Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sličné venkovanky (od sezóny 2006 až pryč)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 257

Čus!
Hele nestává se ti, že když naklíčí, tak se pak z tý vaty blbě vymotává ten kořínek? Já takhle x klíčků zničil... Asi nejlíp se mi osvědčily takový ty sací "hadříky" do kuchyně. Tak jen tak kdyby tě to zajmalo, kdyžtak pak smáznu.
Jinak hezkej začátek!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 19-03-2010 v 16:42 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 258

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Čus!
Hele nestává se ti, že když naklíčí, tak se pak z tý vaty blbě vymotává ten kořínek? Já takhle x klíčků zničil... Asi nejlíp se mi osvědčily takový ty sací "hadříky" do kuchyně. Tak jen tak kdyby tě to zajmalo, kdyžtak pak smáznu.
Jinak hezkej začátek!


Zdravec, jo puklý semena vymotávat z vaty je občas rébus, ale klidný ruce a dobrá karma to zvládnou

Old Post 19-03-2010 v 23:05 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 259



První život ve skříni, no není to nádhera!

Takle pěkně se prcci vytahujou z rw kostek a zítra je o to co se vytáhnou utopím v kelímkách s tím Light-mixem, ať můžou taky konečně něco pojíst.

Old Post 21-03-2010 v 12:04 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 260






Dneska sem přehodil malý čahouny z rw kostek do kelímků s Light/mixem a další nový lezoucí klíčky zase do rw do pařníku, ať se trochu natáhnou.

Přibyly mi nový 4kousky Island Diesel, tak šli rovnou na klíčení.

S klíčivostí to k dnešnímu pátýmu dni vypadá takle:
KC36 11 z 11ti
(DP x P#1) x SQ 10 z 10ti
Early Girl 10 z 10ti

Zbytek pomalu leze, tak uvidíme na konci.

Jinak nějaký info z předpěstu:
Ph zálivky 6,3
5ml/l BioAlgen
23,4°C
světlo 24hod

Zatím se mějte a ať to klíčí

Old Post 22-03-2010 v 21:18 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 261





Zdravím outdoor,

tak jak sme pokročili? Je to pěknej kolotoč, někde už nám leze druhý patro a někde teprve dneškem pukají nový klíčky, tak mezi některejma prckama bude malej rozestup, ale oni to pak krásně dojedou.
Jinak čekám na zvlhčovačku páč už se mi kytky nevejdou do pařníku a tak často jim zase ruční zvlhčovačku nestihnu dělat.
No a těm semínkům, co do pár dnů nepuknou už velkou šanci stejně nedávám a ty nejsilnější už se stejně ukázali.

Ph 6,3
5ml/l BioAlgen
22°C
18/6

Tak ať se daří jarní rozjezd a zatím zdarec

Old Post 29-03-2010 v 10:53 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bloud
Nový Člen

Karma uživatele Bloud - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 262

Ahoj

Po deseti letech se vracim k pestovani. Pujdu s tim ven, jako vzdycky. Zakoupil jsem taky prvne slechteny semena, tak chci nejak zurocit investici. Provozoval jsem hardcore darwinismus - semena do brazdy na prvniho maje. Letos pojedu prvne ze sazenic v parniku a az pak navenek, do pripravenyho substratu v kvetinacich. V patek jdu klicit. Drzte palce

Jestli bude leto opakem zimy, tak nas ceka prima rocnik! Preju vsem pekny holky a radost ze zahradniceni

B

Stopuji zásadně v županu! A konopí je lék.

Old Post 04-04-2010 v 22:15 PM
Bloud je offline   Profil uživatele Bloud   Find more posts by Bloud   Foto galerie člena Bloud   Click here to Send Bloud a Private Message   Add Bloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 263



Zdravím venku, tak jak se to zelení?

Přináším nějakej update a můžu hned začít s malýma problémama na prckách.

Spodní listy u pár holek začaly naštěstí v malý míře flekatět a odumírá jim tkáň, nejčastěji se tendle problém vyskytuje na Early Girl, tak už nějaký den prolejvám odstátou vodou s Ph 6,2 bez jakýchkoliv jiných hnojiv, taky mě napadlo vysoký předhnojení Light-mixu 1,0-1,2, ale to taky není žádná palba, takže uvidíme po takovým proplachu co to s holkama udělá.

A dalším problémem je naštěstí jen u jedné rostliny takovédle kroucení listů viz. druhý foto. Takže řešení stejný jak sem psal vejš a uvidíme co to udělá.

Je zajímavý v jakým kontrastu se objevili tydle dva problémy a taky že se v tak šetrným médiu a žádným haprováním s Ph, vůbec něco objevilo. Uvidíme

Old Post 07-04-2010 v 09:49 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 264






...no a jak to vypadá kolem a kolem...

Na hřišti se objevil 6xMazar viz. první foto, uvidíme jestli nebude problém s delší dobou květu.

Jinak to dělá 24kousků, kde už nám leze nějaký patro, dalších 24kusů ve fázi po vyklíčení a zabydlování se v zemině a 7prcků se nám tahá z rw kostek, takže zatím 61nadějně vypadajícíh životaschopných krasavic.

Semínkům, který do dneška nepukly, nedávám moc velkou šanci. Ještě je tam několik kousků, který vystrkujou růžek, tak až se ukážou definitivně všechny, napíšu status klíčivosti a konečnej počet holek

Jinak jak sem psal o příspěvek vejš, kvůli drobnejm problémům s pár holkama:

prolejvám odstátou vodou Ph6,2
RH 71%
22°C

Jinak teď to dělá nějakých 13hod 10min světla a to ještě s nějakým soumrakem a tak, takže ven to ještě určitě nepošlu.

Držím palce všem při jarním zápalu a zatím naviděnou.

Naposledy upravil Zedy 07-04-2010 v 10:56 AM

Old Post 07-04-2010 v 10:50 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 265

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Zdravím venku, tak jak se to zelení?

Přináším nějakej update a můžu hned začít s malýma problémama na prckách.

Spodní listy u pár holek začaly naštěstí v malý míře flekatět a odumírá jim tkáň, nejčastěji se tendle problém vyskytuje na Early Girl, tak už nějaký den prolejvám odstátou vodou s Ph 6,2 bez jakýchkoliv jiných hnojiv, taky mě napadlo vysoký předhnojení Light-mixu 1,0-1,2, ale to taky není žádná palba, takže uvidíme po takovým proplachu co to s holkama udělá.


Cuzz zedy,
Mam stejny problem jako ty listy od spodu zloutnou a odpadavaji a to na Durban poisonu od nirvany nehnojeno jen nasazeno do predhnojeneho substratu , zalevam odstatou vodou dnes jsem presadi tak uvidime co to udela .Jinak pekna zahradka na K plus jak delana mej se at ti to vyjde
peace

Naposledy upravil EXODUS 10-04-2010 v 08:33 AM

Old Post 10-04-2010 v 08:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 266

citace:
Původní příspěvek od ZelenýKouř


Cuzz zedy,
Mam stejny problem jako ty listy od spodu zloutnou a odpadavaji a to na Durban poisonu od nirvany nehnojeno jen nasazeno do predhnojeneho substratu , zalevam odstatou vodou dnes jsem presadi tak uvidime co to udela .Jinak pekna zahradka na K plus jak delana mej se at ti to vyjde
peace


Zdravím kouře, hele mě doslova nežloutnou a neodpadávají, ale flekatí a hnědnou, naštěstí jen z malý části a napadený zůstávají jen ty první lístky nad děložníma, nad nima už roste normální zdravá stavba rostliny, tak to vidím jako dobrou cestu. Ještě budu prolejvat a pak dám vědět.

Old Post 10-04-2010 v 10:53 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 267

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Zdravím kouře, hele mě doslova nežloutnou a neodpadávají, ale flekatí a hnědnou, naštěstí jen z malý části a napadený zůstávají jen ty první lístky nad děložníma, nad nima už roste normální zdravá stavba rostliny, tak to vidím jako dobrou cestu. Ještě budu prolejvat a pak dám vědět.


Promin ja to naspal spatne a nepodival se na tu tvoji fotku kde jsou poskozene listy.Dela mi to same delozni listky zflekately a dalsi 2 patra nad nima hned po nich.Uz jsou presazene a zatim se fleky neobjevily tak uvidime .
Peace

Old Post 12-04-2010 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 268




citace:
Původní příspěvek od ZelenýKouř


Promin ja to naspal spatne a nepodival se na tu tvoji fotku kde jsou poskozene listy.Dela mi to same delozni listky zflekately a dalsi 2 patra nad nima hned po nich.Uz jsou presazene a zatim se fleky neobjevily tak uvidime .
Peace


Hele já sleduju postupný pomalý zlepšování po tom prolejvání, bez jakýchkoliv dalších úprav zálivky. Měl sem chycený jen první patro nad děložníma, tak ti držím palce!

Jinak přibylo 6kousků Eforia a zvlhčovačka Je to taková malá mrška, ale i tak si pařáta trochu odpočine. Jinak už se do skříně nevleze ani semínko, takže stav končí, zanedlouho doplním počet prcků.

Tak ať se daří všem klíčícím a předpěstům!

Old Post 12-04-2010 v 16:07 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dubovej
Stálý Člen

Karma uživatele dubovej - 85% PěstitelskáKarma uživatele dubovej - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 269

koukni zespoda draku jestli to nejsou nejaky skudci, taky v tom byl problem.

dyžtak Bio Oil, 55% roztok olej, k dostání v drogeriiích a zahradnictví, cena do 100,.

jinak kolik tomu peres svetla?

RODINEJ OUTDOOR 09

Old Post 15-04-2010 v 23:58 PM
dubovej je offline   Profil uživatele dubovej   Find more posts by dubovej   Foto galerie člena dubovej   Click here to Send dubovej a Private Message   Add dubovej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 270

citace:
Původní příspěvek od dubovej
koukni zespoda draku jestli to nejsou nejaky skudci, taky v tom byl problem.

dyžtak Bio Oil, 55% roztok olej, k dostání v drogeriiích a zahradnictví, cena do 100,.

jinak kolik tomu peres svetla?


Kytky už sou v pohodě Brzo dodám fotky.
Sázím jim 18/6, takle když sou tam pohromadě klony, už pěkně odjetý semínka, ale i začinajíci, tak myslím že je to optimal.

Old Post 17-04-2010 v 10:35 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dubovej
Stálý Člen

Karma uživatele dubovej - 85% PěstitelskáKarma uživatele dubovej - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 271

taky jim to taky palim) kdybych mel seminka vic odjety klidne bych loupnul i 20/4

RODINEJ OUTDOOR 09

Old Post 20-04-2010 v 11:23 AM
dubovej je offline   Profil uživatele dubovej   Find more posts by dubovej   Foto galerie člena dubovej   Click here to Send dubovej a Private Message   Add dubovej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mentaly
Stálý Člen

Karma uživatele mentaly - 39% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 272

Cau Zedy muzu se zeptat to stinidlo mas ze dvou takovych?
http://www.growshop-headshop.cz/Esh...ctCategoryId=55

Old Post 21-04-2010 v 13:56 PM
mentaly je offline   Profil uživatele mentaly   Find more posts by mentaly   Foto galerie člena mentaly   Click here to Send mentaly a Private Message   Add mentaly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6300390 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív