Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st mikro PC grow 23w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
krtkooo
Nový Člen

Karma uživatele krtkooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 17

niekto z rodiny, ale nechcem sa ich vypytovať že kto a kedy mi to vypol aby to nebolo podozrivé...inak už mám aj tak v pláne čoskoro prepínať na kvet lebo neviem koľko ešte porastú na kvete. Ale ešte pár dní teda budem svietiť 18/6. Dnes ešte prihodím fotku.

Old Post 09-10-2012 v 12:03 PM
krtkooo je offline   Profil uživatele krtkooo   Find more posts by krtkooo   Foto galerie člena krtkooo   Click here to Send krtkooo a Private Message   Add krtkooo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krtkooo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Pro příště, když jedeš mikro a ještě k tomu v pc fakt musíš šetřit každej cenťák, minimálně se poohlídni po lepších květnících, a potom vždycky zasaď tak abys hlínu mohl přihrnout až k těm děložním lístkům, kytka pak bude silnější, a nebudeš tam mít 10 cm hluchýho prostoru pod lístkama

Old Post 09-10-2012 v 12:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtkooo
Nový Člen

Karma uživatele krtkooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 19


23. deň rastu

Old Post 09-10-2012 v 15:01 PM
krtkooo je offline   Profil uživatele krtkooo   Find more posts by krtkooo   Foto galerie člena krtkooo   Click here to Send krtkooo a Private Message   Add krtkooo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krtkooo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtkooo
Nový Člen

Karma uživatele krtkooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 20


29. deň rastu

a zase som zvedavý na váš názor:

už je zaplnená presná polovica boxu, mám ich už prepnúť na kvet,
alebo zastrihnúť? alebo nechať ešte rásť, alebo čo mi poradíte?

a ešte na jednej rastlinke mi zožltli spodné listy (viď foto), čo s mimi...mám ich odstrihnúť? alebo poprestrihávať horné listy aby sa to presvetlilo? spomalí sa tým rast? ak chcem prepínať na kvet, môžem tesne pred tým odstrihávať listy? Dík za každý postreh.

Old Post 15-10-2012 v 02:09 AM
krtkooo je offline   Profil uživatele krtkooo   Find more posts by krtkooo   Foto galerie člena krtkooo   Click here to Send krtkooo a Private Message   Add krtkooo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krtkooo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 21

Asi bych to jeste zastipnul - vypada to jako bez zastipu. At se ti to trochu rozvetvi. Listi bych nestrihal. Az to budes mit rozvetveny a do pul vysky, tak bych prepnul...

Old Post 15-10-2012 v 08:51 AM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtkooo
Nový Člen

Karma uživatele krtkooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 22

máš pravdu, ešte som nezastrihával

Old Post 15-10-2012 v 09:21 AM
krtkooo je offline   Profil uživatele krtkooo   Find more posts by krtkooo   Foto galerie člena krtkooo   Click here to Send krtkooo a Private Message   Add krtkooo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krtkooo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - first micro grow - 2 odpovědí
07-03-2011 - micro grower 2x8w - 86 odpovědí
25-07-2010 - 1st MicroPCBOXgrow/22W - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1914810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív