Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Názor na CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od bloomman
Až Dojedu kolo co jedu tak plánuju ješte dokoupit jednu 200w cfl.Tak chci pak s někym tady z groweru udělat jeden trend pro ty kdo to chtějí pořád srovnávat..nebo pro ty co jse právě rozhodují mezi CFL A HPS.Témá by jse jemovalo 2x 200w Cfl Red Vs 250w Hps..
Kde v jeden den rozject stejný počet stejný genetiky ve dvou skříní se stejnýma hnojivama a v kokosu. a každych 5dni přidavat z obou skříní jednu fotku aby se to dalo porovnávat. rozeberem u obou kvalitu,výnos,vzhled a chuť..
Jestly tu má někdo 250wHps a má někdo chut do toho jit tak at mi napiše do zprav zatim čuss a Hulte to tady víc :-D Jinak všem přeju pěkný svátky ..


skvělej nápad, bloommane,
já do toho rád půjdu se 150kou proti 200W CFL, můžu jet vertikál?

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 13-12-2012 v 10:34 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

150w je málo to by jses nechytal :-D ne spíš scrog

Old Post 13-12-2012 v 10:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 67

já ti dám nechytal příkon bude cca stejnej
ale vyhovuje mi zatím hlína, nebudem to asi hrotit..
lepší bude, když to udělá jeden člověk (pokud mu nebude vadit, že se obere o podstatnou část úrody )
- ve dvou lidech to nikdy nebude stejný

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 13-12-2012 v 10:45 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 68

test 2x 200w Cfl Red Vs 250w Hps ani nemá smysl dělat, předem je jasný, že vyhraje soda..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 13-12-2012 v 10:49 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

Mně zajímá 2x 200w Cfl Red Vs 250w Hps.. spotřeba bude stejná akorád já budu mít větší plochu na scrog protože tu větši plochu osvitim.a myslim si že i výnos na tu stejnou spotřrebu bude hodně podobný..ve dvou lidech to nebude stejný to máš pravdu ale každopádně to bude zajímaví :-)

Old Post 13-12-2012 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

Asfalt : abys nebyl pak překvapenej :-D

Old Post 13-12-2012 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od filipec


to potom záleží co máš rád,
pokud máš rád venky, věřím, že te CFL naprosto uspokojí

Mám radši sluneční rostliny to jo, samozřejmě že i ten indoor neurazí, teď kvetu pod CFL poprvé, jinak pod nima jen rostu, ale co se týče toho květu tak mě to CFL začíná celkem překvapovat.

Old Post 13-12-2012 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od bloomman
Asfalt : abys nebyl pak překvapenej :-D


to bych nebyl, cfl jsem několik kol zkoušel.
neříkám, že cfl je k ničemu, ale oproti sodíku je to slabota, jak jsem už psal, sotva uděláš třetinovej výnos na watt oproti sodíku.

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 13-12-2012 v 14:18 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od bloomman
Mně zajímá 2x 200w Cfl Red Vs 250w Hps.. spotřeba bude stejná akorád já budu mít větší plochu na scrog protože tu větši plochu osvitim.a myslim si že i výnos na tu stejnou spotřrebu bude hodně podobný..ve dvou lidech to nebude stejný to máš pravdu ale každopádně to bude zajímaví :-)


budu rád, když s tebou do toho někdo půjde
můj názor je, že 2x200 cfl prohraje i s tou 150kou

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 13-12-2012 v 14:31 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 74

ono záleží jakej šikula pod CFL pěstuje..výnos jako prase dokáže pod sodíkem i totální ignorant jak tu koukám.. Ale mít pěknej výnos pod CFL, třeba vertikálek se scrogem to už chce panečku nějakej skill...

Pro mě je lepší pěstitel ten kdo dokáže vypěstovat pod "nefunkčím" CFL než ten kdo má potřebu opakovat jak papoušek stokrát omletou frázi "Sodík je lepší"..

Pokud někdo dosáhl špatných výsledků pod CFL tak se má asi ještě co učit..)Pač pod CFL jak všichni víme lze dosáhnout velmi uspokojivého výsledku!!

Old Post 13-12-2012 v 14:31 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 75

Pěstuju pro radost z pěstování a potěšení z hulení a hlavně pro sebe...Až budu chtít na někom rejžovat a ojebávat tak rozjedu sodík a místo s láskou začnu pěstovat se záměrem výdělku a výnosu..

Old Post 13-12-2012 v 14:38 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 76

mohl bys mi prosím na nějakém příkladu ukázat, čemu říkáš pěknej výnos pod cfl?
o nefunkčním cfl tu píšeš jen ty..

edit:
tož ukaž svůj grow, pochlub se

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 13-12-2012 v 14:40 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 77

já Ti nic kamaráde dokazovat nemusím,ty už jsi se tady dostatečně znemožnil, to mě stačí) Normální člověk tohle vlákno už nepotřebuje k rozhodování, nýbrž k pobavení a zásmání se)

Pro tebe i pěknej výnos pod CFL bude pořád malej ty ignorante zaslepenej..

Víš že potřeba mít pořád pravdu a obhajovat ji je vlastně převlečený strach ze smrti? Bojíš se smrti?? Pak máš asi špatný svědomí..

Old Post 13-12-2012 v 14:56 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 78

Už mi moderátoři dávají špatnou Karmu asi se taky bojí smrti)anebo neumí číst že Machoman) Je mi líto že si mé příspěvky bereš tak osobně, omlouvám se vašemu Egu.. Posranej CFLkař nemá co kecat do pěstování frajerům se sodíkem..
Boha to je trapárna tu..

Old Post 13-12-2012 v 15:00 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Kmeťák
já Ti nic kamaráde dokazovat nemusím,ty už jsi se tady dostatečně znemožnil, to mě stačí) Normální člověk tohle vlákno už nepotřebuje k rozhodování, nýbrž k pobavení a zásmání se)

Pro tebe i pěknej výnos pod CFL bude pořád malej ty ignorante zaslepenej..

Víš že potřeba mít pořád pravdu a obhajovat ji je vlastně převlečený strach ze smrti? Bojíš se smrti?? Pak máš asi špatný svědomí..


já nechci abys mi něco dokazoval , jen mě zajímal tvůj grow

právě mě zajímá, co považuješ za pěknej výnos pod cfl, abych se dozvěděl, jestli jsem měl pod cfl pěknej výnos nebo ne
co je tedy podle tebe pěknej výnos pod cfl?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 13-12-2012 v 15:08 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

Chce to objektivni test,jak to tady tak ctu.

Old Post 13-12-2012 v 15:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3311290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív