Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Sušení "na stojáka"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Sušení "na stojáka" Příspěvek č. 1

Ahoj,

chystám se sušit letošní out a měl bych jeden dotaz...

Jde mi o to že kytky nemám jak zavěsit kořeny vzhůru, šlo by to, ale je to problematické....

Kdybych je sušil v normálně v místnosti, v kýblech, ve kterých to do teď rostlo, mělo by to nějaký vliv na kvalitu? Případně na cokoliv jiného? Nebo myslíte že je to špatný nápad?

Prostě bych jen nezaléval a uschnuli by v květináči "na stojáka "


Děkuji za odpovědi, nápady, názory....

Old Post 28-10-2012 v 22:02 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Tento zpusob suseni me taky napad. Kytka by mela uschnout pomalu a prirozene.
Odzkouzeno ale nemam, takze si s tebou pockam na odpoved


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 28-10-2012 v 22:13 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carda1993
Stálý Člen

Karma uživatele carda1993 - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 3

ja to z jednou udelal pred 2 roky.. uplne v pohode akurat sem mel trosku plisne ve vrchu coz jsem hned odstipnul.. ale bylo to starim rostliny spise protoze to bylo v prosinci..dal bych pozor na plisen.. a nebo aby kyti rychlejs vyschly pac ja ji mel doma dlouho a vzdycky nez vyschla.. a jak byla stara tak uz skoro ani nepila..

Pěstuj pro radost a s láskou....

Old Post 28-10-2012 v 22:17 PM
carda1993 je offline   Profil uživatele carda1993   Find more posts by carda1993   Foto galerie člena carda1993   Click here to Send carda1993 a Private Message   Add carda1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 4

Tak já to zkusím a uvidím jak to dopadne :-D

každopádně díky za ohlasy

Old Post 31-10-2012 v 15:47 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 5

No tak jsem to nakonec seknul a pověšil, protože v 15 L kyblíku, kterej je plnej hlíny by to schlo hrozně dlouho....

Takže jsem nakonec sušil klasicky, kytky i po několika dnech vypadali až moc živě, jenom se trochu svěsily listy, ale zbytečně by se trápili moc dlouhou.

V dnešní době už probíhá kremace sušiny

Old Post 13-11-2012 v 11:39 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 6

čau, něco k tématu k počtení zde

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=9

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 02-12-2012 v 15:26 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 7

Mně se loni přihodila zajímavá věc.

Měl jsem celkem vydařenou sklizeň a něják jsem ji nestíhal zpracovat. Obyčejně totiž vždycky z kytky otrhám paličky a ty pak suším zvlášť. Tenkrát jsem to všechno oškubal až na jednu kytku, kterou jsem usušil vcelku. Jak kytka, tak samotné paličky se sušily ve stejné místnosti přibližně stejně dlouhou dobu. Byly to kytky z řízků (tzn. jedna genetika, od jednoho nejmenovaného člena tohoto fóra), všechny pěstované v jednom skleníku.

Když jsem potom z už usušené kytky otrhal palice, neměly tak výraznou vůni jako ty usušené zvlášť. Doteď ale nevím jestli to byla jenom náhoda, nebo to na to má nějáký vliv.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 20-12-2012 v 15:46 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2013 - Kytka "na přez rok" - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4753080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív