Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Potence listů v průběhu růstu a květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
aphodius
Nový Člen

Karma uživatele aphodius - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 6 

Organika Potence listů v průběhu růstu a květu Příspěvek č. 1

Zdárek, chtěl bych se zeptat, jak je to s potencí listů v průběhu růstu a následně květu? Jde mi o to, že např. při prostříhávání listů a spodních výhonků mi zůstane matroš, ze kterýho by se dalo vařit..Jen nevím, jak se liší obsah účinných látek v listech od počátku až po konečnou sklizeň... Pozn. je mi jasný, že to asi nelze použít na kytky, který sou chemicky hnojený, ve kterejch asi bude sajrajt, kterej na vaření asi moc dobrej neni. PS: Hledal jsem co jsem mohl, ale o tomto tématu jsem nic nenašel, popř se to netýkalo listů, tak snad mě neukamenujete, jestli to tu už někde je... Díky A.

Old Post 24-09-2012 v 12:16 PM
aphodius je offline   Profil uživatele aphodius   Find more posts by aphodius   Foto galerie člena aphodius   Click here to Send aphodius a Private Message   Add aphodius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 2

Myslím, že podobná informace by byla rozhodně zajímavá. Mnozí během růstu svoje kytí zastřihuje a tvaruje (případně stříhají a tvarují i matky bez odběru klonů) a co stím materiálem?
Je to dobré jen na kompost, nebo se to dá sbírat, sušit a úžívat na mastičky, případně z nich extrahovat trochu účiné látky na všelijaké kapky.
Ne každý pěstuje jen pro květenství na kouření, vaporizaci a výrobu haše.

Old Post 26-09-2012 v 07:31 AM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 3

http://grower.cz/forum/image.php?at...61681&size=full

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 26-09-2012 v 16:08 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aphodius
Nový Člen

Karma uživatele aphodius - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 4

Dík za graf, stojí za to se na něho podívat! Vypadá to teda, že vařit v průběhu jde, ale výsledek bude podle všeho slabší než z materiálu po kose celé kytky....Jinak, čistě náhodou nějaký obecnější graf i na jiné složky CBD by nebyl? ^^
A nemáte někdo i osobní zkušenost? dík, A.

Old Post 26-09-2012 v 20:45 PM
aphodius je offline   Profil uživatele aphodius   Find more posts by aphodius   Foto galerie člena aphodius   Click here to Send aphodius a Private Message   Add aphodius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5818690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív