Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Názor na CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Názor na CLF Příspěvek č. 1

Čaute všichni groweři,

už poslední krůček mě dělí od mého prvního indooru a to jest výběr osvětlení. Chtěl bych slyšet Váš názor nebo radu. Rozhoduji se mezi Elektrox 250W Dual a 250W Květ. Jakou si mám pořídit, když vezmu v potaz, že budu používat jenom jednu zářivku (finanční situace mi nedovoluje pořídit si 250W Růst a 250W Květ).

Díky moc za radu,

Pávek

Old Post 14-10-2012 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 2

určite si kup jenom Red! Dual na květ není ideální! A pod červenou to roste jako z vody...
Toť můj názor..

Old Post 14-10-2012 v 11:07 AM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

A poroste to dobře když tomu budu svítit celou dobu jenom redkou a pak akorát přepnu periodu z 18/6 na 12/12 ?

Old Post 14-10-2012 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

Ano, já myslím že nemusíš mít vůbec žádnej strach.. Já svítím 125W CFL red na růst a 150W CFL red na květ a žádný problém.. Však mrkni do mé galerie..

Old Post 14-10-2012 v 11:20 AM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 5

Prečo nepoužiješ hľadanie? Je tu málo threadov o CFL osvetlení?
Mám 125W red a môžem povedať že dá sa pod tým pokosiť. Na rast by som ti odporučil dokúpiť nejaké úsporky s modrým spektrom, teraz ich zoženieš za pár šupov.

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 14-10-2012 v 11:21 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

A co kdybych dal na růst toto: http://www.growmarket.cz/produkt/ea...-40w-grow-6400k a pak bych to přepl na květ na 250W ?

Old Post 14-10-2012 v 12:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 7

a co kdyby si tam dal spíš tohle?
http://www.growshop.cz/katalog/deta...ustove-spektrum

Old Post 14-10-2012 v 12:31 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

A pak na květ 200 nebo 250 ?? Berte v potaz, že tam budu mít 4 holky

Old Post 14-10-2012 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 9

No a o jakým prostoru se bavíme??Jako plochu chceš osvětlovat? na 4 kvítka Ti stačí i 125W CFL Red při květu.. pokud 60x60cm tak minimálně 85W CFL rustovku na růst kliďo 200W CFL na květ..

Old Post 14-10-2012 v 13:18 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Mám to 52x52x120 a chcu to mít co nejkvalitněji osvětlený pomocí CFL.

Old Post 14-10-2012 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 11

Čim víc watů tim líp, to je jasný, ber minimálně 200W, 125W je tak max. pro víkendovýho huliče... Na 4kytky je 200W ideál, ale jestli máš finance vem klidně i tu silnější.. Duálku neber,budeš akorát zklamán..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 14-10-2012 v 15:42 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Ještě mě napadla jedna věc. Jestli nebude nejlepší 125W na růst a 200W na květ ?

Old Post 14-10-2012 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 13

já bych řekl ideální na prostor 60x60 si myslím bohatě stačí 200W!! V létě by ses s 250W CFL v boudičce 60x60 docela nazlobil,musela bys tam mít zbytečně velkej výcuc.. však si najdi kalkulačku na vypočet osvětlení je to ve FAQU..

Old Post 14-10-2012 v 15:55 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Narvy tam sodik, do 150w se vejdes a kvalita, vynos bude nekde uplne jinde. Asi se budu opakovat ale za me je ta cfl z gs predrazenej smejd, a kdyz bych resil cfl, tak asi vic usporek po mensich watazich nez jednu velkou, vykon v lm bude taky nekde uplne jinde

Old Post 14-10-2012 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmeťák
Stálý Člen

Karma uživatele Kmeťák - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 15

To je sice pravda ,ale u Sodíku bych teda spát nechtěl.. A když už bych se drbal s CFL tak tam přeci drbnu pořádnou lampu než větší počet malejch usporek.. Nevidím v tom moc smysl, akorát to bude vetší drbačka.. Na tom už člověk snad nic neušetří..
Sodík sice paličky nafoukne, ale spektrum má lepší CFL.. A můj subjektivní pocit je, že pod CFL jsou paličky sice menší za to se mi zdají více orosené..Ta sušina pod CFL vypadá fakt líp..

Old Post 14-10-2012 v 16:28 PM
Kmeťák je offline   Profil uživatele Kmeťák   Find more posts by Kmeťák   Foto galerie člena Kmeťák   Click here to Send Kmeťák a Private Message   Add Kmeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Takže teď jsem dospěl do fáze, kdy se rozhoduji mezi:

- CFL 250W (květ)
- CFL 125W (růst) + CFL 200W (květ)

Takže pište názory co mám vybrat ! Finální rozhodnutí !

Old Post 14-10-2012 v 16:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5331700 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív