AK-47, S.A.G.E, Laughing Buddha
Zleva uprostřed: Botafumeiros3, Super Skunk, Papa´s Candy, Super Skunk
Zleva dole: White Widow, Early Widow, Botafumeiros1,2

Naposledy upravil panewfs 15-11-2012 v 18:34 PM

Old Post 06-11-2012 v 21:50 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 4

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo "DOBROU" zkušenost s nějakou el. odvlhčovačkou? Nedaří se mi dole v garáži snížit vlhkost a tu tabletovou řešit nechci. Mám na mysli něco takovýho
http://www.tipa.eu/cz/odvlhcovac-vz...h-15m2/d-86668/
Díky za reakci..

Old Post 12-11-2012 v 14:09 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ama
Nový Člen

Karma uživatele ama - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 5

Zdrávím nám Odvlhčovač vzduchu HAUSER DH-400. a spokojenost. ČAU AMA , http://www.helkon.cz/detail/domaci-...ser-dh-400.html

Old Post 12-11-2012 v 15:20 PM
ama je offline   Profil uživatele ama   Find more posts by ama   Foto galerie člena ama   Click here to Send ama a Private Message   Add ama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 6

zdárec , ama...prosím tě a jak hodně to je hlučný? díky
panewfs pak smáznu

Old Post 13-11-2012 v 12:39 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 7

Zdravas mariánka, co jsem se na stránkách dočetl, tak hlučnost udávají 40dB. Zhruba jak větrák, líbí se mi ta 2l nádoba na vodu, ale spotřeba 73W už se mi tolik nelíbí, ale potřebuju vlhkost rapidně srazit, v růstu bylo fajn mít v boxu až 100%, ale teď už je to pěkně na prda, tudíž jí mám už objednanou a doufám, že to bude dobře fungovat.

Old Post 13-11-2012 v 14:00 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Cau ja mam tenhle http://odvlhcovace-vzduchu.heureka.cz/fagor-dh-10/ a spokojenost pomerne velika, ale malinko se obavam, ze ti ta odvlhcovacka nebude stacit, u ty my pisou max 10l/24h, ale realita je trosku jina, spis tak 5-6l/24h, ale tak uvidis sam.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 13-11-2012 v 14:47 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 9

Díky za reakce, hold bude muset stačit. Pořád to bude snad lepší než nic..Nemám peněz na rozhazování a toto je výdaj navíc, stou vlhkostí jsem trošku nepočítal...a aby žrala odvlhčovačka jak další lampa, to pro mě taky není úplně ideál. A kde ji využíváš? Jede Ti nonstop? Dík

Old Post 13-11-2012 v 21:05 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 10

Pouzivam ji v mistnosti 3,2x3x2,3 a pouzivam ji kdyz je potreba, nejvic na jare a i cast leta, obdobi kdy se topi je vzduch sussi, tak ji neni potreba, vim, ze trosku zere, ale nemam rad prekvapeni ve forme plisne, tak tech par korun rad obetuju.
At se dari

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 14-11-2012 v 15:39 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 11

No já ji budu využívat v místnosti 2,5x2,5x2,2m, kde je pouze box. Kytky produkují dost vody a nestíhám to odtahovat. Kór nyní, dole v garáži je vlhkost celkově větší a nevytápí se tam jako v pokoji že. Hauser se z těch levnějších tváří good . Přesto dík za příspěvky, později napíšu recenzi jak faká.
Jinak dnes další pecka. Mladá mi ztratila klíče od baráku - tím pádem klíče "od sklepní místnůstky, s tekoucí vodou ze stropu", tak mě v devět večer čekala devastace. Dveře sem nakonec přes páku vylomil a naštěstí docela dobře. Vyměnil jsem pajšl, stáhl je vruty a tradá, zase funkční. Dýmka z letošní out Psycodelicie mi docela helpnula
Takže paráda, zítra fotky

Naposledy upravil panewfs 30-11-2012 v 19:57 PM

Old Post 14-11-2012 v 21:47 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 12






14.den 12/12
Zálivka 2ml/l Plagron Alga grow + 4ml/l Plagron Alga bloom na střídačku s 1ml/l Advanced Hydroponics Enzymes+ a čistou vodu. Dnes ráno naposled 5ml/l Plagron Phytamin postřikem. Jinak toho mrzáka žlutýho jsem tam nechal. Uvidíme co se zněj vyklube, ale nic převratnýho nečekám. Jde mi o různorodost, kdybych měl etě jeden kus, tak letí hodně daleko. Kyti nakvétají pomaleji mi příjde, ale dalo se to čekat. Ve sklepě je 16stupínků, když mají tmu a ve dne 24-25. Odvlhčovačka zatím nedorazila, takže vlhkost je na čísle mocfujtajbl.. Příští update snad už bude na pokoukání zajímavější. Zatím
Tak tady je pár fotek, těsně před východem slunce a při východu.

Old Post 15-11-2012 v 19:09 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

problém Příspěvek č. 13

Zdravím, řeším teďka problém se spínáním. Přišel jsem do boxu a místo světla tma, tak sem koupil nový spínačky, ale kok.. o5 mechanický. Příjdu druhej den a o5 tma. Zásuvka v garáži je natažená, jak jsem zjistil ze světelnýho okruhu, nemůže to být třeba tím? Koupím dig.spínačky, ale jestli to bude o5 na pytel, tak už zbývá hledat problém u předřadníku... Ani nevím jestli sem budu ještě přispívat fotkama, protože ani nevím kolikátej bych měl počítat den květu a kytky ztoho maj asi pěknej guláš v hlavě. Ještě hrozí, že to začne hermit a je konec...To pomalejší nakvítání je zapříčiněné určitě tímhle a né noční teplotou 16stupňu, která tam předtím byla - teď už tam mám přes den 28stupňů a v noci 20stupňů.. Popřípadě díky za reakce..

Old Post 27-11-2012 v 10:10 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 14

mel sem uplne to same ... stykac a od te doby klid (mam uplne stejnej predranik i vybojku ) digitalky ti udelaji uplne to same ......

Old Post 27-11-2012 v 10:17 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Pořád špatně..:) Příspěvek č. 15

Sem koupil dig.spínačky a myslel jsem si, že se problém vyřeší, jenže dojdu dnes domů a o5 v boxu tma místo světla. Tak to tady pročítám a zjišťuju, že relé v dig.spínačkách není totéž jako stykač, který mi byl doporučován. No nic, má blbost a zítra budu o5 řešit...

Naposledy upravil panewfs 29-11-2012 v 22:29 PM

Old Post 29-11-2012 v 21:20 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 16

zasuvka ze svetelnyho okruhu urcite nevadi - to by padal jistic.
S mechanickyma spinackama je obcas problem mno - ale s digitalnima je to v cajku - kazdymu to facha.

Stykac - ANO - ale je to zbytecne nakladny..

Vis urco, ze to jsou spinacky? je pred nima a za nima napeti, kdyz vsechno za nimi odpojis?

je to koníček

Old Post 01-12-2012 v 19:32 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0930120 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív