Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » tak to rozjizdim
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jiroos
Stálý Člen

Karma uživatele jiroos - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 46 

Obecné tak to rozjizdim Příspěvek č. 1

zdravim vsechny lidicky nejdriv bych htel pochvalit Grower clovek se tady fakt dozvi vsechno potrebny k pesteni uz tady procitam par dni a du do toho mam objednanej sodik 250W budu stavet skrin pudu do pesteni normal v hline nejdrif bych chtel skusit tak 3 rizecky na zacatek uvydime jak to pude jinom takova podotazka jaka odruda je nejodolnejsi no proste goood jakou by ste mi doporucili .....jinak budu vsechno fotit takze to sem budu hazet diky za rady JIROOS............jo a sory ze jsem tenhle prispevek hodil omylem do GALERIE

Old Post 24-04-2003 v 12:44 PM
jiroos je offline   Profil uživatele jiroos   Find more posts by jiroos   Foto galerie člena jiroos   Click here to Send jiroos a Private Message   Add jiroos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiroos
Stálý Člen

Karma uživatele jiroos - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 2

jo jinak jsem si koupi v OBI na praze-4 digitalni spinaci hodiny za 250!!! muzou se programovat na kazdej den v tejdnu jinak a ta cena je myslim fakt goood

Old Post 24-04-2003 v 13:17 PM
jiroos je offline   Profil uživatele jiroos   Find more posts by jiroos   Foto galerie člena jiroos   Click here to Send jiroos a Private Message   Add jiroos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiroos
Stálý Člen

Karma uživatele jiroos - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 3

dal bych sem foto ale nejak jsem to nepochopil sakra ...jak vlastne sem tu fotku dostat kdyz ji mam treba na C v slozce foto s tch vysvetlivek jsem nejakej blbej

Old Post 24-04-2003 v 13:20 PM
jiroos je offline   Profil uživatele jiroos   Find more posts by jiroos   Foto galerie člena jiroos   Click here to Send jiroos a Private Message   Add jiroos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiroos
Stálý Člen

Karma uživatele jiroos - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 4

http://212.80.76.22/jiroos.j//P1000134.jpg

Old Post 24-04-2003 v 16:19 PM
jiroos je offline   Profil uživatele jiroos   Find more posts by jiroos   Foto galerie člena jiroos   Click here to Send jiroos a Private Message   Add jiroos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiroos
Stálý Člen

Karma uživatele jiroos - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 5

http://212.80.76.22/jiroos.j//P1010133.jpg] taktohle je muj vytvor je to nounejm a OUTDOR INDOR se teprf pripravuje

Old Post 25-04-2003 v 12:06 PM
jiroos je offline   Profil uživatele jiroos   Find more posts by jiroos   Foto galerie člena jiroos   Click here to Send jiroos a Private Message   Add jiroos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiroos
Stálý Člen

Karma uživatele jiroos - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 6

http://212.80.76.22/jiroos.j//P1010133.jpg

Old Post 25-04-2003 v 12:12 PM
jiroos je offline   Profil uživatele jiroos   Find more posts by jiroos   Foto galerie člena jiroos   Click here to Send jiroos a Private Message   Add jiroos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 7

Jen do toho

vriter@cz

Old Post 27-04-2003 v 19:18 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiroos
Stálý Člen

Karma uživatele jiroos - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 8

jo dikes tady jsem to posral s tema obrazkama ale uz jsem na to prisel jak a co jinak vsechny novy foto davam do http://grower.cz/forum/showthre...=&threadid=6620

Old Post 27-04-2003 v 19:32 PM
jiroos je offline   Profil uživatele jiroos   Find more posts by jiroos   Foto galerie člena jiroos   Click here to Send jiroos a Private Message   Add jiroos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[M]@r!hU&nA
Nový Člen

Karma uživatele [M]@r!hU&nA - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 9

:Rocket: p N!C3 p :Rocket:



.*.*.*.*.*.*.*.*.*.$urWiv3 WitH j0!nT.*.*.*.*.*.*.*.

Old Post 19-05-2003 v 15:09 PM
[M]@r!hU&nA je offline   Profil uživatele [M]@r!hU&nA   Find more posts by [M]@r!hU&nA   Foto galerie člena [M]@r!hU&nA   Click here to Send [M]@r!hU&nA a Private Message   Add [M]@r!hU&nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7578250 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív